Kamera İle su kaçağı Tespiti

Kamera İle su kaçağı Tespiti
5 (100%) 100 Puan[lar]
Su-Kacagi-Tespiti-Cihazimiz-Ersoylar-Tesisat-İstanbul
Noktasal Su Kaçağı Tespiti Cihazlarımız dan Bir Tanesi..

Kamera İle Su Kaçağı Tespiti ve onarım hizmetinde öncü olan firmamız, kaliteli ve garantili hizmetin adresidir. şebekelerden gelen temiz su, tesisatlarda ve gider borularında görülmesi muhtemel olan sızıntılar karşısında artık sizler de herhangi bir sıkıntı yaşamadan sorununuzu gidermek istiyorsanız, Kameralı su kaçağı tespiti hizmetimizle garantili ve kaliteli işlemlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kamera İle Su Kaçağı Tespiti Profesyonellerin Tercihi

Profesyonel olarak geçmişten günümüze yaşadığımız, yüzde yüz firma garantili işlemleri sizlere sunabilmemizi sağlayan en önemli unsur ise bu sektörde 20 yılı aşkın süredir hizmet sunmamızdır.Kırmadan su kaçağı bulma hizmeti için gerekli tüm cihazlara sahip olan firmamıza, irtibat numaralarından iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 

Su kaçağı belki de aylarca belirti vermeden kendini saklayabilir. Damlama, ıslaklık, nem, yüksek su faturaları gibi belirtilerle kendini belli eden tesisat kaçağı bunun aksine hiç belirti vermeden sıva altında birikme yapabilir, komşu dairelere kadar uzanan sıkıntılara yol açmaktadır. bu konuda çektiğiniz sıkıntı ve dertlerin kısa sürelerde giderilmesi adına, firmamızın kullandığı cihazların, tamamen bu işlere yönelik olması ve yerin metrelerce altındaki tesisatları dahi dinleyip, analiz etmemizi sağlaması gibi sebepler sayesinde kısa sürelerde  su kaçağı bulma hizmeti sunmaktayız.

 

Su Kaçağı Sorunlarını Tüm İstanbul Genelinde Çözüyoruz..

İstanbul’ un bütün ilçelerine ve semtlerine servisimizin olması sayesinde randevu sistemi ile çalışan firmamız sizin uygun gördüğünüz gün ve saatte içerisinde tesisat problemlerinize karşı çözüm sağlanmaktadır. Firma olarak su sızıntısı sorunları ile ilgili tüm gelişmeleri uygulamakta olup bu konuda uzman personellerimiz kırma, dökme yapmadan su kaçağı nokta atış tespit işlemini gerçekleştirmektedir. Geçmiş yılların aksine faydalı girişimlerin yapılmaya başlanması günümüz şartlarında artık tesisat kaçağı gibi sorunlarda sizlere son derece faydalı ve direkt çözümler sunulmaktadır. Geleceğe dair yaşam alanlarınızı kontrol altına almak odaklı girişimlerimizle birlikte artık problem yaşamanıza izin vermeden kırmadan su kaçağı tespiti ile ilgili önerilerimizi sizlere sunabilmekteyiz. Çünkü buralarda çıkabilecek olan en ufak sorun karşısında sizlerle birlikte komşu daireleri de etkileneceği bilinen bir gerçektir.

 

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

3 Talepler

  1. Elektronik cihazlarla sızıntı tespiti yaptığınızı duydum, evimin banyosundaki mermerler çok değerli, kırdırırsam aynı modelde mermer bulamayacam o yüzden hiçbir şekilde kırmadan sızıntı tespiti yapıp sorunu çözebilir misiniz.

    1. Aynı durum bizim içinde geçerliydi, fayansları yeni döşetmiştik çok şüpheliydik ancak sadece 2 tane fayans değiştirdik bir paket yedekte vardı pek sıkıntı olmadı, sizinde böyle bir olanağınız varsa işlem yaptırabilirsiniz.

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir