Logar Tıkanıklık Açma

Logar Tıkanıklık Açma
5 (100%) 32 Puan[lar]

Logar Tıkanıklık Açma Servisimiz Hizmetinizde oluşan kötü kokulardan kurtulmak için logar temizliği yaptırınız.Firmamız Logar Tıkanıklığı açma pimaş açma temiz ve pis su giderlerinin açılmasında kırmadan dökmeden teknolojik cihazları ile sektörde hizmet vermektedir.

Logar Tıkanıklık Açma hizmetlerimizden yararlanmak için iletişime geçiniz.

Logar Tıkanıkları Ne Sebeplerle Oluşur ?

Kanalizasyon-acmaLogar tıkanıklıkları çatı katlarından akan kumlu ve tortulu su nedeni ile dolmakta ve su gidiş yolunun kapanması nedeni ile tıkanmalar oluşur.

Bunun tek sebebi bu değildir.Evlerde kullandığımız banyo mutfak gibi alanlarımızdan giderlerden gönderilmemesi gereken maddeleri buradan göndermek gibi çok faktör vardır.

Logar içerisinden şehir şebekesine giden pis su buradan deniz veya bir gölete dökülmekte ve burada yaşayan hayvanlarda bundan zarar görmektedir.Bunun için giderlerimizden göndermiş olduğumuz maddelere dikkat etmeliyiz.

Logar tıkanıklığına yanlış yapılmış logar hatlarında neden olmaktadır. Eğim yönü hatalı verilmiş logarlar sıklıkla tıkanmaktadır.Bu gibi sorunlar nedeni ile sıklıkla tıkanıklık sorunu ile baş başa kalabilirsiniz. Banyo Gideri Açma Kırmadan Tıkanıklık Açma gibi Uzman bir tesisatçıdan bilgi almadan işlem yapmayınız.Profesyonel tesisat hizmetlerimiz için iletişime geçiniz.

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

1 Yorum yapılmış

  1. Beykoz da oturuyorum mahallede çok pis bir koku vardı mahalleliyle toplandık belediye gittik çok fazla dilekçe vermemize rağmen kimse gelmedi bizde bu yüzden ersoylar grubu çağırdık adamlar robotlar geldiler logar temizleyip gittiler. şimdi mahalle çok temiz kokuyor.

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir