Kağıthane Su Kaçağı Bulma

Su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen ve daha çok doğal yollarla oluşan sorunlar hiç kuşkusuz önüne geçilmesi pek mümkün olmayan sorunlardır.

Daha çok banyo, mutfak ve tuvalet gibi bölümlerde meydana gelen sorunların başında su kaçağı yer almaktadır. Daha önceden de başınıza gelmiş olan bu sorun neredeyse herkesin korkulu rüyası haline gelmiştir.

Kağıthane ilçesi su kaçağı bulma ustaları

Eskiden teknolojik cihazların henüz bu kadar hız kazanmadığı dönemlerde meydana gelen bu sorunun tespit işleminde bir hayli zaman harcanırdı. Harcanan zamanın dışında da gelişigüzel kırma dökme işlemi yapıldığından çoğu kez sağlam olan su borularınız da kırılır ve tamiri sırasında harcadığınız masraflar katlanırdı. Tesisat sisteminizde meydana gelen bu arıza ile tek başınıza başa çıkamayacağınızdan alanında uzman ve bilgili su tesisatçı firması ile anlaşmanız gerekmektedir. 

Hangi su tesisatı firmasını seçmeliyim?

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında meydana gelen her türlü su tesisatı sorunu için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ersoylar su tesisatı firması geniş ve alanında uzman kadrosuyla İstanbul’un Kağıthane su kaçağı tespiti firması kendi bölgesinde aynı gün içerisinde servis olanağı siz değerli müşterilerinin memnuniyetine sunmaktadır.

Su kaçağı nedir? nerelerde görülür?

Eskiyen ya da deformasyona uğrayan su borularınızdan zaman içerisinde su sızıntısı oluşur. Oluşan su sızıntısı kısa süre içerisinde beton veya fayansınızı delerek su sızdırmaktadır. Daha çok apartman dairelerinde meydana gelen bu sorun, ev, okul, otel, hastane, AVM, gibi her türlü yapıda baş göstermektedir.

Banyo, mutfak tuvalet gibi suyun aktif olarak kullanıldığı alanlarda oluşan bu sorun, oldukça moral bozmaktadır.

Kağıthane Su Tesisatçısı – Tespit Aşamaları

Daha öncede belirttiğimiz gibi su kaçağı tespiti cihazla yapılması halinde hiçbir yerin kırılmasına gerek kalmamaktadır. Gözle görülmeyen su kaçağının nasıl anlaşıldığı konusunda ise buradan verdiğimiz bilgiler sayesinde, siz de olası bir su kaçağı durumunda kısa zamanda durumu fark edebilirsiniz. Bu şekilde erkenden su kaçağının tamiri konusunda da önlem almanız mümkün olmaktadır. Su kaçağı belirtileri şu şekilde olabilmektedir.

 • Su faturasında aniden ortaya çıkan artış
 • Duvarlarda ve tavanda oluşan sararma, nem ve ıslaklık
 • Bütün çeşmeler kapalı olduğu halde su saatinin dönmeye devam etmesi
 • Kombinin su basıncının sürekli olarak düşük olması
 • Evde olan, hiç geçmeyen kötü koku

Su kaçağı nasıl bulunur?

Eskiden klasik yöntem adı verilen teknik ile meydana gelen sorunlar bulunurken su borularının üzerindeki bütün beton ve seramikler kırılırdı. Kırma işleminden sağlam olan su boruları da nasibini alır ve daha tespit işleminde bile oldukça zarara girerdiniz. . Ama son teknolojileri kullanarak gelişim gösteren Ersoylar Tesisat Kâğıthane su kaçağı tespit uzmanı ekibi ile az maliyete temiz ve memnuniyet sağlayan bir çalışma sunmaktadır.

Bilim insanlarının insan hayatını kolaylaştıran önemli buluşlarından biri olan akustik dinleme adlı cihaz sayesinde bu sorun ortadan kalkmıştır. Eskiden olduğunun aksine en zorlu sorunlar bile artık bir seramik dahi kırılmadan tespit edilmektedir. Su sesine karşı hassas olan akustik dinleme, son yılların en önemli icatlarından biridir. Bu cihazlar aracılığı ile Kağıthane Su Kaçağı Bulma hizmeti sunan firmamızca yapılan tespitlerde kaçağı tespit edemez isek herhangi bir ücret talep etmemekteyiz.

Firmamız eski usul yöntemler ile değil, modern cihazlar ile sizlere hizmet vermektedir.

Bulunan su kaçağı nasıl tamir edilir?

Firmamızı arayarak randevunuzu oluşturmanız durumunda firmamızın alanında uzman su tesisatçı ustaları derhal vermiş olduğunuz adrese gelerek cihaz ile arızanın olduğu yeri kırmadan dökmeden noktasal olarak tespit eder. Noktasal olarak tespit edilen yerde titiz bir çalışma yürüten ustalarımız arızalı olan su borusunu değiştirerek sizlere rahat bir nefes aldırır.

Kâğıthane su kaçağı tespit merkezi var olan bölgesinin tüm mahallelerinde aynı gün içerisinde servis olanağı sunarak Ersoylar Tesisat firmamızı sizin bir telefon uzağınıza taşımaktadır.

 

Kağıthane Su Kaçağı Bulma
4.9 (98.78%) 49 Puan[lar]

9 Talepler

 1. Evin duvarlarında kötü bir koku vardı. Araştırmalarım sonucu su kaçağının belirtisiymiş. Kağıthane bölgesini araştırırken burayı buldum. Hizmetlerinden çok memnun kaldım teşekkürleri sunuyorum.

 2. Kartal’da evimiz var. Evin tuvalet giderinde bir problem. Bazen iyi çekmiyor. Dairemiz 4. katta bulunuyor ama galiba bir tıkanıklık var. Sorun her zaman olmuyor. Bazen iyi çekiyor. Bazen ise tıkanıp kalıyor. Bu sorun bayadır var. Fakat cesaret edip eve bir usta çağıramadım. Çünkü biliyorum ki çok sorun çıkartıp gereksiz masrafa sokacak beni. Tuvaleti uzun süre kullanamayacağız. Çıkan onca pislik de cabası. İnternette sizin şirketinizi gördüm. Dikkatimi çekti. Bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

 3. Borulardan zaman zaman akıntılar geliyor. Bu benim için bir sorun teşkil eder mi ilerde? Sizden bilgi almak istiyorum

 4. Ersoylar Tesisat görüntülü su cihazları ile müdahale gerçekleştiriyor arkadaşlar. Hem de çok kısa süre içerisinde çözüm üretiyorlar, telefonda 60 dakika sürebilir dediler ancak yarım saatte sorunu çözdüler.

 5. Tuvalet borularında su sızıntısı mevcut nasıl giderileceği konusunda detaylı araştırma yaptım siz denk geldiniz bu sorunun giderilmesi için fiyat bilginizi bekliyorum ve bana biran önce geri dönüş yapmanız için telefon numaramı bırakacağım ilk defa böyle bir sorunla karşılaşıyorum eksiksiz ve kökten çözümün üretilip tamamlanması lazım umarım güzel sonuçla karşılaşırız: 0545 481 ** **

 6. Mutfak borularında sızıntı mevcut bizi zora sokacak problemle karşı karşıyayız fiyatta uygunsanız ve söylediğiniz gün geleceksiniz hemen sizinle iletişime geçip anlaşmak isterim sadece cumartesi ve pazar günleri evde müsait olabiliyoruz bunuda göz önünde bulundurun.

 7. kağıthane su kaçağı bulan firma yazdım googleye siz denk geldiniz. Yazdığınız zengi içeriklerle işinizin ehli işinize önem veren bir kuruluş olduğunuzu anlamaktayım 0506 697 xx xx iletişim sağlarmısınız. Bahadır Güven

 8. Parkelerde şişme meydana gelmesi, sonucu çağırdığım su tesisatçı ustaları evde su kaçağı olduğunu söylediler, bütün parkeleri kırdılar ama sorunu ortadan kaldıramadılar.
  Bir arkadaşımın önerisi üzerine ersoylar tesisat ile tanıştım, adamlar çok ucuz fiyata tamir yapıyorlar ve hakkını veriyorlar. Öneriyorum kesinlikle.

 9. Alt katımda oturan komşumun evine su damlaması sonucu evde su kaçağı olduğunu öğrendim, yolda geçerken tabelası gözüme çarptı numarasını arayıp, randevu aldım. Garantili hizmet veriyorlar. çok uzman ustalara sahipler.

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir