Kanal tıkanıklığı ve çözüm yöntemleri

Kanal tıkanıklığı ve çözüm yöntemleri
Yazıya puan ver !

Su tesisatının en zorlu sorunlarından biri olan tıkanıklık açma problemi, daha çok gün içerisinde yaptığınız bilinçsizce işlemlerden dolayı ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle bilinçli davranmanız durumunda, çöpe atılması gereken maddelerin lavabolara ya da kanala atılmaması durumunda bu problem ortaya çıkmayacaktır.

Sizden kaynaklanan yanlış işlemlerden dolayı ortaya çıkan ve sizleri oldukça güç duruma sokan sorunların başında kanal tıkanıklığı yer almaktadır.

Kanal tıkanıklığı sorunu

Atık su gider kanalları zamana ve kullanım şekline orantılı olarak zaman zaman tıkanma sorunu ile karşınıza çıkmaktadır. Çoğu kez katı cisimlerin veya suda erimeyen cisimleri lavabolara atmanız durumunda meydana çıkmaktadır.

Banyo, mutfak ve tuvalet gibi gün içerisinde suyun yoğun olarak kullanıldığı bölümlerde meydana gelen bu problem hayatınızın olağan akışını da olumsuz yönde etkilemektedir.

Sağlık ve hijyen açısından gün içerisinde kullandığınız bu bölümlerin kanallarında meydana gelen tıkanıklık, ortaya kötü koku ve bakteri gibi olumsuz sonuçlar çıkarmaktadır.

Kanal tıkanıklığı sorunu karşısında ne yapılması gerekmektedir?

Uzmanlık gerektiren bu işlem karşısında tek başınıza mücadele edemeyeceksiniz, bu nedenle alanında bilgi ve deneyim sahibi su tesisatçı ustalarından yardım talep etmeniz gerekecektir.

Bu nedenle sorun ile karşılaşır karşılaşmaz zaman kaybı yapmaksızın alanında bilgi ve deneyim sahibi olan su tesisatçı ustalarımızdan yardım talep etmeniz gerekmektedir.

Firmamız, teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden ve bu gelişmelere hızla ayak uyduran su tesisatçı ustaları ile çalışmaktadır. Bu nedenle eskiden olduğu gibi kanal borularının geçtiği yeri kırarak ve dökerek değil, cihazla kanal açma hizmeti sizlere sunmaktadır.

Kanal tıkanıklığı ve çözüm yöntemleri arasında kullanılan işlemlerden biri de yapı marketlerden satın alınan kimyasal tıkanıklık açma ilaçlarının kullanılmasıdır. Kimyasal lavabo açıcılar kısa vadede çözüm gibi görünse de uzun vadede plastik olan su borularınıza zarar vermektedir. Bu nedenle firmamız bu yöntemi önermemektedir.

Kanal tıkanıklığı ve çözüm yöntemleri

Ersoylar Kanal tıkanıklığı açma firmamız, diğer tesisat sorunlarında olduğu gibi bu problem karşısında da sizlerin yanında yer alarak kısa süre içerisinde sizleri bu problemden kurtarmaktadır.

Uygun fiyatlar ile maksimum kaliteli işçiliği ile sizlere hizmet sunan firmamız, size bir telefon kadar yakındır.

Bilim insanları tarafından su tesisatçı ustaları için özel olarak geliştirilen kamera ve robot sayesinde ustalarımız kısa süre içerisinde bu sorunu ortadan kaldırmaktadır.

Kamera ile tıkanıklığa neden olan cismi görüntüleyen ustalarımız ardından yapılacak olan işlemler ile ilgili sizlere bilgi verdikten sonra onay vermeniz durumunda tamir işlemini başlatır.

Robot adı verilen ucu sivri bıçaklı cihaz ile tıkanıklığa neden olan cismi parçalayan ve ardından basınçlı su ile borunuzu yıkayan firmamız, sizlere ilk gün ki gibi tertemiz su borusu sunar.

İstanbul’un bütün semtlerine hizmet veren firmamız, Rami, Topkapı ve Yeşilpınar gibi semtlere aynı gün içerisinde servis olanağı sunmaktadır.

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir