Su Kaçağı | Petek Temizliği

Robotla Tıkanıklık Açma | Kombi Petek Temizliği Acil Su kaçağı ve tıkanıklık açma için %100 garantili hizmet...

Ersoylar Tesisat, İstanbul genelinde su kaçağı tespiti, tıkalı gider açma, petek temizliği ve kombi bakım tamir servisi konularında profesyonel olarak garantili hizmet vermektedir. Siz de bizleri tercih ederek su tesisatçı bulma kolaylığu ile uygun fiyat garantisini kaçırmamış olursunuz.

MALTEPE SU KAÇAĞI BULMA VE TESPİTİ, MALTEPE TIKANIKLIK AÇMA, MALTEPE KANAL AÇMA

İçeriği Puanla

MALTEPE SU KAÇAĞI BULMA VE TESPİTİ, ATAŞEHİR TIKANIKLIK AÇMA, ATAŞEHİR KANAL AÇMA Mutfak gideri borusu oldukça sık tıkanabilir. Acaba niçin bizim giderler tıkanır? Bu sorunuza yanıt vermek zor olabilir. Sebebini mi soruyorsunuz mühim olan dikkatli kullanımdır. Neden mi zira mutfak masraf borularını itinalı kullanması şarttır. Evin en oldukça kullanılan yeri mutfak gideridir. Yemek yağ artıkları çay posası bununla beraber bulaşık ve çamaşır makinesi giderleri buraya bağlantılı olduğu için probleminin çıkması dikkatsiz kullanımda muhtemeldir.

MALTEPE SU KAÇAĞI BULMA VE TESPİTİ, MALTEPE TIKANIKLIK AÇMA, MALTEPE KANAL AÇMA

Mutfak gideri açma yada tıkalı pimaş açma işlemi bir uzman firma tarafınca yapılması ihtiyaç duyulan bir işlemdir. Evde kiracı olabilirsiniz veya yeni taşınmış ve bu şekilde bir sıkıntı ile yüz yüze kalmış olabilirsiniz. Mutfak masraf hattınızın kamera ile görüntülenmesi de gerekebilir. Çünkü 90 aşama açı ile dirsek lerin aralarındaki mesafe fazlaca önemlidir. Kamera görüntüleme ile mutfak gideri tıkanıklığı rahat müdahale edilir.

Tuvaletten yada mutfak giderlerinden atılan yabancı cisimler zaman içinde pimaşınızın dirsek yerinde tıkanıklığa sebep olur ve suyun artık ileri değil mevcut yerde kalmasına sebep olur. Alaturka tuvaletlerde es dediğimiz yerde biriken kireç zaman içinde boruyu tamamen kapatır. Artık su gitmemeye adım atar kanal açma makinesi kireci kırarak suyun yoluna devam etmesini sağlar.

MALTEPE SU KAÇAĞI BULMA VE TESPİTİ, MALTEPE TIKANIKLIK AÇMA, MALTEPE KANAL AÇMA

Özellikle çamaşır makinesinin mutfak giderine bağlı olması niteliğinde çamaşırlardaki tüyler giderin dirseğinde topak gibi birikebiliyor. Bulaşık makinesi de bağlı ise yağlar katı bir bölüm oluşturabiliyor. Çay posası da eklendi mi daha oldukça kış aylarında bu rastlanan bir vaziyet oluyor. Ayrıca siz oldukça dikkatli davransanız bile boru hatı komşunuzla da bir noktada birleşebiliyor onun yanlışı sizin mutfak giderinizi de etkileyebiliyor..Tıkanıklığı; kanalizasyon borularının içine atık su akışını durduran bir cismin kaçması veya atık su tesisatında olup biten bir kırılma ve deformasyondan ötürü tesisatın atık suyu kent kanalizasyon borularına ulaştırmaması gibi tanımlayabiliriz. Tıkanıklık Tesisatının tüm bunlar ile de alakalı olabilir, bir bölümü ile de alakalı olabilir. Ama iki durumda sorun vardır ve sistem çalışmaz.

Bu durumda probleminin çözümü için alakalı firmadan yardım alması gerekir. Biz bu yazımızda hangi durumlarda yardım alınır, hangi durumlarda evde ergonomik çözümler ile sıkıntı giderilebilir ve tekrar her hangi bir firmadan yardım alınaksa probleminin ne işe yaradığını doğru anlatabilme noktasında bilgilendermeler yapacağız. Bu soruna verilecek isim sıkıntının kendini gösterdiği, ortaya çıkmış olduğu yer baz alınarak belirlenir. Tadilat aşamasında geçildiğinde problemi ne işe yaradığını ve nerede bulunduğunu bilmekte yarar vardır. Özellikle Kanalizasyon tesisatında probleminin nedeni, görülen ve ortaya çıkmış olduğu noktada olmayabilir..

Örneğin, Lavabo kısmında taşma olduysa, ev sahibi bu problemi direk lavabo tıkanıklığı olarak tanımlar, sadece sorun lavaboda değilde binanın zeminindeki ana boruda olabilir. Yada bina önündeki logarda şişme var ise Bodrum katın tuvaletinden taşma gibi alemet vereceği için bu sıkıntı da tekrar ev sahibi tarafınca tuvalet taşması olarak tanımlanabliir. Tıkanıklığı açmak için Kameralı veya Robotla Tıkanıklık açan firma ile yazışma kurduğunda lavaba tıkanıklığı diye bahsetmiş olsa da aslında logar tıkanıklığı olabilir.

ikisi içinde fiyat farkı olduğundan meydana getirilen muamele ondan sonra tarafladan bir tanesi ücret mevzusunda hayal kırıklığı yaşayabilir. Bu yüzden öncelikleTıkanıklık sorunu olan ev sahibine, evinde veya binasında oluşan arızanın ne işe yaradığını anlatabilmesini sağlayacak biçimde bilgilendirme yapmamzın lüzumlu görüyoruz. Böylelikle ev sahibi sorunu Tıkanıklık açan firma görevlisine hem doğru aktarmış olacak, bununla beraber probleme vakıf olup takanıklık açan firma görevlisinin yaptığı denetleme meydana getirecek kadar bilgiye haiz olacaktır.

Tuvalet Tıkanıklığı; daha oldukça tuvalet taşı kullanılan öteki adıyla Alaturka tuvalet olarak bilinen tuvaletlerde olup biten tıkanıklığa denir. Tuvalet taşı ile kolon boruları içinde kalan boruları kapsar ve bu alanda oluşan tıkanıklığı tuvalet tıkanıklığı denir. Tuvalet Tıkanıklığının Sebebi ise; tuvalet borusu içine kaçan cisimlereden, kaygan mendil kullanım yoğunluğundan, boruların meyilsiz veya aşırı eğilimli döşenmesinden, boru içerisinin yağlanmasından ve eskiyen boruların deformasyona uğramış olmasından kaynaklanır. Eğer tıkanıklık meydana geldiyse Tıkalı Tuvaleti Açma Yötemleri ile tıkalı tuvlat açılır. Tuvalet tıkankığı açma yollarının en başlangıcında Kemeralı / Robotla Tuvalet Tıkanıklığı Açmak gelir. Evde öteki yöntemlerde denenbilir sadece kati netice almak açısından Kameralı Kanal Açma Yöntemi tercih edilmelidir.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma fiyataları günümüz şartlarına bakılırsa değerlendirildiğinde düzgüsel seviyededir. Tuvalet Takınıklı Açan firma olarak web ulaşabileceğiniz ve size kısa vakit içinde geleceğini söyleyen firmayı tercih etmelisiniz. Tuvalet tıkanıklığı problemi hemen giderilmedir, giderilmediğinde tuvalet taşmasına sebep olabilir. Robotla ile tuvalet tıkanıklığı açıldığında tuvalet borusu içindeki yağlanmalarda masraf. Robotla Tuvalet Açan firma yetkisinden tuvalet borularınının içerisinin kamera ile görüntülenmesi istenebilir. Kamera ile boru içerisi görüntülendikten sonrasında tıkanıklığıa sebap olan cisim veya şeyin tamemen giderilip/giderildiği tespit edilir, hemde başka bir sıkıntı varmı yokmu açığa çıkar.

Tuvalet tıkanıklığı robotla açıldıktan sonrasında ve kamera ile test edildikten sonrasında probleminin tamamen sonlanmış bulunduğunu söyleyemeyiz. Eğer tıkanıklığı sebep olan faktör her hangi bir cismin tuvalet borusu içinde tıkanıklığa sebep olmasından kaynaklanıyorsa, yan spontane bir tıkanma ise bu işlemlerden sonrasında tıkanıklık vakası tekrar yaşanmaz, sadece tıkanıklık kanalizasyon tesisatının boruların eskimesinden, meyilsiz ve kurallarına müsait döşenmeyen borulardan kaynaklanıyorsa bu sıkıntı devam edebelilir. Bu problemininin çözümü için iyi bir kanalizasyon ustasından yardım alınabilir. Tuvalet tıkanıklığ problemlerinden tamamen kurtulmak için kanalizason ustalarının duayeni Ustalar Kanalizasyon Fatih Usta’yı tercih edebilirsiniz.

Klozet Tıkanıklığı; Alafranga tuvaletin simgesi olan klozetin tıkanmasıdır. Tuvelet Tıkanıklığı çözümünde geçerli olan kurallar ve ilkeler tekrar klozet tıkanıklığı için de geçerlidir. Diğe yöntemler denenelir sadece Klozet tıkanıklığı açma şekillerinin en başlangıcında Kemeralı /Robotla Klozet Tıkanıklığı Açmak gelir. Yine Klozet Takınıklığı Açan firma olarak web ulaşabileceğiniz ve size kısa vakit içinde geleceğini söyleyen firmayı tercih etmelisiniz. Klozet Tıkanıklığ ile alakalı tuvalet tıkanıklığna ayrıca birkaç hususu ekleyeceğiz. Bunlardan birincisi klozetin içindeki kada denilen körüklü borudur. Tuvalet taşının altında es borusu bulunur ve pilastiktir, her hangi bir kırılma olmaz ve bu yüzdende bu bölümde bir arıza oluşmaz.

Ancak Klozet içinde es borusuna ayrıca bir de körüklü boru vardır. Bu boru tırtıklı ve elastik borudur. Bu boru lağım farelerinin saldırısına uğramış olduğu için sıçan tarafınca doğranan ve incinen yerlerinden su kaçırmaaya adım atar. Yani klozetin su kaçırmasının nedeni ve klozetin altından su gelmesinin nedeni lağım faresi tarafınca körüklü borununun delinmiş ve ziyan olmuş olmasıdır. Bazen sıçan tam bu bölümde ölebiliyor ve tıkanıklığa niçin oluyor, bundan dolayı lağım faresi klozet tıkanıklığına niçin olan en önmemli faktörtür. Bu tür emareler ortaya çıktığında Kemeralı /Robotla Klozet Tıkanıklığı Açmak çalışmasının gerektirebilir. Böylelikle halen klozet içinde yaşayan veya ölü bir lağım faresinin olup olmadığıda tespit edilir.

Kanalizasyon Tıkanıklığı; Bina zemininden bina ana logarına ve bina ana logarınadn kent kanalizasyon borularına kadar olan, pimaş, korige ve beton borulardan oluşan borularda olup biten tıkanıklığa kanal tıkanıklığı denir. Tıkanıklık robotla bir çok vakit açılır sadece borularda çökme ve kırılma var ise robotla da açılmaz boruların yenilenmesi gerekir. Robotla kanal açan ve tıkanıklık açan firma borulardaki tıkanıklığı açar ama tekrardan Kısa bir müddet içinde tıkanabileceğini bileceğine hatırlat malıdır. Kanal Açıcı bunu hatırltmazsa ev sahibi de bu mevzuda ehil bilgiye haiz değilse aynı arıza ile alakalı onlarca kere kanal açan firma gelir masraf, bu da ev sahibinin zararına olon bir durumdur. Biz bu aşamada birazcık ayrıntıya gireceğiz, zira bizim uzamlık alanımız bu kısımdır. Kameralı kanalizasyon açma işi yapan firmaların çalışanı bu alanda bizim kadar malumat sahibi olmayabilir.

E- Kanal Yıkama – Kanalizasyon Temizleme: eski binalarda bu muamele yapılırken oldukça dikkat edilmeli, kanal yıkama ve temizleme işi genel anlamda kuka ile yapılır. Kuka suyu oldukça basınçlı püstkürtüğü için beton boruların kırılmasına niçin olur. Bu uyarıyı kuka ile kanal yıkayan ve temizleyen firma görevlisi size hatırlatmak zorundadır. Aksi takdirde kanalizasyon problemi çözülmüş olmaz tersine daha karmaşa bir vaziyette yine adım atar. Üstelik başka sorunlara niçin olarak. Kuka ila kanal yıkama yapıldığı vakit eskimiş ve çürümüş olan beton boru birtakım noktalarından kırıldığ için bu noktalaradan su vermeye başlayacaktır.

Su kanalizasyona değil ya binanın temeline kaçacak veya başka bir binanın tabanından çıkacaktır. Bu vaziyet kanalizasyon tıkanıklığına daha tehlikeli bir durumdur. Çünkü tıkanıklık olduğu vakit tuvalet gitmediği için sorun derhal farkına varılır. Ancak kanalizasyon suyunun bu biçimde binanın tabanına kaçması niteliğinde a anda herhangi bir arıza ve sorun çıkmadığı için ev sahibi bunun farına varamayabilir. Taki bina veya evde temelin su dolmasından ötürü çökme olduğu vakit veya bir alt parselde bulunan komşunuzun bigün kapınızı çalarak bizim binanın zeminden lağım suyu çıkıyor usta getirdik, bu lağım suyunun sizin binaya aitmiş, bizim zararımızı kim giderecek diyince kadar…bundan dolayı kuka ile kanal yıkama ve temizleme işinin yaptırmadan ilkin bir kanalizasyon ustasından yardım almalısınız. bu mevzuyu sormak için oldukça özellikli bir kanalizasyon ustası araştırmanız gerekmez derhal derhal tüm kanalizayson ustaları bu mevzu ile alakalı malumat sahibi olduğu var saymak durumundayız.

Korige Boru Tıkanıklığı: korige borular elastik olduğundan, korige boru döşeme sırasında oldukça dikkat edilmelidir. Bir boy boru 8 metredir. Bir boy borunun her hangi bir kısmıda esnemeden ötürü çökme veya tümsekleşme olursa o bölümde katı malzemelerin birikmesine niçin olur. Kameralı Korige Boru açma işlemi ile bu sıkıntı tespit edelemez. Kuka ve robotla kanal açılır, bir müddet çalışır ancak ilereyen günlerde veya aylarda yine tıkanır, kısaca kanalizasyon borusunda bir çökme ve kırılma olmadığı biçimde bu sebepten ötürü devamlı olarak kanalizayon tıkanıklığı problemi yaşanır. Bu vaziyet apartman sakinleri açısından bıkkınlık verir, apartamn idareci açısından iş bilmezlik veya mahcubiyetlik benzer biçimde sonuçlar doğurur . oysa bu durumun temel nedeni korige borunun döşenmesindeki hatadan kaynaklanır. Kanalizasyon borularının nasıl döşnemesi gerektiği ile alakalı kurallara dikkat edilmezse ondan sonra ev sahipleri ızdırap çekerken müteahhittnin ve kanalizayson ustalarıın ruhu dahi duymaz.

hanım pedi banyo giderlerinin tuvaletle aynı gidere bağlı olmasından ötürü banyo giderinden kıl tüy benzer biçimde maddelerin masraf hattına dolmasından zaman içinde oluşan tortu asit tabakalarıyla birlikte borunun iç çapı daralır ve daralması kararı en küçük tuvalet kağıdı kaygan mendil ve benzeri maddelerin gidere gitmesi kararı masraf borusu tıkanır ve geri taşma yapar bazende çocukların tuvalete kilot tuvalet kokusu sabun bez vb. maddeleri atarlar ve masraf tıkanır bunların yanı sıra zamanında tesisat ustasının yanlış yanı dirsekleri aleni dirsek yerine kapalı dirsek döşemesi kararı suyun giderden yavaş masraf ve borunun tıkanması olasılığını fazlaca yükseltir.

Bu tür TUVALET TIKANIKLIĞINI çözmek için Ersoylar tesisat olarak yurt dışından bir oldukça makine robot aygıt kamara getirdik ve M.E.B dan sertifikalı uzman kadromuzla son teknolojik ekipmanlarla Maltepe hela tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı benzer biçimde problemleri bir yeri kırmadan dökmeden kati olarak 100/100 açıyoruz açtıktan sora gidere kamara göndererek tam açıldığından güvenli olduktan sonrasında işlemi bitirim siz kıymetli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Maltepe Klozet tıkanıklığı yada tuvalet tıkanıklığı niteliğinde içerisine kimyasal atmak pek çöm değildir hatta zararlıdır boruyu delip başınıza iş olabilir bu şekilde durumlarda mahalle tesisatçısını çağırırsanız size şunu söyler kırılıp değişmesi geriyor oysa bu vaziyet ancak size yüksek maliyet olarak geri yansır ve evde onca tadilat çekilen çile cabası hepimiz ustalaşmış ekimizle bu işleri sipralli robot makinamızla boruya sipral salarak içeride kaygan mendil bez hanım pedi ne var ise çekip çıkararak kati çözüme kırmadan kavuşturuyoruz sizde bu şekilde durumlarda ne olursa olsun ustalaşmış yardım almanızı öneri ediyoruz.

Veya aklınıza gelecek bir oldukça sebepten ötürü Maltepe pimaş tıkanıklığı tuvalet tıkanıklığı lavabo tıkanıklığı süzgeç tıkanıklığı başınıza vardığında aklınıza ilk bir tesisat ustası çağırıp pimaşları kırıp değiştirmesini istersiniz elbet bu bir çözüm yoludur ama bu iş bununla beraber ciddi bir maliyet ve tadilat oluşturur küçük bir masraf tıkanıklığı için bir dünya tadilat yapmak yerine firmamızı arayarak bir ustalaşmış takım isteyiniz hepimiz bu tur tıkanıklıkları kırmadan dökmeden mutfak gideri tıkanıklıklarını tuvalet tıkanmasını ve lavabo tıkanmasını robot cihazlar ve uzman kadromuz yardımıyla kolayca çözüm sağlıyoruz bu sizin için vakit açısından ve ekonomik açıdan ciddi bir kar demektir pimaş açma sistemlerini hepimiz ortalama 10 yıldır firmamız İstanbul genelin de hizmet vermekteyiz .

Ancak bu sistem binanın haricinde yada radyal temel içerisinden giden pimaşlarda çökme kırılma benzer biçimde durumlarda mecburen kırılıp yapılması gerektirme edebilir Maltepe pimaş açma mevzusunda uzman ekibimiz devamlı yeniliklere aleni ve deneyim mevzusunda siz kıymetli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için pimaş tıkanıklıklarını robot aygıt yardımıyla İstanbul,un bütün semtlerinde 7/24 servis imkanı sağlıyoruz…

Maltepe tuvalet tıkanması niçin olur : bunu algılamak gerekir genellikle tuvalete atılan tuvalet kağıdı kaygan mendil hanım pedi banyo giderlerinin tuvaletle aynı gidere bağlı olmasından ötürü banyo giderinden kıl tüy benzer biçimde maddelerin masraf hattına dolmasından zaman içinde oluşan tortu asit tabakalarıyla birlikte borunun iç çapı daralır ve daralması kararı en küçük tuvalet kağıdı kaygan mendil ve benzeri maddelerin gidere gitmesi kararı masraf borusu tıkanır ve geri taşma yapar bazende çocukların tuvalete kilot tuvalet kokusu sabun bez vb. maddeleri atarlar ve masraf tıkanır.

bunların yanı sıra zamanında tesisat ustasının yanlış yanı dirsekleri aleni dirsek yerine kapalı dirsek döşemesi kararı suyun giderden yavaş masraf ve borunun tıkanması olasılığını fazlaca yükseltir Bu tür TUVALET TIKANIKLIĞINI çözmek için Ersoylar tesisat olarak yurt dışından bir oldukça makina robot aygıt kamara getirdik ve M.E.B dan sertifikalı uzman kadromuzla son teknolojik ekipmanlarla hela tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı benzer biçimde problemleri bir yeri kırmadan dökmeden kati olarak 100/100 açıyoruz açtıktan sora gidere kamara göndererek tam açıldığından güvenli olduktan sonrasında işlemi bitirim siz kıymetli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Evinizde ofisinizde dükkanınızda tuvalet tıkanıklığı yada lavabo tıkanıklığı benzer biçimde bir durumla yüz yüze kalabilirsiniz korkmanıza gerek yok hepimiz bu tıkanıklıkları kırmadan dökmeden uzman ekibimiz ve teknolojik cihazlarımızla açıyoruz .tıkanıklık durumuzda kırma dökme işi tarihe karışmıştır kırıp dökmek size mali olarak ciddi bir külfet olabilir evinizdeki en küçük maliyetin fiyatını anlamak oldukça oldukça kolay hepimiz bu maliyetten tamamen kurtarıyoruz garantili olarak açıyoruz ve hizmetinize sunuyoruz evde tuvalete atılan bez kaygan mendil oyuncak kıyafet tuvalet kağıdı kıl çamaşır aklınıza ne geliyorsa robot cihazlarımız yardımıyla tıkanan noktadan alıp çıkarıyoruz bundan dolayı yine karşı karşıya gelme olanağınız ortadan kalkabilir.

Özellikle mutfak lavabosunun tıkanma sebepleri içinde en sık görülen niçin atık yağdır. Bazen şuursuzca atık hasım lavabolara dökeriz ve akıp gittiğini sanırız sadece yağ pimaş borularında birikir. Zamanla katılaşarak borunun çapının daralmasına niçin olur. Böylece atık yağ yüzünden sık sık lavabo tıkanması meydana gelir.

Bu durumda tıkanıklığı açmak geçici bir çözüm sağlar. Pimaş borusunun içerisindeki yağın temizlenmesi gerekir. Bunu yapabilmek için hususi olarak tasarlanmış, pimaş yıkama makinesi ile pimaş borusunun içerisindeki yağ ve öteki atıklar tamamen temizlenir. Firmamız bu yöntemi senelerdir uygulamaktadır. Maltepe ilçesinde oturuyorsanız ve lavabonuz sık sık tıkanıyorsa, bizimle iletişime geçerek pimaş yıkama işlemini istek edebilirsiniz.

Pimaş tıkanıklığı genel bir kavramdır. Tuvalet tıkanıklığı ve lavabo tıkanıklığı pimaş tıkanıklığı olduğu benzer biçimde, banyo yer süzgeci tıkanıklığı, duşa kabin tıkanıklığı, balkon gideri tıkanıklığı ve ana masraf hattı tıkanıklığı da pimaş tıkanıklığıdır. Ancak bu durumlar tuvalet yada lavabo tıkanıklığı benzer biçimde sık yaşanmış olan sorunlardan değildir.

Firmamız, banyo yer süzgeci tıkanıklığı, balkon gideri tıkanıklığı ve duşa kabin tıkanıklığı için tuvalet ve lavabo tıkanıklığında uyguladığı yöntemin aynısını uygulamaktadır. Robot aygıt ile hiç bir zarar vermeden, pimaş tıkanıklığını açmaktadır.

Ana masraf hattı tıkanıklığında da robot aygıt kullanılmaktadır. Ancak logar yeri bilinmiyorsa, logar yerinin tespit edilmesi gerekir. Logar yeri tespiti için kullanılan detektör ile kati olarak logar yeri tespit edilir. Firmamız, detektör ile logar yeri tespitini tatbik eden birkaç firmadan biridir.

Evinizde iş yerinizde oluşan su kacaklarını kameralı cihazlarımızla gelip kırmadan dökmeden minimum maliyetli noktasıl tesbitle su kacaklarını bulup onarmaktayız.Niçin bizleri seçmelisiniz?Bildiğiniz suretiyle ufacık bir su damlası zaman içinde tavanınızda yayan su kaçağının 1 mt uzağından akıntı yapabilir.Ucuz bir maliyetle cağıracağınız mahalle tesisatçınızı kameralı su kaçak tespit makinası yoksa şayet evinizde koca bir tadilat işi çıkarabilir.Kar yapıyım derken fayans parası işcilik parası derken su kaçağı tespiti için verdiğiniz paranın kat kat fazlası cebinizden çıkmış olucaktır.Evin toz toprak arasında kalmasıda cabası.Biz Ersoylar tesisat firması olarak sizlere minimum maliyetli noktasal tesbitli su kaçağı bulmanın sözünü vermekteyiz.

Yurt dışından temin ettiğimiz görüntülü kamera sistemi ile evinizde iş yerinizde ki su kaçaklarını noktasal olarak tespit ediyoruz.Neden termal kamera ile su kaçağı yapmanızı öneriyoruz zira termal kamera ile su kaçaklarını noktasal olarak kısaca bir fayans kırarak tespit edebilirsiniz.Dinleme cihazlı su kaçağı bulma makinaları bir çok vakit yanıltmalara sebebiyet verebiliyor.Buda Sizler için hem maddi hemde içsel zarara uğratır.Ersoylar tesisat olarak biz uzman kadromuzla sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.Bizleri Arayın pişman olmayacaksınız.

Demir boru tesisatlarınızda su kaçağı meydana gelebilir bunu noktasal tespit edebiliriz sadece tespit ettikten sonrasında demir borunun ek bölgeleri bulunur bu ek yerlerinden tamirat yapılır ama demir borularda tamamen çürüme meydana geldiyse ne olursa olsun komple tesisatınızın değişmesini öneriyoruz zira devamlı su kaçağı meydana gelir buda size maliyet tadilat devamlı komşunuza zarar verme ve üzülmenize niçin olur şayet bir kısımda çürüme çatlama var ise ne olursa olsun tamirat öneriyoruz.

Su kaçağını bulmak için muhtelif yöntemler vardır bu yöntemler termal kamerayla su kaçağını bulma ve dinleme cihazıyla su kaçağını bulma hepimiz bu tip teknolojik cihazların yanı sıra uzman deneyimli ustalarla çalışıyoruz neyseki yeterlilik belgesi olmak zorumluluğumuz vardır su kaçağını bulmak için en önce sıcak su ve soğuk su yu birbirinde ayırıyoruz kombiden yada benzeri ısıtma cıhazlarından su kaçağının böylece soğuk suda mı yoksa sıcak su damı onu tespit ettikten sonrasında gerektiğinde su basıncı yada oksijen basıncı uygulayarak su kaçağını nokta olarak buluyoruz su kaçağının yerini bulduktan sonrasında patlayan borunun fanyasın birleşim noktasına gelmediyse bir yada iki fanyans yada seramik kırarak su kaçağının onarımını yapıyoruz ve kullanıma açıyoruz bu yaptığımız muamele 2 yıl firmamız tarafında güvence dibine alınır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

porno - istanbul escort
casino siteleri