Su Kaçağı | Petek Temizliği

Robotla Tıkanıklık Açma | Kombi Petek Temizliği Acil Su kaçağı ve tıkanıklık açma için %100 garantili hizmet...

Ersoylar Tesisat, İstanbul genelinde su kaçağı tespiti, tıkalı gider açma, petek temizliği ve kombi bakım tamir servisi konularında profesyonel olarak garantili hizmet vermektedir. Siz de bizleri tercih ederek su tesisatçı bulma kolaylığu ile uygun fiyat garantisini kaçırmamış olursunuz.

Kameralı Kanal Açma

5
(32)

Kanal açma hizmetinin kameralı olması oldukça önemlidir, çünkü Kameralı Kanal Açma hizmeti hem işi kolaylaştırır hemde kırmadan dökmeden hizmet alabilmenizi sağlar. Çoğu ev sahibi için işlemlerin kırmadan dökmeden yapılması önemlidir çünkü aksi taktirde çoğu kişi hem tesisat masrafı hem de kırılan yerleri tamir etmek için bir masraf ödemek istemediğinden dolayı kameralı işlemleri tercih ediyorlar. Sizlere en iyi hizmeti sunmak istediğimiz için Ersoylar tesisat olarak cihazlı ve kameralı kanal açma hizmeti sunuyor ve gün içerisinde kanal ve gider açma hizmetimizi veriyoruz.

Kameralı Kanal Açma İstanbul

Kameralı kanal açma, tıkanan giderlerin ve kanalların tıkanıklığının açılması için kullanılan robot makineden sonrasında, gidere gönderilen atık su kamerası ile kanal görüntüleme yapmaktır. Pimaş borularda, büz, künk ve koruge borularda tıkanıklık açmaya yarayan bu sistem, bununla beraber boru içini görmeyi de sağladığından meydana getirilen işlemin faydalı olup olmadığı da anlaşılır. Kamera ile kanal görüntüleme her sistem ile yapılamaz, şu sebeple daire içi pimaş görüntüleme robotu, kanallarda ehil görüntüyü sağlayamaz. Bir masraf kamerası, boyutuna bakılırsa masraf çaplarını görüntüler.

Örneğin 300’lük boruyu görüntüleyen kamera daire arasında kullanılmaya elverişli değildir. Çapı büyük borularda kanal açma makinesi de kanal görüntüleme robotu da boru çapına müsait olmalıdır. Aksi takdirde imaj iyi olmaz ve boru çeperini görüntülenemez. Aynı zamanda görüntülenecek olan hattın uzunluğu da önemlidir. Kamera uzunluğu yetmiyorsa, hat aslına bakarsanız büyük bir hattır.

Bunu düşünen kamera müstahsil firmalar, buna bakılırsa uzun kablolu, büyük çapta boru görüntülemek için kamera üretirler. Bu sayede kanalizasyon tıkanıklığı açma, kameralı kanal açma mevzusunda oluşacak her türlü sıkıntıya çözüm bulunur. Gider tıkanması dediğimiz zaman, rögar tıkanması gibi anlaşılmamalıdır. Rögar tıkalıyken binanın kanal borusu açılmaz, suyun gideceği bir yer olmalı ki tıkanan boru açılınca boşalabilsin. Kameralı kanal açma; kanal arasında olup biten bir tıkanıklığın açılması için kameralı görüntüleme aleti kullanılmasıdır.

Ersoylar Tesisat , kanal açma işlemlerinde kameralı görüntüleme aleti kullanmaktadır. Kameralı kanal açma işlemi sayesinde, kanal tıkanıklığının sebebi kati olarak tespit edilir. Tespit işleminden sonrasında tıkanıklığın açılması için lüzumlu olan işlemler yapılmaktadır.

Kameralı Kanal Açma Firması

Kanal açmak için kullanılan kanal açma makinelerinin ve kanal içi görüntüleme kameralarının boru çapına müsait olması gerekmektedir. Daire arasında kullanılan pimaş görüntüleme kameraları, kanal borularının iç çeperini iyi görüntüleyemezler. Kameralı kanal açma makinesi kullanan tesisatçılar, hangi boru tipinde hangi kamerayı kullanacağını bilirler ve ona gore hizmet verirler.

Evde wc taşması şeklinde durumlarda ilkin ana rögarının dolu mu boş mu olduğu test edilmelidir. Rögarın dolu olması niteliğinde kanal açma makinesi bir işe yaramaz. Çünkü boru içerisindeki suyun rögara gitmesi gerekmektedir. Rögar doluysa organik olarak su geri tepecektir. Bu nedenle ilkin rögar kontrolü yapılmalıdır. Rögarın dolu olmadığı durumlarda da kanal tıkanabilir. Bu durumda da boruda çökme olduğu anlaşılır. Kameralı kanal görüntüleme sistemi devreye girer ve borunun neresinde tıkanıklık var ise belirlenir ve neresi değişecekse ona karar verilir.

Müstakil evlerin bahçelerindeki kanal çökmeleri bilhassa kanal kamerası ile görüntülenerek onarım yapılabilir. İstanbul kameralı kanal açma firmaları, kanalın tıkanıklığının açılmasından sonrasında boru içi görüntüleme sistemleri ile kanalın içini yeniden görüntüleyerek probleminin çözülüp çözülmediğinden güvenli olunur. Kanal görüntüleme kamerası ile daire içi pimaş boru görüntüleme kamerası ayrıdır. Pimaş borularının içini görüntüleyen kameralar kanallarda ehil imaj sağlayamazlar. Kanal içini görüntülemeye yarayan kameralı sistemlerde daire içi pimaş borularda kullanılmaya müsait değildir.

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 32

Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir