Kameralı Cihazla Kırmadan Su Kaçak Tespiti ve Tamir

Kameralı Cihazla Kırmadan Su Kaçak Tespiti ve Tamir
Yazıya puan ver !

Su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen ve tüylerinizi diken diken eden sorunların başında su kaçakları yer almaktadır.

Su Kaçağı Nasıl Bulunur ? Su kaçakları eski yeni dinlemeden her türlü yapıda meydana gelen ve elde olmayan nedenlerle ortaya çıkan ciddi bir tesisat problemidir. Eskiden daha çok tarihi yapılarda meydana gelen su kaçakları son zamanlarda yeni binalarda da baş göstermeye başlamıştır. Eski binalarda kullanılan boruların zamanla tahribata uğraması sonucu ortaya çıkan su sızıntısı son zamanlarda yapılan inşaatlarda kullanılan kalitesi düşük su boruları nedeniyle yeni binalarda da görülmeye başlanmıştır.


Kameralı cihazla su kaçağı tespiti nasıl yapılır ? Su kaçakları her ne sebeple meydana gelirse gelsin, hepinizin moralini bozmaktadır. Bunun nedeni ise tamir işleminde gerçekleşen işlemlerdir. Su kaçağı tamir işleminde kullanılan ilkel yöntemler hem maddi anlamda hem de zaman anlamında oldukça zamanınızı aldığından neredeyse herkesin korkulu rüyası haline gelmiştir. Eskiden elde olmayan teknolojik cihazlardan dolayı en ufak su sızıntısında bile evdeki bütün seramik ve parkeler kırılır altında kalan su borularında kaçak tespiti yapılırdı. Gelişigüzel kırılan yerlerin altındaki sağlam olan su boruları da çoğu kez bu işlemden etkilenir ve tamir işleminde yapılan masraflar katlanırdı.
Kırmadan Su Kaçağı Tamiri Nasıl Yapılır ? Su borularında meydana gelen patlamaları ilkel yöntemler ile tamir ettirdiğinizde özellikle ev hanımlarının uğraşacağı zahmetli işlemler de ortaya çıkmaktaydı. Gelişigüzel kırılan yerlerde oluşan moloz yığınlarının atılması, yeniden tamir edilmesi ve temizliğinin yapılması gibi ayrıntılar sizleri oldukça yormaktaydı.


Eskiden teknolojideki yetersizliklerden dolayı herkesin kullandığı bu yöntem günümüzde gelişen cihazlar ile birlikte tarihe karışsa da hâlâ teknolojiye ayak uyduramamış firmalar kullanmakta ve sizleri oldukça zarara uğratmaktadır. Bu nedenle su kaçağı tamir işlemi için anlaşacağınız firmanın kullanacağı yöntemi iyi belirlemenizde sizler için yarar olacaktır.
İstanbul kırmadan dökmeden noktasal olarak su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız teknolojideki gelişmeleri yakından takip etmekte ve bu gelişmelere hızla ayak uydurmaktadır. Alanında uzman su tesisatçı ustaları ile sizlere garantili hizmet sağlayan firmamız, sessiz çalışan akustik dinleme adlı cihazı kullanarak en zahmetli su kaçaklarınızı bile kırmadan tespit eder. Firmamızdan randevu almak için lütfen telefon numaralarından arayın.

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir