Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo Tıkanıklığı Açma
5 (100%) 1 Puan[lar]

Atık su tesisatlarında sık sık meydana gelen tıkanıklıkların giderilmesi hem güç hem de zahmetli işlemlerdir. En fazla tıkanmaların yaşandığı yerler arasında lavabo tıkanmaları ilk sırada gelmektedir. Çünkü lavabolar kişisel temizliğin en fazla yaşandığı ve içerisine çok sayıda farklı materyalin döküldüğü yerlerdir. Lavabo veya mutfak giderlerinde meydana gelen bu tıkanıklıkların giderilmesinde kullanılan çeşitli kimyasallar kısmi temizlik sağlasalar bile bu genelde geçici olur ve tekrar tıkanırlar. Kalıcı olarak temizlenmesi gereken atık su boruları tıkanıklıkları profesyonel bir bakış açısıyla ele alınmalıdır. Çünkü pis su giderlerinden genellikle katı maddeler çok fazla miktarda geçer. Lavaboların dışında duş bölümü giderlerinde veya tuvalet giderlerinde meydana gelen tıkanmalar genellikle kullanılan sabun veya temizlik malzemelerinden kalan tortular ya da saç gibi vücut atıklarının birikmesinden kaynaklanır. Üstelik tıkanma noktası bilinmeden yapılacak müdahaleler basit bir şekilde giderilebilecek bir tıkanıklığı çok farklı alanlara taşıyarak içinden çıkılmaz hale getirebilir.

Spiral Kameralarla Tıkanıklık Noktası Tespit Edilebiliyor.

Çağımızın modernitesine uygun şekilde dizayn edilmiş teknik donanım ile yapılan müdahaleler son derece ucuz maliyetle giderilebilecek sorunların çözümü noktasında çağdaş hizmetler sunmaktadır. Bu bağlamda profesyonel su tesisatçılarından oluşan bir ekipten yardım alarak sorunları gidermeye çalışmak en akılcı çözüm olacaktır.

Tuvalet, banyo ve mutfak giderlerinde meydana gelen ve Lavabo Pimaş tıkanmaları olarak bilinen tıkanmalar bu borulara plastik karışımdan imal edilmiş olması nedeniyle hassas bir şekilde müdahaleyi gerektirir. Özellikle sert ve sivri metal şişler kullanılarak giderilmeye çalışılan tıkanıklıklar boruların delinmesine veya kırılmasına yol açabileceği unutulmamalıdır. Böyle bir durumda bu defa bambaşka sorunların açılmasına sebep olur. Dolayısıyla bu tip müdahalelerden kişisel olarak kaçınmak gerekir. Üstelik hassas boruların delinmesi veya kırılması ile yan komşunuz veya alt komşunuzda ortaya çıkacak sızıntılar sizi zor duruma düşürecektir. Daha da kötüsü banyo veya tuvalet zemini veya taşı kırılmak zorunda kalabilir ki böyle bir durum tüm fayansların değiştirilmesine kadar uzanan ilave bir masrafa girmenize yol açar.

Bizi Arayın Teknolojiyi Size Getirelim.

Tuvalet, banyo ve mutfak giderlerinde meydana gelen tıkanmaların spiral kameralarla tespit edildiği ve tıkanıklık yerinin tam olarak anlaşıldıktan sonra sadece o bölgeye yönelik lokal uygulamalar ile yapılan işlem sayesinde sizlerin çok daha fazla masrafa girmeden bu sorunu profesyonel bir şekilde çözüyoruz. Tıkalı boruların komşularınıza sirayet ettiği durumlarda birden fazla yerde çalışılması gerekiyor. böyle bir durumda yeterli bilgi birikimi ve profesyonelliğe sahip bir kadro ile çalışmanız sizlerin yararına olacaktır. Ayrıca sorunun çözümü kadar çalışma süresinin uzamaması da ayrı bir çalışma ilkesi gerektirir. Ve bizler çalışmanın belirlenen zaman dilimi içerisinde bitmesine azami dikkat etmekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyeti çerçevesinde elimizden gelen her türlü imkânı kullanarak işimizi en kısa zamanda bitirip müşterimizin sorununun çözümüne odaklı çalışıyoruz. Çalışmalarımızda kullandığımız profesyonel ekipmanlarımız ve tecrübeli personelimiz ile her türlü kanal tıkanıklığı veya gider tıkanması sorunlarını bizleri için sorunlarınız için bizleri aramaktan lütfen çekinmeyin siz değerli müşterilerimizin her türlü Sorularını cevaplamak sizde için görevdir

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

1 Yorum yapılmış

  1. Evimde geçen tamir yaptılar lavabo tıkanmıştı ersoylar geldiler evde hiç bir kırma olayı ve pisletme gibi bir olay olmadan evimin lavabosunu açtılar yüksek bir maliyet çıkarmadan uygun bir fiyata yaptılar herkese tavsiye ederim.

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir