Küçükköy Su Tesisatçı

Deneyimli su tesisatçı firmaları arasında yer alan firmamız, Küçükköy su tesisatçısı olarak ismini duyurmuştur. . Arızaların giderilmesi için deneyimli ve modern yöntemler kullanan firmamızın tercih edilmesi halinde arızanın tamiri sırasında kırılma ve dökülme olmayacak sizlere yüksek maliyetler çıkartılmayacaktır. Ekiplerimizin kullanmış olduğu cihazlar teknoloji ve modernlik bakımından yüksek kalitede olduğundan dolayı en kısa süre içerisinde su tesisatı işlemi tamamlanmış olunur. Arıza veya su tesisatı ile ilgili sorunlarınız ile uzman olan ekibimiz en kısa süre içerisinde ilgilenecektir. Sizlerin tek yapması gereken iletişim bilgilerimiz üzerinden bizleri aramak ve su tesisatı ile ilgili probleminizi dile getirmek olacaktır. Su tesisatı ustaları adresinize en kısa sürede gelerek, tespit ve tamir işlemine başlarlar.

Su Tesisatı Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

Binalarda oluşan su kaçakları içinde yaşayan kişilerin hayat standartlarını düşürmekte ayrıca binanın ömrünü kısaltmaktadır. Bu nedenle de su kaçağı nasıl anlaşılır konusunda bilgi sahibi olunması gerekmektedir. Su kaçağının çoğu zaman belirti vermeden oluşması ile ilerlemeden fark edilmesi mümkün olmaz ama aşağıda sayacağımız belirtilere dikkat ederek kısa sürede anlayabilirsiniz.

  • Evinizde nedeni belli olmayan kötü kokular varsa
  • Su faturalarınızda beklenmeyen artışlar varsa
  • Bütün çeşmeler kapalı olduğu halde su saati dönmeye devam ediyorsa
  • Duralarda özellikle de bir metreden daha alçak bölümlerde küflenme, rutubetlenme oluşuyorsa
  • Seramiklerin arasında ki derzlerde sararmalar oluşuyorsa
  • Alt katın tavanında sararmalar oluşuyorsa

Dairenizde su kaçağı var demektir ve acil olarak tamiratının yapılması gerekmektedir.

Küçükköy Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Bir dairede su kaçağı olduğunda bunun tespiti eğer doğru firma seçimi yapılmaz ise duvarların ya da zeminin kırılması ile yapılacak ve bu da dairenizde büyük tadilatların yapılmasını gerektirecektir. Oysa Küçükköy profesyonel su tesisatçı firması olan bizi seçmeniz halinde Avrupa’da kullanılan teknolojiyi kullanıyor özel getirtmiş olduğumuz robotlarımız, termal kameralarımız ve dinleme cihazlarımız ile su kaçağının yerini duvarları ve zemini kırmadan nokta olarak tespit ediyoruz. Kırmadan su kaçağı tespiti yapıyor ve bu şekilde de büyük tadilatlara gerek bırakmıyoruz. Kaçağın yerini tespit ettikten sonra da sadece o bölgede küçük bir bölümü kırıyor ve tamiratı yapıyoruz. Tamiratı yaptıktan sonra da açtığımız noktayı yine kendimiz kapatıyor ve eski haline getiriyoruz. Bu sayede de firmamızı tercih eden kişileri ilave masraflara girmekten kurtarıyoruz.

Kanal ve Gider Açma Neden Önemlidir?

Binalarda kullanılan suyun pis su boruları ile ulaştırıldığı kanallarda tıkanıklık olduğunda bu sadece bir daireyi değil bütün binayı etkileyecektir. Bunun olmaması içinde binanın giderlerinde ve kanallarında bir sorun olduğunda acil olarak açılması gerekmektedir. Kanal ve gider açma için de bütün zemini kırmıyor özel dinleme cihazlarımız ve termal kameralarımız ile tıkanıklığın olduğu bölgeyi tespit ederek sadece o bölgeyi açıyoruz. Giderlerde oluşan tıkanıklığın nedeni aslında kanallarda oluşan tıkanıklıklardır. Bu nedenle giderin açılması için piyasada satılan açıcı maddelerin kullanılmasının bir anlamı olmayacaktır. Özellikle eski binalarda zamanla kanalların kireçlenme, içinde atıklar birikmesi gibi durumlarda ise dökülecek kimyasal maddeler ilerleyemeyecek ve oldukları bölümlerde delinmelere neden olacaklardır ki bu çok daha büyük sorunların oluşmasına neden olacaktır.

Binaların bodrum katlarında oluşan su kaçakları ise oldukça tehlikelidir. Burada oluşan su kaçakları binanın temeline sızacak ve temelin zayıflayarak binanın ömrünün azalmasına neden olacaktır. Bu durumun olmaması için de binaya girdiğinizde kötü bir koku alıyorsanız bodruma inerek kokunun buradan gelip gelmediğini kontrol etmelisiniz. Daha sonra da Küçükköy deneyimli ve garantili hizmet veren su tesisatçı firması olarak bizimle iletişime geçmelisiniz.

Su kaçağı ve tıkanıklık açma için hizmet veren firmamız bu konuda şikâyetiniz olduğunda evinize gelerek lavabo açma ve diğer bütün su tesisatı ile şikâyetlerinizin ortadan kaldırılmasını sağlamaktayız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde en kısa zamanda ekibimiz ile gelerek sizi yaşadığınız problemden kurtarıyoruz. Uygun fiyatlarımız ile de bütçenizi zorlamayacak çözümler üretiyoruz. Su kaçağının sizin dairenizde olmaması yan ya da üst dairenizde olması halinde de bu konuda bilgi veriyor ve onların tamirat yaptırmasını isteyebilmenizi sağlıyoruz.

Anahtar kelimeler: Küçükköy su tesisatçısı, Su tesisatı ustaları, su kaçağı nasıl anlaşılır, Kırmadan su kaçağı tespiti, Kanal ve gider açma lavabo açma,

Küçükköy Su Tesisatçı
Yazıya puan ver !

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir