Kombi Su Kaçağı Tespiti

Kombi Su Kaçağı Tespiti
5 (100%) 3 Puan[lar]

Kombi Su Kaçağı Tespiti Kameralı cihazlarla tespit yapmak çok kolay, hızlı ve bir o kadar da pratiktir.

Kombi Su Kaçağı Tespiti Yaptırarak Su Sorunlarından Kurtulun..

Kombi-su-kacagi-bulmaCihazların hayatımızda büyük bir önemi vardır. Bu cihazlar kaliteli ve çok pahalı ürünlerdir. Biz bunları Avrupa’dan özel olarak getirttik ve bizim işimizi çok kolaylaştırdı. Kombi Su Kaçağı Tespiti yaparken ses dinleme cihazlarımızla dinliyoruz ve sorunun kaynağına birkaç dakika içerisinde ulaşabiliyoruz. Görüntülü kameralarımıza da aynı şekilde fayansın ve duvarın altını izleyebiliyoruz. Tespitlerimizde % 100 olumlu sonuçlar aldık ve almaya da devam ediyoruz.Kombi Su Kaçağı Tespiti  Bulduğumuz tespitler son derece başarılı çıkmakta olup, hiçbir şekilde de kırma olaylarına başvurmamak tayız. Profesyonel ekiplerimizin bu cihazla tanışması sayesinde hasarlı durumlarla karşılaşmıyoruz.

Su Kaçaklarını Önemseyin…

İnsanların eskiden tesisatla alakalı bir sürü başına olay gelmiştir. Tesisatçılar evlerine hiçbir teçhizatla gelmeden tespit ve onarım yapmaya çalışıyorlar. Yapayım derken de evinizde kırmadık yer bırakmıyorlar. İnsanların bu tür sıkıntılarla karşılaşmasını biz dahi istemeyiz. Su kaçakları her zaman olmasa da ara sıra karşımıza bu sorun çıkabilmektedir. Problemle de karşılaştığımız an hemen bir paniğe kapılırız ve ne yapacağımızı nereyle irtibata geçeceğimizi şaşırırız. Halbuki insanlar bu konuda yani tesisat işlerinde bilgi sahibi olsalar korkuya katılmayacaklardır.petek-temizligi

Su Kaçağı Konusunda Firma Duruşumuz..

Biz Ersoylar Tesisat olarak çalıştırdığımız elemanlara bilgi veriyoruz ve tesisatla alakalı tüm eğitimlerini sağlıyoruz. 1996 yılından beri dur durak dinlemeden çalıştık ve iyi tesisatçıyı da gördük, kötü tesisatçıları da gördük. İyi tesisatçılardan kastımız şudur. İşlerini kusursuz yapan ve hasarsız, temiz bir iş sağlayan, ek tadilat işleri peteklerin-alti-soguk-kaliyor-nedençıkarmayan ve müşterilerden tepki almayanlar iyi tesisatçılar diye adlandırılır. Bir de kötü tesisatçılar vardır ki müşteriye ters tepki vererek karşı çıkanlar, evlerine veya iş yerlerine giderek tadilat masrafı çıkaranlar ve bu iş tamamdır daha ömür boyu sorun yaşamazsınız diyen üçkağıtçı sahtekarlarla dolu bir dünyada da yaşamaktayız aynı zamanda. Bu tür tesisatçılar kişiye göre fiyat biçmekteler ve alın teri dökmeden parasını almaya bakıyor.  Detaylı bir bilgi isterseniz eğer bizi arayın ve bu konuda aklınızda soru işareti kalmasın. 7/24 size kusursuz hizmet vermekteyiz ve istediğiniz her an bizimle irtibata geçebilmekte siniz.

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

2 Talepler

  1. dairemde su kaçağı vardı yaklaşık bir yıldır sorunu çözememiştik ersoylar tasisata ulaştık ileri teknoloji cihazlarla kombi tesisatındaki kaçağı noktasal alarak buldular ve lokal olarak tamiratını yaptılar cok teşekkür ederim büyük derten kurtuldum kendi adıma

    1. Biz Teşekkür ederiz Orhan bey su kaçağı tespiti yaptırırken düzenbaz tesisatçılara dikkat edin.arızalı cihazlarla su kaçağı tespiti yaptıklarını söyleyen tesisatçılar sıklıkla karşımıza çıkmaya başladı.su hattını kırarak su kaçağını bulduklarını onardıklarını bildirerek ücret talep ediyorlar.su kaçağını su tesisatında görmeden ücret ödemeyiniz.ana sayfamızda su kaçağı tespiti nasıl yapılır başlıklı videomuzu inceleyerek detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir