İstanbul’da su kaçak bulan firma

İstanbul’da su kaçak bulan firma
5 (100%) 1 Puan[lar]

Büyük kentlerde yaşanan yapı sorunlarının başında su tesisatı problemi yer almaktadır.

Su tesisatı sistemi içerisinde oluşan sorunların büyük kısmı yapılan bilinçsizce işlemlerden dolayı ortaya çıksa da elde olmayan sebepler ile ortaya çıkan sorunlarda mevcuttur.

Elde olmayan nedenlerle ortaya çıkan sorunların başında hiç kuşkusuz herkesin başından geçmiş olan su kaçağı bulma sorunu yer almaktadır. Su borularından sızan suların zaman içerisinde betonu delerek gün yüzüne çıkması ile ortaya çıkan bu problem özellikle tespit aşamasında sizleri oldukça yormaktadır. Tespit işlemi tamir işleminden daha zahmetli olan bu problemi alanında uzman ve bilgili kişilerce tamir edilmesi gerekmektedir. Eskiden teknolojik gelişmelerin henüz bu kadar hız kazanmadığı dönemlerde meydana gelen sorunlar özellikle tespit aşamasında sizleri daha fazla masrafa sokmaktaydı.

Eskiden teknolojik anlamda yaşanan sıkıntılar nedeniyle herkesin korkulu rüyası haline gelmiş olan bu problem günlerce hatta haftalarca süren kırma dökme işleminin ardından ortadan kaldırılmaktaydı.

Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde en zahmetli sorunlar bile kısa süre içerisinde ortadan kalkmaktadır.

Ersoylar su tesisatçı firmamız, teknolojinin son harikası olan cihazları kullanarak, kırmadan dökmeden noktasal olarak su kaçağı bulma işlemini yapar ve ardından tamirini gerçekleştirir.

Bilim insanlarının su tesisatı sektörü için özel olarak ürettikleri akustik dinleme adlı su sesine karşı duyarlı cihaz ile arızayı noktasal olarak tespit eden ustalarımız, tek bir seramiğinizi dahi kırmamaktadır.

Kurulduğu yıldan bu yana teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden ve bu gelişmelere hızla ayak uyduran ustalarımız, sizlere yepyeni bir yöntem sunmaktadır.

Akustik dinleme ile su kaçağı bulmak artık çok kolay!

Başakşehir’inAltınşehir, Bahçeşehir, İkitelli, Merkez Köyler gibi semtlerine aynı gün içerisinde servis olanağı sağlayan ustalarımız, ses çıkarmadan çalışan akustik dinleme sayesinde ne size nede komşularınıza rahatsızlık vermemektedir.

Erken müdahale edilmesi gereken bu problem geciktirilirse ortaya çok daha ciddi problemler çıkabilmektedir.

Su borularından sızan sular, duvarlarınızda ıslaklık, evde rutubet, kombi basıncında düşüş, parkelerde kabarma, yoğun nem kokusu ve su faturasında artış gibi sorunlara da neden olmaktadır.

Bu nedenle yukarıda yazılı sorunlardan herhangi biri ile bile karşılaşmanız durumunda vakit kaybetmeden firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Web site adresimiz: sayfamızdan başakşehir bölgesindeki hizmet alanlarımız hakkında da detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Ustalarımız akustik dinlemenin noktasal olarak tespit ettiği yerde titiz bir çalışma sürdürerek fazladan tek bir seramiğinizi bile kırmadan tamir işlemini tamamlar ve sizlere % 100 garanti vermektedir.

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir