Kemerburgaz Su Kaçağı Bulma

Kemerburgaz kırmadan su kaçağı bulan ve tamiri yapan firmamız, sizlere bir telefon kadar yakındır. Eskiden bilim ve teknoloji alanındaki yetersizliklerden dolayı elde olmayan donanımlar bu işlemi oldukça zahmetli ve masraflı bir hale sokmaktaydı.

Elde olmayan teknolojik cihazlardan dolayı gözle görünmeyen su borularındaki sızıntıyı tespit etmek için gelişigüzel kırma dökme işlemi gerçekleşirdi.

Daha önceden de herkesin başından geçmiş olan bu problem, özellikle de ev kadınlarının korkulu rüyası olmuştur. Bunun nedeni, rastgele kırılan yerlerde oluşan savaş alanı görüntüsüdür.

Gelişigüzel kırılıp dökülen yerlerin altında çoğu defa sağlam olan su boruları da kırılır ve masraflar ikiye üçe katlanırdı.

Kırılan yerlerde oluşan molozların atılması, yeniden tamir edilmesi ve temizlik gibi ayrıntılar da hiç kuşkusuz ev hanımlarının kâbusu haline gelmişti. 

Su kaçaklarının kaynağının nereden geldiğini kendi uzman tesisatçılarımız ile birlikte Kemerburgaz su kaçağı tespiti kalitesi ve tecrübesini sunmasının yanı sıra kalıcı çözümü Kemerburgaz su kaçağı tespit uzmanı olan usta olan eller yoluyla tesisatlarınıza uygulanmaktadır.

Su kaçağı problemi

Bu sorun geçmişten günümüze meydana gelen ve elde olmayan nedenler ile ortaya çıktığından herkesin canını sıkan bir sorundur. Önüne geçilmesi zor olan bu probleme erken müdahale de bulunarak olası zararları minimuma indirebilirsiniz.

Tespit işlemi tamir işleminden daha zahmetli olan bu problemi tek başınıza ortadan kaldıramazsınız bu nedenle uzman kişi ya da kişilerden destek almanız gerekmektedir.

Bilim ve teknoloji alanında kaydedilen ilerlemeler sayesinde yukarıda bahsettiğimiz işlemler tarihe karışmıştır. Artık kırmadan dökmeden noktasal olarak tespit işlemi yapmak mümkündür!

Evimde su kaçağı sorunu olup olmadığını nasıl anlarım?

Durduk yere evinizde bu sorunun olup olmadığını öğrenmek için su tesisatçı ustası çağırmanıza gerek yoktur, ancak belli başlı belirtileri evinizde hissediyorsanız, hiç vakit kaybetmeden alanında uzman su tesisatçı ustalarından yardım almanız gerekmektedir.

Evinizdeki duvarlarda ıslaklık, kabarma, parkelerde şişme, evde nem ya da kokusu, kombinizin basıncında sürekli bir şekilde düşüş, su faturalarında sürekli artış ya da alt katınızda oturan komşunuzun evine su sızıntısı oluyorsa evinizde su kaçağı problemi var demektir.

Bu problemlerden herhangi biri bile evinizde baş gösterdiyse hiç vakit kaybetmeyin ve Avrupa’dan getirtilen cihaz ile sizlere zahmetsiz çözüm sunan firmamızı arayarak, tek bir seramiğiniz bile kırılmadan arızayı tespit etmenin keyfini yaşayın.

Kemerburgaz bölgesinde Su kaçağı tespit işlemi nasıl yapılmaktadır?

Bu problem karşısında Ersoylar su tesisatçı firması olarak Kemerburgaz su kaçağı tespit merkezi son teknoloji aletleri ile problemlerini müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmetini vermektedir.

İlkel yöntemlerin aksine bilim dünyasının son icadı olan akustik dinleme adlı cihaz ile en zahmetli görünen su kaçağınızı bile noktasal olarak tespit etmekteyiz. Bu işlem sırasınca tek bir seramiğinizi dahi kırmayız.  Kemerburgaz semtine ekiplerimiz Eyüp şubemizden ortalama 1-2 saat süre içerisinde adresinize ulaşmaktadır. Firmamızca yapılan onarımlar 1 yıl garantilidir.

Su kaçağı tamir işlemi nasıl yapılmaktadır?

Noktasal olarak tespit işlemi sağlanan yerde titiz bir çalışma yürüten firmamız, tamir işleminde de fazladan tek bir seramiğinizi bile kırmaz. Bir ya da iki fayansın altında yapılan tamir işleminin sonunda firmamız sizlere rahat bir nefes aldırmakta ve yapılan bu işlem için sizlere % 100 garanti vermektedir.

 

Kemerburgaz Su Kaçağı Bulma
5 (100%) 1 Puan[lar]

9 Talepler

  1. Kemerburgaz servis yaparak evime geldiler. Mutfağımda ki kaçağı elektronik cihazla buldular ve değiştiler. Hizmetlerinin en iyisini yapıyorlar. Herkese tavsiye edeceğim. Teşekkürler

  2. Yeni eve taşındık, öğrenci olduğumuz için evdeki sorunları ev sahibi görmezden geliyor. Evin içerisi hayvan barınağı gibi, hele banyoyu görmeniz lazım, klozetten, küvetten ve lavabodan farklı farklı yerlerden su kaçağı var. Bize makul bir ücret karşılığı yardımcı olabilir misiniz.

  3. Dükkanım var. Beyaz eşya üzerine satış yapıyorum. Geçen gün dükkana girdiğinde yerlerde ıslaklık vardı. Çok fazla bir su yoktu. Başta anlam veremedim. Suyu temizlettim. Sonraki gün dükkanı açtığımda aynı yerde yine bir ıslaklık vardı. Biraz daha sola bakındım suyun gelebileceği bir yer yok. Sonra farkettim ki su tesisattan geliyor. Galiba bir patlak var. Hemen ana vanadan kestim. Fakat bunun tamir edilmesi gerekiyor. İnternette isminizi gördüm. Tuzla’da hizmet veriyormuşsunuz. Bana da yardım ederseniz çok memnun olurum.

  4. Geçen hafta borulardan su damlıyordu ve arkadaşları aradım gelip kısa bir süre içerisinde gerekeni yapıp gittiler işte ticari anlayış budur sizlerden cok memnun kaldıgımı ve tesekkurlerimi iletmek isterim.

  5. Gider açma konusunda Ersoylar Tesisat bir numara diyebilirim, hem mutfak hem de banyo lavabosunda sürekli tıkanıyordu, yeni bir daire olmasına rağmen inşaat sırasında boru içerisinde boru parçaları kalmış sanırım hızlı bir şekilde müdahale ettiler.

  6. Banyoda ciddi şekilde rahatsızlık verici rutubet kokusu var size ulaşıp sorunumun giderilmesini istiyoruz tüm ailecek perişan olduk bu kadar kötü bir koku olamaz kökten halledilmesi için fiyatın hiçbir önemi yok yeterki kaliteli ve eksiksiz bir şekilde halledin geleceğiniz gün konusunda detaylıca konuşmak istiyorum her gün evde biri var gün problemimiz yok istediğiniz saatte gelebilirsiniz. 0544 991 ** **

  7. Ben kemerburgaz da oturuyorum evimin lavabosunda gideri tıkanmış evimin fayanslarını yeni yaptırdım onlara bir zarar gelmeden bu işi yapabilir misiniz birde bu işin tespiti hemde tamirini bana kadar maliyeti olacak öğrenebilir miyim

  8. Su kaçağı tespit işlemi nasıl yapıldığını merak ettim siteniz baya kapsamlı teşekkürler. Verilen bir ödevi araştırdım siteniz fazlasıyla yardımcı oldu teşekkürler.

    1. İlginize alakanıza çok teşekkür ediyoruz ayrıca ilgi gösterip yorum attınız onun içinde teşekkür ederiz memnun kaldıysanız ne mutlu bize.

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir