Kağıthane Su Kaçağı Bulma

Su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen ve daha çok doğal yollarla oluşan sorunlar hiç kuşkusuz önüne geçilmesi pek mümkün olmayan sorunlardır.

Daha çok banyo, mutfak ve tuvalet gibi bölümlerde meydana gelen sorunların başında su kaçağı yer almaktadır. Daha önceden de başınıza gelmiş olan bu sorun neredeyse herkesin korkulu rüyası haline gelmiştir.

Kağıthane ilçesi su kaçağı bulma ustaları

Eskiden teknolojik cihazların henüz bu kadar hız kazanmadığı dönemlerde meydana gelen bu sorunun tespit işleminde bir hayli zaman harcanırdı. Harcanan zamanın dışında da gelişigüzel kırma dökme işlemi yapıldığından çoğu kez sağlam olan su borularınız da kırılır ve tamiri sırasında harcadığınız masraflar katlanırdı. Tesisat sisteminizde meydana gelen bu arıza ile tek başınıza başa çıkamayacağınızdan alanında uzman ve bilgili su tesisatçı firması ile anlaşmanız gerekmektedir. 

Hangi su tesisatı firmasını seçmeliyim?

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında meydana gelen her türlü su tesisatı sorunu için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ersoylar su tesisatı firması geniş ve alanında uzman kadrosuyla İstanbul’un Kağıthane bölgesinde aynı gün içerisinde servis olanağı sağlamaktadır.

Su kaçağı nedir? nerelerde görülür?

Eskiyen ya da deformasyona uğrayan su borularınızdan zaman içerisinde su sızıntısı oluşur. Oluşan su sızıntısı kısa süre içerisinde beton veya fayansınızı delerek su sızdırmaktadır. Daha çok apartman dairelerinde meydana gelen bu sorun, ev, okul, otel, hastane, AVM, gibi her türlü yapıda baş göstermektedir.

Banyo, mutfak tuvalet gibi suyun aktif olarak kullanıldığı alanlarda oluşan bu sorun, oldukça moral bozmaktadır.

Su kaçağı nasıl bulunur?

Eskiden klasik yöntem adı verilen teknik ile meydana gelen sorunlar bulunurken su borularının üzerindeki bütün beton ve seramikler kırılırdı. Kırma işleminden sağlam olan su boruları da nasibini alır ve daha tespit işleminde bile oldukça zarara girerdiniz.

Bilim insanlarının insan hayatını kolaylaştıran önemli buluşlarından biri olan akustik dinleme adlı cihaz sayesinde bu sorun ortadan kalkmıştır. Eskiden olduğunun aksine en zorlu sorunlar bile artık bir seramik dahi kırılmadan tespit edilmektedir. Su sesine karşı hassas olan akustik dinleme, son yılların en önemli icatlarından biridir. Bu cihazlar aracılığı ile Kağıthane Su Kaçağı Bulma hizmeti sunan firmamızca yapılan tespitlerde kaçağı tespit edemez isek herhangi bir ücret talep etmemekteyiz.

Firmamız eski usul yöntemler ile değil, modern cihazlar ile sizlere hizmet vermektedir.

Bulunan su kaçağı nasıl tamir edilir?

Firmamızı arayarak randevunuzu oluşturmanız durumunda firmamızın alanında uzman su tesisatçı ustaları derhal vermiş olduğunuz adrese gelerek cihaz ile arızanın olduğu yeri kırmadan dökmeden noktasal olarak tespit eder. Noktasal olarak tespit edilen yerde titiz bir çalışma yürüten ustalarımız arızalı olan su borusunu değiştirerek sizlere rahat bir nefes aldırır.

Kağıthane ilçesi tüm mahallelerinde aynı gün içerisinde servis olanağı sunan firmamız size bir telefon kadar yakındır

 

Kağıthane Su Kaçağı Bulma
4.7 (94.29%) 7 Puan[lar]

6 Talepler

  1. Ersoylar Tesisat görüntülü su cihazları ile müdahale gerçekleştiriyor arkadaşlar. Hem de çok kısa süre içerisinde çözüm üretiyorlar, telefonda 60 dakika sürebilir dediler ancak yarım saatte sorunu çözdüler.

  2. Tuvalet borularında su sızıntısı mevcut nasıl giderileceği konusunda detaylı araştırma yaptım siz denk geldiniz bu sorunun giderilmesi için fiyat bilginizi bekliyorum ve bana biran önce geri dönüş yapmanız için telefon numaramı bırakacağım ilk defa böyle bir sorunla karşılaşıyorum eksiksiz ve kökten çözümün üretilip tamamlanması lazım umarım güzel sonuçla karşılaşırız: 0545 481 ** **

  3. Mutfak borularında sızıntı mevcut bizi zora sokacak problemle karşı karşıyayız fiyatta uygunsanız ve söylediğiniz gün geleceksiniz hemen sizinle iletişime geçip anlaşmak isterim sadece cumartesi ve pazar günleri evde müsait olabiliyoruz bunuda göz önünde bulundurun.

  4. kağıthane su kaçağı bulan firma yazdım googleye siz denk geldiniz. Yazdığınız zengi içeriklerle işinizin ehli işinize önem veren bir kuruluş olduğunuzu anlamaktayım 0506 697 xx xx iletişim sağlarmısınız. Bahadır Güven

  5. Parkelerde şişme meydana gelmesi, sonucu çağırdığım su tesisatçı ustaları evde su kaçağı olduğunu söylediler, bütün parkeleri kırdılar ama sorunu ortadan kaldıramadılar.
    Bir arkadaşımın önerisi üzerine ersoylar tesisat ile tanıştım, adamlar çok ucuz fiyata tamir yapıyorlar ve hakkını veriyorlar. Öneriyorum kesinlikle.

  6. Alt katımda oturan komşumun evine su damlaması sonucu evde su kaçağı olduğunu öğrendim, yolda geçerken tabelası gözüme çarptı numarasını arayıp, randevu aldım. Garantili hizmet veriyorlar. çok uzman ustalara sahipler.

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir