Kalitesiz malzeme sonucu su kaçağı

Kalitesiz malzeme sonucu su kaçağı
5 (100%) 1 Puan[lar]

Eskiden daha çok tarihi yapılarda meydana gelen yapı sorunları son zamanlarda yapılan yeni binalarda kullanılan kalitesi düşük malzemeler nedeniyle yeni yapılarda da görülmeye başlanmıştır.

Yapı sistemi içerisinde meydana gelen su tesisatı sorunlarının en zahmetlisi olarak bilinen su kaçakları eskiden kullanılan su borularının eskimesi sonucu meydana gelirken son zamanlarda yeni binalarda da meydana gelmekte ve oldukça can sıkmaktadır. Yeni binalarda kullanılan kalitesiz malzeme sonucu su kaçağı problemi ortaya çıkmaktadır. Müteahhitlerin daha fazla para kazanabilmek için malzemeden çalmaları sonucu bu sorun ile sık sık karşılaşabilirsiniz.

Oldukça ciddi bir sorun olan su kaçağı, erken müdahale isteyen bir durumdur. Zamanında müdahale edilmemesi durumunda ortaya çok daha ciddi yapı sorunları çıkmaktadır.

Su kaçağı sorununun ortaya çıkışı

Kalitesiz malzeme sonucu su kaçağı probleminin ortaya çıkması durumunda vakit kaybetmeden alanında bilgi ve deneyim sahibi bir su tesisatçı firması ile anlaşmanız gerekmektedir.

Özellikle tespit işlemi uzmanlık isteyen bu problem ile tek başınıza başa çıkmanız neredeyse imkansızdır bu nedenle, profesyonel yardım almanız gerekmektedir. Su borularının gözle görünür olmaması, yer altında bulunması nedeniyle uzun uğraşlar isteyen bu problem, karşısında firmamız sizlerin yanında yer alarak kısa süre içerisinde sorundan kurtulmanıza yardımcı olmaktadır.

Su borularının patlaması sonucu sızan sular kısa süre içerisinde betonu çürüterek ya da fayans aralarından sızarak ortaya çıkacak ve kendini belli ettirecektir.

Su kaçağını erken fark etme

Ev ya da işyerinizde meydana gelen bu problemler belirli bazı belirtilerden sonra ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle birazdan okuyacağınız belirtilerin herhangi biri ile bile karşılaşmanız durumunda vakit kaybetmeden firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Duvarlarda kabarma, parkelerde şişme, kombi barında sürekli düşüş, su faturalarında artış ve evde keskin rutubet kokusu gibi sorunlardan herhangi biri ile bile karşılaşıyorsanız vakit kaybetmeden firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Su borularından sızan sulardan dolayı su vanaları kapalıyken bile sayaç hızla dönmeye başlayacaktır. Bu da ay sonu gelecek olan su faturanızı oldukça kabartmaktadır.

Su kaçağı bulma ve tamiratı

Ersoylar su tesisatçı firmamız, en zahmetli sorunları bile teknolojinin son harikası olan cihazlar ile tespit etmekte ve sizlere garantili hizmet vermektedir.

Bilim insanları tarafından özel olarak geliştirilen su sesine karşı hassas olan akustik dinleme adlı cihaz sayesinde en zorlu sorunları bile noktasal olarak tespit eden ustalarımız tek bir seramiğinizi dahi kırmamaktadır. Noktasal olarak yapılan tespit işleminin ardından titiz bir çalışma sürdüren ustalarımız, fazladan tek bir seramik bile kırmadan tamir işlemini tamamlamaktadır. Sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamız, bir veya iki seramiğin altında tamir işlemini tamamlamakta ve sizlere aynı gün içerisinde servis olanağı sunarak % 100 garantili hizmet vermektedir.

 

 

 

 

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

1 Yorum yapılmış

  1. Geçen evimde acayip derecede su kaçağı vardı duvarlardan yerlere su akıyordu ersoylar ekibini çağırdım adamlar geldiler evmi her hangi bir zarar vermeden kaçağı bulup tamir ettiler evimdeki tesisatın çok eski olduğunu tesisatın değişmesi gerektiğini söylediler her şey için teşekkürler ersoylar tesisat

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir