Su Kaçağı | Petek Temizliği

Robotla Tıkanıklık Açma | Kombi Petek Temizliği Acil Su kaçağı ve tıkanıklık açma için %100 garantili hizmet...

Ersoylar Tesisat, İstanbul genelinde su kaçağı tespiti, tıkalı gider açma, petek temizliği ve kombi bakım tamir servisi konularında profesyonel olarak garantili hizmet vermektedir. Siz de bizleri tercih ederek su tesisatçı bulma kolaylığu ile uygun fiyat garantisini kaçırmamış olursunuz.

Kalorifer Petekler Altı Isınma Sorunu

0
(0)

Birçok kişinin şikayet ettiği konu bilmiş olduğunuz gibi peteklerin ısınma sorunu ve bu genellike üst kısmı aşırı sıcak ama alt kısmı neden bu kadar soğuk diye soracak olursanız tek bir sebebi var.Peteklerin temiz olmadığı için kirden dolayı yukarıda ki ısı aşağıda ki petek kısmına gitmediği için temizliğin ne kadar önemili bir etken olduğunu buradan görebilirsiniz. Ve bunu temizlemekte sanmış olduğunuz kadar.

Zor bir durum değil tamamen profesyonel ekip ile sadece su basıncı vererek bu işlemi rahat ve kolay bir şekilde çözmek mümkün tek dikkat etmeniz gereken nokta ise bunun her yaz sonunda kışa giremeden önce yaptırmanız bu hem sizin için hemde maddi açından da sizi rahatlatacaktır.Gelelim nasıl temizlendiği hakkında bilgilendirmeye sadece bir basınç aletiyle temizlik işini halleniyorlar desem evet bu düşündüğünüzden daha kolay ayrıca petekleri temizletmediğiniz taktirde kombinin daha çok ısı yaratmasına sebep olur.Ve bu fatura size yansır.

Bu nedenle yüksek gelmesinin en büyük etkenlerinden birisi de budur.Evinize gelen ekibi dikkatli bir şekilde kontrol etmenizde fayda vardır.Bunun sebebi ilk önce su basıncı vermeden önce peteklerin ve kombinin havasını almak zorundalar aksi taktirde hiç bir şekilde basınçlı su verseler bile petek güzel bir şekilde temizlenmez buna dikkat etmekte fayda vardır.Peki peteklerin havasını nasıl alıyorlar peteklerin altında küçük bir yuva göreceksiniz onu açarak peteklerin içinde ki basınçlı havayı dışarı yavaş bir şekilde dışarı aktarırlar. Bunu sakın kendinizin evde denemeyin içinde ki basınçlı hava aşırı sıcak olabilir.

Havayı boşalttıktan sonra ilk önce su ile boruların içine yüksek derecede basınç verilir ve daha sonrasında bu kirli su diğer taraftan çıkarak peteklerinizin temizlenmesi anlamına gelir.Daha sonrasında özel olarak kullanılan ilaçlı su ile ikinci basınç verilir.Bu ise peteklerinize yapışmış olan kirlerin tamamen çıkması demektir.Bu da peteklerin ter temiz olduğunu işaret eder.Ve daha sonra kombiyi tekrar başlattığınız zaman ilk ısınmada ki olduğu gibi petekler aşırı sıcak ve iş ve ya evinizin kolay bir şekilde ısıtacaktır.Ayırca cebinizde yanmayacak hatta temizleme işlemleri yapılmadan önce gelen faturadan daha az gelecek ve daha fazla ısınacaktır.

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir