Kırmadan Su Kaçağı Bulma Nasıl Yapılıyor?

Kırmadan Su Kaçağı Bulma Nasıl Yapılıyor?
Yazıya puan ver !

Yaşam alanları olan evler ve iş yerlerinde olabilecek su kaçakları orada yaşayan kişilerin hayat standartlarını etkilemekte ve büyük sıkıntılara yol açmaktadır. Bu sorunun yaşanması durumunda normal hayata dönebilmenin yolu kırmadan su kaçağı bulma yapılarak gerekli onarımın yapılmasıdır. Su kaçağı olduğunda bunu kendinizin tamir etmesi mümkün değildir mutlaka profesyonel firmalardan alınması şarttır.

Ersoylar firmamız işinde uzman ustalarımız ve modern cihazları ile kırmadan su kaçağı bulma hizmetini vermektedir. Bu şekilde kırmadan dökmeden su kaçağının yeri tespit edilerek yüksek maliyetler çıkması önlenmektedir. Su kaçağının yerinin kırılmadan tespit edilmesi gibi ayrıca tamirinin de büyük tadilatlar olmadan yapılmakta olan firmamız müşterileri için oluşan su kaçağının büyük bir sorun olmasını önlemektedir.

Su Kaçağı Bulma Cihazları Nelerdir?

Binalarda oluşan su kaçağı bulma kırmadan modern teknikler ile yapılabilmektedir. Bunun için firmamız Avrupa’dan getirtmiş olduğu robotları ve termal kameraları kullanmaktadır. Kullandığımız robot hiçbir nokta kırmadan derinde olan su kaçağının bile noktasal olarak tespit edilmesini sağlamaktadır.

Nokta olarak su kaçağının yerinin tespit edilmesi üzerine de sadece orada küçük bir iki seramik büyüklüğünde yer açılmakta ve gerekli tamirat yapılarak aynı bölge yine ustalarımız tarafından kapatılmakta ve tadilatı yapılarak size ilave işler çıkartılmamaktadır. Temiz çalışan ustalarımız tamirat bittikten sonra da ortaya çıkan molozları da atarak aynen buldukları gibi temiz olarak bırakmaktadırlar.

Garantili Kırmadan Su Kaçağı BulmaYapmaktayız

Binaların inşaatı sırasında su borularının zemine ya da duvarlara gömülü olarak döşeniyor olması nedeniyle bir su kaçağı olması halinde bunun fark edilmesi uzun sürebilmektedir. Fark edilmesi zor olduğu için de sorun büyüdükten sonra fark edilmektedir. Bir sorun kaçağı olduğunda ev sahibinde bir endişe oluşmakta ve büyük masraflar ortaya çıkacağı düşünülmektedir. Firmamız kullandığı modern yöntemler ile sizleri bu büyük masrafları yapmaktan kırmadan su kaçağı bulma ve onarımı yaparak korumaktadır.

Su Kaçağına Erken Müdahale Neden Önemlidir?

Sağlıklı ve kaliteli bir hayat yaşamak için sağlam ve sorun olmayan binalarda yaşamak gerekmektedir. Su kaçağı bulma kırılmadan yapılması sayesinde eviniz büyük tadilatlar görmeyecek ve normal hayatınıza ara vermeniz gerekmeyecektir.  Su kaçağı olduğunda bunu tamir etmeyi ihmal etmeniz halinde ortay çıkarabilecekleri sorunlar ise şunlardır.

  • Su kaçağının ilerlemiş olması halinde evin ya da iş yerinin içini su basacağı için içinde yaşanılması mümkün olmayacak ve içinde bulunan eşyalar zarar göreceği için değiştirilmesi gerekecektir.
  • Su kaçağının zeminde gömülü olan bölümlerinde olduysa duvarlar da ve zeminde sararma lekelenme ve rutubetlenme oluşacaktır. Bu durumda duvarların boyanması ve zeminde olan parke ve seramik gibi malzemelerin değiştirilmesini gerektirecektir.
  • Su kaçağı olan yerlerde yaşayan kişilerin sağlığı tehlikeye girecektir.
  • Su kaçağı binanın betonarme yapısına zarar verecek ve binanın ömrünü kısaltacaktır.

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir