Kaçak Bulan Firmalar

Kaçak Bulan Firmalar
Yazıya puan ver !

Yapı sistemi içerisinde meydana gelen arızaların en korkutucu olanı su tesisatı sorunudur. Her yapıda meydana gelmesi muhtemel olan bu sorunlar, özellikle arıza bulma işleminde sizlere zor anlar yaşatmaktadır.

Tespit işlemi tamir işleminden daha zahmetli geçmesinin en önemli etkeni su borularının üzerinin beton ya da fayanslar ile örtülü olmasıdır. Su tesisatı sisteminde kullanılan su boruları gözle görünmediğinden, meydana gelen arızalarda da tespit işlemi zorlaşmaktadır.

Ev, işyeri, okul, hastane, AVM dinlemeden su tesisatının olduğu her yerde meydana gelen ve oldukça can sıkıcı bir problem olan su kaçağı bulma işlemini tek başınıza gerçekleştiremeyeceğinizden uzman bir yardım almak sorundasınız.

İstanbul gibi büyük kentlerde merdiven altlarında hizmet veren amatör su tesisatçıları, böylesi ciddi problemlerde bile bilinçsizce işlemler gerçekleştirerek, sizlere hem daha fazla zahmet hem de daha fazla maddi zarar verirler. Su kaçağı bulan firmaları iyi araştırmanızda sizler için yarar olacaktır.

Eskiden teknolojideki yetersizliklerden dolayı neredeyse herkes, insan gücüne bağlı olarak arıza tespit işlemi gerçekleştirmekteydi. Bu yönteme klasik yöntem adı da verilmekteydi. Klasik yöntemler ile arıza tespiti ancak kırarak ve dökerek mümkün olmaktaydı. Üzeri beton ve seramikler ile kaplı olan yerler kırılır altında kalan arızalı su borusu çıkartılarak değiştirilirdi.

Yapılan bu işlemlerin zorluğundan dolayı meydana gelen arızaları çoğu kez görmezden gelirdiniz.

Herkesin korkulu rüyası haline gelmiş olan bu arızalara erken müdahalede bulunmanız oldukça önemlidir.

Erken müdahale edilmeyen yerlerden sızan sular, zaman içerisinde duvar diplerini delerek alt katınızda oturan komşunuzun evine de sızacaktır.

Sizden kaynaklanan arıza yüzünden evi berbat bir hâl alan komşunuz bu durumdan hoşnut olmayacağı gibi soluğu da doğru sizin evinizde alacak ve aranızdaki komşuluk ilişkileri zedelenecektir.

Su tesisatının en ciddi problemi olan bu arızaları bulan firmalar daha çok klasik yöntemi tercih etse de, Ersoylar tesisat teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek ve bu gelişmelere ayak uydurarak sizlere cihazla modern teknikler sunmaktadır.

İstanbul cihazla su kaçağı bulma hizmeti sunan firmamız, Avrupa’dan getirdiği akustik dinleme adlı cihaz ile en zahmetli sorunlarınızı bile kırmadan dökmeden tespit eder.

Hiçbir masraftan kaçınmadan sizlere hizmet vermeyi amaçlayan firmamız, İstanbul’un en çok tercih ettiği su tesisatçı firmasıdır. Su sesine karşı duyarlı olan akustik dinleme arızaları noktasal olarak tespit etmektedir.

Su tesisatçı ustalarımız akustik dinlemenin noktasal olarak tespit ettiği yerde titiz bir çalışma yürüterek bir veya iki seramiğin altında arızalı olan su borusunu tamir etmektedir.

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

6 Talepler

  1. işinde gayet başarılılr evimize geldiler su kaçagı tespit edip kısa sürede sorunun ne oldugunu buldular ve sorunu giderdiler fiyat olarakta gayet uygun kendilerine teşekkür ederim

  2. İşinin egli ekip tamirden son derece memnun kaldım zaten bulundugum ilde olması son derece iyi kendilerine iş için teşekkür ederim başka işlerde çalışmak isterim saygılarımla

  3. evimizde şu kaçagı vardı aradık iki saat içinde geldiler yarım saat içinde sorunun ne oldugunu buldular ve kısa sürede onardılar kendilerinden çok memnun kaldık ailecek teşekkür ederiz

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir