Nöbetçi Su Tesisatçısı ile Her an Destek

Nöbetçi Su Tesisatçısı ile Her an Destek
Yazıya puan ver !

Hayatımızda karşımıza çıkan problemler, hangi anda ve ne şekilde karşımıza çıkar çoğu zaman kestiremeyiz. Bir sürpriz gibi karşımıza çıkan sorunların üstesinden gelmek için ise çoğu zaman kafa karışıklığı nedeniyle çözüm yolunu bulmakta zorlanırız ve profesyonel bir destek ararız. İşte su tesisatında meydana gelen sorunlar karşısında da çoğu zaman böyle bir karmaşa ile karşılaşırız. Çünkü birçoğumuzun tam olarak mantığını bilmediği su tesisatı ve su tesisatında meydana gelen arızalar, günlük hayatımıza zarar verirken elimiz kolumuz bağlı kalabilir.

Evinizin su tesisatında bir kaçak veya patlama meydana geldiğinde, bu sürecin sonucunda ev içerisinde birçok sorun ile karşılaşmanız olası. Yani tıpkı domino taşları gibi bir seri şeklinde sorunlar birbirini izler. Öncelikle kaçak kavramı sorunun merkezi olur ve bu kaçaktan sızan su, betonlar arasında ilerleyerek evinizin belirli noktalarında çürüme, küflenme, paslanma, kabarma gibi belirtiler verebilir. Bu tip belirtiler, evinizin dekorasyonunda ve estetiğinde giderilmesi kolay olmayan pahalı hasarlar anlamına gelir ve hiç kimse bu durumdan hoşnut olmaz.

Su kaçağı her an karşınıza çıkabilir

Su tesisatında meydana gelen sorunların ne zaman karşınıza çıkacağını bilemezsiniz. Bu nedenle de sorunun çözümü için her an yardıma ihtiyacınız olabilir. Tıpkı aniden meydana gelen bir sağlık sorunu karşısında hastanelerin acil servisine giriş yapmak ve acil ilaç ihtiyacı için nöbetçi eczaneye gitmek gibi, nöbetçi su tesisatçısı aramanız gerekebilir. Böyle bir durumda temas kurabileceğiniz ilk adreslerden birisi olarak Ersoylar Tesisat var.

Bugün İstanbul’un hangi noktasında olursanız olun ve günün hangi saatinde olursa olsun, profesyonel tesisat tamircisi ekiplerimiz, bulunduğunuz noktaya intikal eder ve en kısa süre içerisinde sorununuzun giderilmesi için çalışma başlatır. Bu çalışmanın işleyiş şekli ise şöyledir;

-İlk olarak evinizde ve evinizin etrafında inceleme çalışması yapılır ve kaçağa ilişkin bulgular analiz edilir. Bu işlem sırasında hasar gören noktalar net olarak ortaya konulur, size de bu veriler aktarılır.

-Ardından kaçağın meydana geldiği nokta ve kaçağın nedeni ile ilgili olarak tarama çalışması başlatılır. Bu aşamada profesyonel ekip arkadaşlarımız, akustik dinleme cihazı yardımıyla beton bloklar üzerinde dinleme yaparlar. Bu dinleme sonucunda bir takip başlatılır ve kaçağın hangi yönde akış yaptığı, kaçağın merkezinin neresi olduğu ve nerelere etki etmiş olabileceği incelenir.

-Sonuç olarak tespit edilen kaçak noktası için ilk müdahale başlatılır ve ilgili noktaya yalnızca bölgesel müdahale gerçekleştirilir. Yani bildiğiniz eski kırma ve dökme odaklı tesisat tamiri çalışması kesinlikle söz konusu olmaz. Yalnızca ilgili noktanın açılması sağlanarak, tesisatın sorunlu bölgesine ulaşılır. Bu ulaşma anında sorunun ne olduğu net olarak ortaya konulur ve yapılacak olan tamiratın kararı verilir. Eğer parça değişimi gerektiren bir sorun varsa, bu noktaya uygun olan orijinal ve kaliteli parça temin edilerek, değişim anında tamamlanır.

-Tamirat işleminin sona ermesi ile beraber kapatma işlemine geçilir ve açılmış olan sorunlu bölge, aynı şekilde kapatılarak işlem sona erdirilir.

Günün her saati su kaçağı tespiti ve tamiri hizmeti

Evinizin herhangi bir noktasında meydana gelen su kaçağını ne zaman keşfetmiş olursanız olun, tamiri için 7/24 iletişim kurabileceğiniz Ersoylar Tesisat, sorununuzun kalıcı olarak giderilmesi garantisini veriyor. Üstelik evinize hiçbir kırma ve dökmeye neden olmadan sorununuz bulunur ve olduğu noktada uygulanan profesyonel çalışmalar ile giderilir. Dilediğiniz an temas kurabileceğiniz su tesisatçısı ekibimiz, bildiriminiz ile birlikte harekete geçerek destek olmaya hazırdır.

 

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

2 Talepler

  1. İş yerimizin su tesisatında kaçak bulunuyor. Bir müşterimiz evindeki kaçak konusunda sizden hizmet almış ve çok memnun kalmış, bugün sohbet ederken bahsetti ve sizinle iletişime geçmemi söyledi.

  2. Gece 4 te kafama damlayan çatıyla uyandım. Ailemden uzakta öğrenci olarak ten başıma yaşadığım için güvenilir adres olarak tavsiye ettiler. Aradım sabah gelecekler. Konuştuğum görevli çok kibardi.

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir