Kaçak Su Bulma

Kaçak Su Bulma
4.8 (95%) 12 Puan[lar]

Kaçak Su Bulma Hizmeti veren firmamız kırmadan su kaçağı tespiti yapmaktadır.Çağa uygun teknoloji yardımı ile su kaçağı tespitinde öncü olan firmamız İstanbul un tüm ilçelerinde mobil servis ağı ile hizmetlerine devam etmektedir.

Kaçak Su Bulma Nasıl Yapılır ?

Kaçak su bulma işlemi ilkel ve teknolojik yöntemler olarak 2 ana gruba ayrılmaktadır.

İlkel Yöntem:

Su kaçağını Bulmak amacı ile duvarları kırarak yada su ve rutubetten etkilenmiş alanı kırarak bulunan su kaçağı tespiti yöntemidir.Günümüzde hala kullanılmaktadır.

Teknolojik Yöntem:

Su Kaçağını kırmadan bulma yöntemidir.Termal kamera yada akustik dinleme cihazları ile su kaçağı oluşan bölgelerin noktasal su kaçağı tespiti günümüzde yapılmaktadır.Su kaçağı tespiti cihazlarının yüksek fiyatları nedeni ile su kaçağı tespitini kırmadan yapabilen firmalar sayılıdır. Ersoylar tesisat bu konuda 1996 yılından beri teknolojik cihazlarını yurt dışından ithal etmektedir.

 

Sizinde Evinizde su kaçağı sorununuz mu var iletişime geçmek için TIKLAYINIZ.

 

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

3 Talepler

  1. Üst kattan evimin banyosuna pis su akıyor, durumu üst kat komşuma bildirmeme rağmen oralı olmuyor, gider üzerinde sızıntı var nasıl bir çözüm üretebiliriz.

  2. Bence kırılıp dökülecek diye su kaçağı sorunlarını görmezden gelmeyin. Ben 20 gün boyunca ilgilenmedim ama alt katımda oturan komşumun evine su sızdı, bu yüzden internetten bir araştırma yapmak zorunda kaldım, ersoylar’ın referanslarını inceledikten sonra iletişime geçtim, kesinlikle iyi bir firma öneririm.

  3. Geri bildirim: Su Kaçağı

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir