Kaçak Bulma Yöntemleri

Kaçak Bulma Yöntemleri
Yazıya puan ver !

Ev ve işyeri gibi yapıların korkulu rüyası olan su tesisatı sorunu neredeyse herkesin başından geçmiş olan bir problemdir. İstenmeyen nedenlerle ortaya çıkan bu problemin özellikle tespit işlemi uzmanlık gerektirmektedir.

Tek başınıza mücadele edemeyeceğiniz bu sorunların çözümünde profesyonel yardım almanız gerekmektedir.

Su tesisatı sistemi içerisinde ortaya çıkan sorunlar oluşumuna göre ikiye ayrılmaktadır. Bunlardan ilki hatalı kullanım sonucu oluşan ve bilinçli kullanımı halinde ortadan kalkan sorunlar, bir diğeri ise elde olmayan nedenlerle ortaya çıkan sorunlardır. Elde olmayan kullanıma bağlı olarak oluşan sorunlar oldukça can sıkıcı problemlerdir.

Bilinçsizce kullanım sonucu ortaya çıkan soruna örnek olarak tıkanıklık sorunu verebilirken, elde olmayan kullanım yılına bağlı olarak ortaya çıkan soruna da su kaçağı problemi diyebiliriz. Daha önceden de başınızdan geçmiş olan bu sorun özellikle arızayı bulma noktasında sizleri oldukça yormaktadır.

Daha önceleri ortaya çıkan bu sorun teknolojik donanımların kısıtlı olması nedeniyle daha zorlu geçmekteydi. Elde olmayan alet edevatlar nedeniyle en ufak bir sorunda bile günlerce süren bir kırma dökme işlemi gerçekleşirdi.

Su kaçağı bulma da iki farklı yöntem kullanılmaktadır. Bunlardan biri eski usul diye de anılan kırma dökme işlemi diğeri ise kırmadan dökmeden noktasal olarak teknolojik cihazlardan alınan yardım ile gerçekleşmektedir.

Oldukça ilkel ve kaba teknikler ile gelişigüzel kırma dökme işlemi, özellikle ev hanımlarının kâbusu haline gelmiştir. Günümüzde bu işlemi teknolojideki gelişmelerden habersiz yaşayan amatör su tesisatçı ustaları kullanmaktadır.

Her geçen gün insan hayatını kolaylaştıran bilim ve teknoloji alanında yaşanan gelişmeler sizleri oldukça rahatlatmıştır.

Eskiden günlerce süren kırma dökme işlemine bağlı olarak oluşan molozların atılması, kırılan yerlerin yeniden tamiri ve temizlik işlemleri gibi teferruatlar sizleri hem maddi açıdan hem de zaman açısından oldukça yormaktaydı.

Bilim insanları özellikle su kaçağı bulma hizmetini sağlayan su tesisatçı ustalarının işini kolaylaştırarak, akustik dinleme diye tabir edilen yüzyılın en önemli icatlarından birine imza atmışlardır.

Eskiden günlerce süren kırma dökme işleminin aksine kırmadan dökmeden noktasal olarak patlayan borunun yeri tespit edilir ve tamir işlemi gerçekleşir.

Su sesine karşı hassas olarak geliştirilen bu cihaz, sizleri hem maddi açıdan hem de zaman açısından büyük tasarrufa geçirir.

Su tesisatçıları için özel olarak geliştirilen akustik dinleme adlı cihaz su sesine karşı hassas olduğundan en zorlu patlamaları bile noktasal olarak kısa bir süre içerisinde tespit ederek sizlere rahat bir nefes aldırır.

Tek bir seramiğiniz dahi kırılmadan arıza tespitin keyfini Ersoylar tesisat firmamız sayesinde yaşayacaksınız. Noktasal olarak yapılan tespit işlemini alanında uzman su tesisatçılarının yapması gerekmektedir.

Her biri alanında uzman ustalarımız sizlere % 100 garantili işlem sağlayarak arızayı tespit eder ve ardından titiz bir işlem yürüterek tamir işlemini gerçekleştirmektedir.

Firmamız aynı gün içerisinde sizlere servis olanağı sağlamaktadır.

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir