Nem ve Rutubete Son Veriyoruz

Nem ve Rutubete Son Veriyoruz
5 (100%) 1 Puan[lar]

Nem ve rutubet su kaynaklı oluşumlardır. Dolayısıyla evlerinizde ve işyerlerinizde eğer bu tarz bir problem var ise muhakkak tesisatınızın kontrol edilmesi gerekir. Çünkü bu nem ve rutubet zamanla böcek oluşumuna, duvarların kabarmasına ve derz dolgularınızın renk değiştirmesine neden olacaktır. Ayrıca bu sağlığınız içinde son derece zararlıdır. Nem ve rutubet başta deri ve solunum yolu enfeksiyonları olmak üzere pek çok sağlık probleminin de başlıca nedenidir. Bu tarz bir sıkıntı ile karşı karşıyaysanız hemen bizleri arayın ve aynı gün içinde gelip tesisatınızı kontrol edelim. Kırma tekniğini asla kullanmadığımız için içiniz rahat olabilir. Çünkü bizler yüzey üzerinden de su kaçağı tespitini yapabiliyoruz. Bu sayede sizlere de tamirat masrafı çıkarmıyoruz.

Tıkanıklıklarınız İçin Kesin Çözüm

Bir başka tesisat sorunu da tıkanıklıklardır. Tuvaletlere ve lavabolara yabancı madde atılması, boruların zaman içinde aşınması ve çatlaması gibi durumlar tıkanıklıkların başlıca sebepleri arasında yer alır. Bu tıkanıklıklar nedeni ile tuvaletinizi ve lavabonuzu rahat kullanmayabilirsiniz. Hatta önlem almazsanız lağım ve pis su taşkınları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu durumda günlerce uğraşmanızı gerektirecek temizlik işlerini ortaya çıkarır. Bu nedenle lavabolarınızda yavaş ilerleyen sular, tuvaletlerinizdeki ve banyolarınızdaki kötü kokular aslında sizlere sinyal verir. Bizler tıkanık açma konusunda da uzmanız ve aynı gün içinde sizleri bu durumdan kurtarıyoruz. Üstelik kırmadan ve dökmeden hem tespit hem de onarım gerçekleştiriyoruz.

Kırma Tekniğini Kullanan Firmalardan Uzak Durun

Her ne kadar teknoloji gelişmiş olsa da işletme masraflarını düşünen bazı tesisat firmaları hala esi sistemi kullanmakta. Eski sistem kırarak sızıntı ve tıkanıklık bulmak tesisatınızın sağlam noktalarına da hasar verecektir. Ayrıca kırılan noktaları yeniden onartmanız gerekecektir. Bu da sizlere ciddi bir maliyete ve zaman kaybına neden olur. Özellikle işyerleri bu tarz durumlarda işlerini belli bir süre bırakmak durumunda kalabilirler. Bu nedenle eski sistem sızıntı ve tıkanıklık bulma tekniklerini kullanan firmalardan uzak durmanız sizlerin lehine olur. Bizler son teknoloji tesisat ürünlerimiz ile kısa süre içinde tıkanıklığı ve sızıntıyı tespit ediyor, sizlerin de onayı ile onarım işlemine geçiyoruz.

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

2 Talepler

  1. Nem ve rutubet konusunda çok sıkıntılar yaşıyoruz evimiz biraz eski faydalı bilgiler sitenizde yer alıyor lakin bizim kendimizin yapabileceği bir durum değil o yüzden size ulaşıp halletmeniz için bilgide bulunacağız ek olarak güzel konuları sitenizde paylaştığınız için kalitenizi gösterdiğiniz için tercihim siz olacaksınız.

    1. Aynı durum bizim içinde geçerli, nem ve rutubet konusunda sıkıntılar yaşıyoruz. Eşimle birlikte eve giresimiz gelmiyor.

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir