İşyerindeki su kaçağı

İşyerindeki su kaçağı
5 (100%) 1 Puan[lar]

Evlerimizde olduğu gibi işyerlerinde de bazen bizi sudan problemler rahat bırakmaz. Eskiden işyerinde su kaçağı problemleri çok sık rastlanmasa dahi can sıkıcı problemler arasında yerini alırdı. Eskiden diyoruz çünkü gelişen teknoloji sayesinde işyerinde su kaçağı problemi profesyoneller tarafından kısa sürede halledilen işler halini almıştır.  Tabi burada dikkat edilmesi gereken nokta teknolojidir. Çünkü İstanbul’da dahi teknoloji yerine klasik yöntemlerle su kaçağı bulmaya çalışmada inat eden çok işletme bulunmaktadır. Bunlardan uzak durmak su kaçağı sorunu bulunan herkesin aklının bir köşesine olması gereken önemli konulardır. Su kaçağı konusunda en hızlı ve kaliteli hizmeti bu iş için geliştirilmiş en gelişkin cihazlarla veren Ersoylar Tesisat firmasıdır.  Su kaçağını bu iş için üretilen akustik dinleme adı verilerin cihazla çözen uzmanlara sahip firmamız kaliteli hizmeti müşterilerimizin evine götürmektedir. Firmamız tarafından işyerinde su kaçağı tespiti sırasında hiçbir yer kırılmamakta ya da parçalanmamakta olup fazla bir zaman almayacak bu işlem sırasında istenirse işyerinde ekstrem durumlar rutin çalışma devam edebilmektedir.

Su tesisatından kaynaklı meydana gelen su kaçakları konusunu biraz açmak gerekirse bu problem duvarlarda kararma, çatlama, zeminde kabarma şeklinde belirtiler vermekle birlikte gizli kaçak dediğimiz ve faturalardan ve suyun basıncından anlaşılan şekilde de meydana gelmektedir.

Genelde bu tür problemlere eskimiş binalarda rastlanmakla birlikte yeni binalarda da son dönemde uyanık müteahhitlerin kar tutkusu nedeniyle kötü malzeme kullanımından sayıları artmaktadır. Başlıca nedenler bunlar olmanın yanı sıra su kaçakları kireçten su tertibatının ömrünü önceden tüketmesi, ezilme,  tıkanma nedeniyle de olabilmektedir.

Önemli olan bu tür problemlerin nasıl meydana geldiği değil nasıl çözüm bulunması gerektiğidir.

Şunu belirtmeliyiz ki su kaçaklarına karşı evinizde kendi çabalarınızla çözüm bulmaya çalışmanız, sorunu daha da şiddetlendirmek dışında bir işe yaramamaktadır. Bunun dışında iyi araştırmadan çağrılan bir firmanın klasik yöntemlerle soruna çare bulmaya çalışması hayal bile edemeyeceğiniz sorunlar çıkarabilmektedir. Bu firmaların çoğu işi iyicene işin içinden çıkılmaz hale getirdikten sonra sizi problemle baş başa bırakıp kaçmaktadır. Sonunda da işin çözümü yine firmamız gibi bu işi ciddiyetle ve teknolojik yatırımla yapan şirketlere başvuru yapılmaktadır. Sonuçta çözüm sadece teknolojiye yatırımla yapılmaktadır.

İşin başında boş yere para ve zaman kaybına uğramadan firmamıza gelip sorunun çözümünü talep etmesi vatandaşın yararına olacaktır. İstanbullulara 7 gün 24 saat her an hizmete hazırız. Yaygın servis ağımızla İstanbul Avrupa ve Asya yakasında her adrese gün içinde servis çıkarma güç ve donanımı firmamızda mevcut bulunmaktadır. Bir telefon edin,  işyerindeki su kaçağı sorununu gelip çözelim.

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir