Kırmadan su kaçağı bulma nasıl yapılır ?

Kırmadan su kaçağı bulma nasıl yapılır ?
Yazıya puan ver !

Evde ya da ofiste aniden yaşadığımız su kaçağı günü zindan etmeye yetecektir. Bir an önce kaçağın tespiti ve onarımı yapılması gerekir ki kaçağın boyutu büyümesin ve sizin kontrolünüzün dışına çıkmasın. Böyle durumlarda ise işi bilen ve kaçağın meydana geldiği bölgeyi kolay yöntemlerle tespit eden bir firmayla iletişime geçmek önemlidir. Çünkü işin ehli tarafından yapılmayan tamirat aynı zamanda sizi maddi bir külfete de sokacaktır. Örneğin kaçak tespiti sırasında sorunlu bölgenin bulunması için tüm tesisat kontrol edilir ve bu işl em için bazı firmalar kırarak çözüm aradığı için iş olduğundan çok daha fazla büyüyebilir. Fakat bu işin kırmadan çözümü de mümkündür. Teknolojinin tesisat sektörüne getirmiş olduğu yeniliklerden birisi olan robotların kullanılması da kaçağın olduğu bölgeye nokta atışı yapılmasını sağlar. Kırmadan su kaçağı tespiti yapabilme özelliğine sahip olan bu sistemler sayesinde sorun garantili bir şekilde çözülebilecektir.

Profesyonel Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan su kaçağı tespiti profesyonel kişiler tarafından yapılır ve tesisatın onarım süresi çok daha kısaltılmış olur. Firmamız bu noktada size robot sistemlerle çözüm üretmiş olduğundan biz verdiğimiz hizmette müşteri memnuniyeti odaklı hareket eder ve garantili hizmet sunarız. Bir tesisatın kırılarak onarım yapılmaya çalışılması evinde aynı zamanda kırılıp dökülmesi anlamına gelecek ve bu da görüntü olarak hiç olmayacağından dolayı ıslak zeminlerde bir de size fayans ve kalebodur gibi farklı masrafları da oluşturacaktır. Firmamızın kullanmış olduğu tesisat içi görüntüleme kamera sistemiyle kontrol sağlanarak kırma işleri de ortadan kaldırılmış olacaktır. Biz 90’lı yıllarda ithal ettiğimiz bu sistemler sayesinde uzman bir çalışma yürütür ve sorunun kökten çözülmesini sağlarız. Hatta kontrol sırasında daha sonra size sorun yarabilecek olan bölgelerinde tespitini yaparak erken önlem alınması konusunda uyarırız.

Bizde hiçbir zaman tesadüfe yer yok sözüyle çıktığımız bu yolda kullandığımız termal kameralar için asla ekstra bir ücret talep edilmez. En uygun fiyatlar sunularak kırmadan su kaçağı tespiti yapıp sorunu aynı gün içerisinde çözmeye çalışırız.

Kırmadan Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Bu işlem için öncelikli olarak yaptığımız şey temiz su tesisatının baro metre aracılığı ile kontrolünü sağlamak buna sızdırmazlık testi diyoruz. Eğer ki bu test sırasında suyun barında düşme yaşanmışsa o zaman kaçağın varlığı da kesin olarak belirlenmiş olur. Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gider içerisine sürülecek olan kamera sistemimizle tüm tesisatın içerisi görüntülenir ve bu işlem esnasında pimaş, lavoba benzer giderlerin de kontrolü sağlanmış olur. Yaptığımız iş bu kadar basit gibi görünmekle birlikte arkasında ciddi bir teknoloji vardır ve bu teknoloji sayesinde kırmadan su kaçağı tespiti sağlanmış olur.

Firmamız tesisat içi sorunlarda bugüne kadar pek çok başarılı çalışmalar gerçekleştirmiş yalnız daire değil bina, kurum ve kurumsal firmalarla da çalışmış ve çalışmaya devam etmektedir. Şu an birçok firma bizim kullanmış olduğumuz teknolojiye sahip olmadıklarından dolayı deneme yanılma yoluyla hizmet vermektedir. Bu da hem işin daha fazla uzamasına hem de işin maddi boyutunun daha da yüksek olmasına neden olmaktadır.

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir