Su Kaçağı | Petek Temizliği

Robotla Tıkanıklık Açma | Kombi Petek Temizliği Acil Su kaçağı ve tıkanıklık açma için %100 garantili hizmet...

Ersoylar Tesisat, İstanbul genelinde su kaçağı tespiti, tıkalı gider açma, petek temizliği ve kombi bakım tamir servisi konularında profesyonel olarak garantili hizmet vermektedir. Siz de bizleri tercih ederek su tesisatçı bulma kolaylığu ile uygun fiyat garantisini kaçırmamış olursunuz.

Kamera İle Gider Tıkanıklığı Tespiti Ve Tamiri

İçeriği Puanla

Tuvalet tıkanması niteliğinde atık su giderden akmadığı için hela zemininde taşma yapabilir. Bu durumda tuvaleti kullanmak olası olmaz ve oldukça can bunaltıcı sahneler ortaya çıkar. Mutfak lavabosunun gideri tıkandı! Sonuç olarak lavabonun içi pis su ile dolar ve en oldukça kullanılan, hijyenik olması ihtiyaç duyulan mutfak lavabosu kullanılamaz hale gelir. Yemek yapmak benzer biçimde mühim işlerimiz aksar. Gider tıkanıklığı olması niteliğinde daha oldukça negatif sonuçlar ortaya çıkabilir. Pimaşlarda tıkanma, hela tıkanması, mutfak lavabosu tıkanıklığı benzer biçimde durumlarda kamera ile masraf tıkanıklığı tespiti ve tamiri yaptırmanız gerekebilir.banyo tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, kanalizasyon tıkanıklığı için süratli ve ergonomik bir biçimde uygulanmaktadır. Herhangi bir tıkanıklık problemi olması niteliğinde firmamızı arayıp en kaliteli ve kati çözüme ulaşabilirsiniz.Tıkanıklık açma fiyatı tıkanmanın durumuna ve tamir işlemine bakılırsa değişebilir. Bazı durumlarda tıkanıklık açma işlemi için minik tadilat emekleri yapılır. Bazı durumlarda tıkanıklık açma robotu ile masraf açma işlemi yapılır. Firmamızın belirlediği fiyat politikası kapsamında en müsait hizmeti alabilirsiniz. Kameralı masraf açma fiyatı, tıkanıklık açma fiyatı, kameralı kanal açma fiyatı pimaşların durumuna bakılırsa tespit işlemi yapıldıktan sonrasında belirlenmektedir.Firmamız fiyat mevzusunda en müsait hizmeti sunmaktadır.

Sıradan tesisatçılar ancak tıkanıklık tespiti yapmak için evinizin her yerini kırıp dökerek, lüzumsuz tadilat harcaması çıkarmaktadır. Kameralı tıkanıklık açma hizmeti sunan firmamız kısa müddette hatta dakikalar arasında tıkanıklık sorununu giderirken; basit tesisatçılar günlerce devam eden tadilat emek vermesi yapmaktadır. Bu vaziyet size extra gider ve ömür kalitesinin düşmesi olarak yansımaktadır. Bu nedenle en müsait fiyatla hizmet veren döşem şirketi olarak teknolojik cihazlar ile masraf açma, tıkanıklık açma işlemi icra eden uzman bir takım ile iletişime geçmenizi önermekteyiz. Kamera ile masraf tıkanıklığı tespiti ve tamiri için kırmadan dökmeden, en müsait ve kaliteli hizmeti sunan firmamız yardımıyla konforunuzdan ve zamanınızdan taviz vermeden çözüm bulabilirsiniz.

Gider Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?

Giderlerin tıkanıklığı sizi fazlaca büyük sıkıntılara sokabilir, masraf tıkanıklığı harbiden büyük derttir ve bunu aynı gün çözmeniz icap eder o yüzden sizlere İstanbul içi her ilçeye hizmet vererek ve bu hizmeti aynı gün vererek kaliteli bir biçimde Kamera ile Gider Tıkanıklığı Tespiti ve Tamiri yapıyor ve bunu müsait fiyat garantisiyle yapıyoruz. Ayrıca, kameralı muamele yaptığımız için hiç bir yeri kırmadan dökmeden kolayca halledebiliyoruz ve usta ekibimiz yardımıyla hiç bir sorun kalmıyor. İşinzii mutlaka masraf tıkanıklığı işlemlerinde ustaya bırakın, bundan dolayı amatör kişilerin yapmış olduğu emekler bir çok vakit sizi daha oldukca sıkıntıya sokuyor. Kameralı tıkanıklık açma hizmetimiz ile banyo, lavabo, hela logar ve pimaşlarınızda ki tıkanıklıkların kamera ile görüntülenip daha garantili tek yol izlenmesini sağlamaktayız. tıkanıklıkların yaşandığı kanallara kamera ile bakılması ile tıkanıklığın çözülmesi ile izlenecek yolun belirlenmesi daha huzurlu olacaktır. böylece kırmadan ve dökmeden çözülebilecek problemlerin tıkanıklık açma aletleri ile daha kısa sürede halledilmesini sağlamaktayız.Hat açma robotu ile İstanbul tıkanıklık açma işlemlerinde daha süratli hizmet paylaşıyoruz. kamera ile belirlenen tıkanıklıklara en müsait aparat seçilip hat açma robotuna takıldıktan daha sonra işleme başlanmış olur. Tıkanıklığı yapan maddeye gore seçilen aparatlar ile tıkanıklık engeller çekmeden açılmış olur. Açılma sonucunda kameralı cihazla yine kontrol edilen hatların işlemin başarılı tek şekilde gerçekleştiğinin teyit edilmesi ile çalışmanın kırmadan ve dökmeden bitirilmesi sağlanmaktadır. İstanbul kameralı kanal açma firmaları, kanalın tıkanıklığının açılmasından derhal sonrasında boru içi görüntüleme sistemleri ile kanalın içini yine görüntüleyerek sorunun çözülüp çözülmediğinden emin olunur. Kanal görüntüleme kamerası ile daire içi pimaş boru görüntüleme kamerası ayrıdır. Pimaş borularının içini görüntüleyen kameralar kanallarda yeterli görüntü sağlayamazlar. Kanal içini görüntülemeye yarayan kameralı sistemlerde daire içi pimaş borularda kullanılmaya uygun değildir.Kameralı su kaçağı tespitinde olduğu şeklinde kameralı tıkanıklık açma işleminde de kameralı cihaz kullanılması icap eder. Robotla tıkanıklık açma işlemini öncesinde ve derhal sonrasında kameralı cihaz kullanılması, tıkanıklığa müdahale etmede etken bir yöntemdir. Türkiye’de sadece birkaç firmada kameralı görüntüleme cihazı bulunmaktadır. Kameralı tesisatçı olarak bilenen ekiplerimizin tamamında kameralı görüntüleme cihazı bulunmaktadır. Kameralı ustalarımız, tıkanıklık açma işlemine başlamadan önce kamera ile pimaş borusunun için görüntülerler. Bu sayede tıkanıklığa sebep olan yabancı cisim tespit edilmiş olur.

Tıkanıklığa sebep olan yabancı cismi tespit etmek robotla müdahale etmede önemli bir aşamadır. Çünkü cismin türüne gore, robot cihazın ucuna cisme iyi mi müdahale edilecekse ona gore aparat takılır. Bazı cisimler parçalanması gerekirken bazı cisimler borunun içinden çekip çıkarılması icap eder. Kameralı tıkanıklık açma işleminden daha sonra kamera ile gider borusunun içi bir defa daha kontrol edilir. Kontrol işleminde; gider borusundaki yetersiz eğim, pimaş borusunun ek yerlerindeki contanın durumu, pimaş borusunda çatlak olması, pimaş borusunda yağlanma olması ve pimaş borusunda kırık olması şeklinde sorunlar tespit edilir.Tuvalet tıkanıklığı, banyo küvet tıkanıklığı, mutfak lavabosunun tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı benzer biçimde gider tıkanıklıkları artık sorun olmaktan çıkmıştır. Kameralı kanal açma hizmeti veren firmalar, artık bu işi hayli hızlı ve temiz bir biçimde kolaylıkla halletmektedirler. Kameralı sistem ile gider tıkanıklıklarını açan firmalar ilk ilkin giderin içine boru içi kameralı görüntüleme cihazını göndererek, tıkanıklığın sebebini ve yerini tespit ederler. Tıkanıklığın sebebi ve yeri belli olduktan daha sonra, robot adı verilen kanal açma makinesi bu tıkanıklığın açılması için kanala gönderilir. Robot adı verilen cihaz ile tıkanıklık kolaylıkla açılır. Tıkanıklığın açılmasından daha sonra kanala yine kamera gönderilerek sorunun tamamen ortadan kalkıp kalmadığı görüntülenir. Tesisat sorunlarının tamamını firmamızın kameralı su tesisatçısı olan ekipleri çözmektedir. Kameralı su tesisatçısı olan ekiplerimiz eğitimli ve işlerinde uzman olan kişilerdir. Kameralı kanal açma ve diğeri işlemlerde evinizin, iş yerinizin hiçbir yerine zarar vermeden sorunlarınızı çözüme kavuşturuyoruz. Firmamızın 20 servis aracı bulunmaktadır. Ekiplerimizin tamamında kameralı görüntüleme cihazı bulunur. Tıkanıklıklar her zaman garantili ve emin firmalar tarafından onarılmalıdır.Aksi takdirde tıkanıklığın yaşandığı bölgenin iyi açılmaması sürekli bu problemlerle uğraşmanızı ve daha büyük sorunlara yol açılmasını sağlar. Sizlerde ustalaşmış tesisatçılarımız ile tıkanıklık açma hizmetlerinde garantili ve emin yolu izleyin. Pimaş borularında su kaçağını tespit edilirken kameralı görüntüleme cihazı kullanıldığı için kameralı su kaçağı tespiti denilmektedir. Kameralı görüntüleme cihazı fiyatları yüksek olduğu için, kameralı görüntüleme cihazı kullanan firma sayısı sınırlıdır. Bilgisayarlı görüntüleme cihazı şayet eğer olmazsa olmazlardandır. Olmaması niteliğinde, gider borularındaki su kaçaklarını tespit etmek muhtemel değildir.Gider borularından kaynaklı en sık meydana arızalar boruların iç kısmının daralması ve kapalı dirsek kullanımından ötürü oluşmaktadır.

Evde Su Kaçagi Nasil Tespit Edilir

En Uygun Fiyatta Gider Nasıl Açılır ?

Gider borularının içerisine pislikler ve kireçler tutunarak borunun iç çapını daraltmaktadır. İç bölümü daralmış gidere wc kağıdı, kaygan mendil şeklinde maddeler atılınca tıkanıklık oluşması kaçınılmazdır.Evlerde wc tıkanıklığına alınacak önlemler içinde wcye peçetelerin atılması için çöp kovası bulundurabilirsiniz. Ev sakinlerini wc kağıdı, kaygan mendil şeklinde maddeleri wc giderine atmamaları hususunda uyarılarda bulunmanız gereklidir. Küçük çocuk bulunan evlerin wc kapıları kilitli tutulur ise wcye yabancı maddeler atılması engellenebilir. Ayrıca temizlik sonrası kovadaki pis su wcye dökülecekse arasında bez, sünger şeklinde maddelerin olup olmadığı ne olursa olsun test edilmelidir.Tıkanıklık açma işlemi kamera ile değil tıkanıklık açma robotu ile yapılmaktadır. Kamera ancak masraf boruların içerisine gönderilerek bir sıkıntı olup olmadığını görmek için kullanılan bir cihazdır. Ancak halk içinde kameralı tıkanıklık açma kelimesi bir tabir olarak yaygınlaşmıştır.Okul, cami, spor tesisi şeklinde yerlerde wc kullanması evlere gore oldukca vahim durumdadır. Tuvalet giderine metal ve cam şişeler, iç çamaşırları dahi atılmaktadır. Ortak alanlarla alakalı dikkatimizi en oldukca şu husus çekmiştir; rezervuar olmayan ve taharet musluğu olan tuvaletlerde tıkanmalara daha oldukca rastlanmaktadır. İnsanlar kovaya su doldurup gidere dökmek yerine sifona basmak daha basit geldiğini veya hijyen açısından kova veya maşraba şeklinde maddelere dokunmak istemeyebilirler. Özellikle pisuvar bulunan tuvaletlerde fotoselli musluk sistemi fazlaca kullanışlı olacaktır. Bu biçim ortak kullanım alanlarına insanları mevzuda uyarıcı levhalar asılması ikna edici olacaktır. Kalabalık wc alanlarında bilhassa su kesintisi olduğu zamanlarda da wc tıkanıklığı çoğunlukla yaşanmaktadır. Sular kesik olduğunda insanoğlu temizlik için wc kağıdını fazlasıyla kullanmaktadır. Tuvalete su dökülmeyince wc tıkanıklığı yaşanmaktadır. Su kesintisinden ötürü tıkanmalara tedbir olarak su kaynağı hal şekli olacaktır.Protesisat firması, ülkemize ilk bu teknolojiyi tanıştıran, 14 yılı aşkın tecrübesiyle kırmadan cihazlarla su kaçaklarını noktasal olarak tespit eden, İstanbul başta olmak üzere, Ankara, İzmir, Bursa’da şubeleri bulunan Türkiye’nin en kapsamlı cihazlı döşem firmasıdır. 30 servis aracımızla hiçbir fiyat farkı almadan İstanbul’un bütün ilçelerine 1 saat içinde hizmet vermekteyiz..Öncelikle üst kattaki komşunuz ile yazışma kurmanız icap eder. Alt kata su sızdığını ve bütün vanalarını kapaması icap ettiğini iletin, tavandan damlayan su için yapılması ihtiyaç duyulan en önce suyun akmasını engellemektir, komşunuz su saatindeki su vanasını kapaması gerekmektedir.Bir dairede su kaçağı var ise, en önce bu su kaçağının hangi döşem sisteminde olduğu belirlenir. Parke altında yada fayans altında su kaçağı olması tespit edilmesine mani değildir. Temiz su tesisatı parke altından geçiyorsa ve su kaçağı laf konusuysa, akustik dinleme aleti yardımıyla su kaçak tespiti yapmak mümkündür. Ayrıca noktasal olarak tespit edilir. Kalorifer borusunda su kaçağı var ise ve tekrar parke altından geçiyorsa tekrar termal kamera desteğiyle noktasal olarak yeri belirlenebilir. Ayrıca parkeleri sökmeye gerek bile kalmaz. Atık su boruları parke altından geçmez fakat kural dışı bir konum laf konusuysa, kameralı görüntüleme aleti borunun içini incelenmiş olduğu için pimaş borusunun parke altından veya betonun altında geçiyor olması durumu değiştirmez.Su kaçağı sonrası, döşem sistemine bağlı olarak değişik tadilat emekleri yapılmaktadır. Temiz su borusunda su kaçak tespiti yapılırsa, yeri noktasal olarak tespit edilir. Tespit edilen noktada emek verme yapılacak kadar bir alan açılır.

Örnek vermek gerekirse; tek bir fayans yerinden sökülür ve delinmiş olan su borusu kesilir yerine maşon takılır. Tadilat işlemi bittikten sonrasında çimento ile oluşturulan bölge kapatılır ve sökülen fayans yine yerine takılır. Çalışma yapıldığına dair iz bile kalmaz. Aynı konum kalorifer boruları için de geçerlidir. Termal kamera desteğiyle su kaçağının yeri noktasal olarak tespit edildikten sonrasında çalışacak kadar alan açılır. Yukarıda bahsedilen tadilat emekleri pak su borusundaki ve kalorifer borusundaki su kaçağı için geçerlidir. Atık su borularında su kaçağı laf konusuysa, bu biçim küçük tadilatlar ile sıkıntı giderilemez. Pimaş borusu çatlamışsa veya contasında sıkıntı var ise yama yapma ihtimali olmadığı için çatlak olan pimaş borusunun tamamen sökülüp yerine yenisi takılmalıdır. Bu biçim tadilatlarda firmamızın tamir ekipleri vazife yapmaktadır. Onarım ekiplerimiz döşem sektörüne yıllarını vermiş deneyimli ustalardan oluşmaktadır. Ustalarımız tadilatı büyük bir titizlikle yaparak güvence dibine alır. Firmamız tarafınca meydana getirilen bu tür tadilatlar bir sene güvence dibine alınır. Firmamızın yapmış olduğu tadilatlarda bir sıkıntı çıkması niteliğinde bir sene süreyle ücretsiz bir şekilde problemler giderilir.Tadilat tutarları meydana getirilen çalışmalara gore değişmektedir. Temiz su borularında ve kalorifer borularında küçük çaplı tadilatlar laf konusuysa su kaçak tespiti meydana getiren takım tadilat fiyatını belirterek derhal tadilatı yapar. Ancak pimaş borularında su kaçağı laf konusuysa, su kaçağının olduğu boruya, borunun konumuna, kaç metre olduğuna gore belli başlı kriterlere gore tadilat fiyatı belirlenir.

One thought on “Kamera İle Gider Tıkanıklığı Tespiti Ve Tamiri”

  • Merhaba
    Üst kat da Alta kata Su sizdirmasi oluyor kamare ile kanal taraması yapılabiliyor mu…arıza tespit ücretiniz nedir. 1.cı kattan giriş kata Su akıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

porno - istanbul escort
casino siteleri