Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
5 (100%) 1 Puan[lar]

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Zaman zaman herkesin başına gelebilecek olaylardan bir tanesi su kaçağıdır.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Noktasal Buluyoruz !

Su-KacagiErsoylar Tesisat olarak kırmadan su kaçağı bulma işlemini oldukça kısa bir sürede duvar ve fayanslara hiçbir zarar vermeden yapıyoruz. Su tesisatları her evde olduğu gibi duvarların ve fayanslarından altından geçmektedir.

 

Ancak bu problemleri kırıp dökmenin bir anlamı yoktur. Son teknoloji donanımlara sahip olduğumuz için bu özel donanımlar sayesinde fayansı kırmadan ve zarar vermeden sorunlu tesisat borusuna kameralarla müdahale ediyoruz.

 

 

Eskiden mahalle tesisatçıları ellerinde hiçbir cihaz olmadan kafalarına göre hasarlar vererek duvar ve fayansları sanki evi baştan inşa ediyorlarmış gibi bir sistem uyguluyorlardı. Kırmadan su kaçağı bulma cihazları sayesinde ve ilaçlama yöntemleriyle bu eski kafalı çözüm yöntemlerinin hiçbirine gerek kalmayacak. Özel dinleme cihazlarımız sayesinde problemli bölgeyi tespit ederek, sizlere gereksiz yere tadilat masrafı ve zaman kaybı yaşatmayacağımızı bilmeniz gerekmektedir.

Banyoda-Su-Kacagi-Tespiti

Eski Borulardan Kurtulun…….

Banyo-Su-Kacagi-TespitiKirmadan-Banyoda-Su-Kacagi-Bulma-İstanbul

Eski küflenen ve paslanan demir boruların yerini zamanla plastik yalıtımlı, kaliteli ve ucuz tesisatlar almıştır.Binalar eskidikçe tesisat boruları da aynı zamanda eskiyecektir ve yıpranacaktır. Su kaçakları sorunu küçük ya da büyük olmaksızın artık yapımı çok kolay bir hâl almıştır.

Çünkü noktasal tespit yaparak sorunun ana kaynağını buluyoruz. Gelin birlikte eski kırma-dökme olaylarına son verelim. Böyle bir sorun yaşadığınız takdirde atmanız gereken en önemli adım, bu konuda uzman ekiplerimizden yardım almanızdır

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

1 Yorum yapılmış

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir