İstanbul da su kaçağı bulan tesisatçılar

İstanbul da su kaçağı bulan tesisatçılar
5 (100%) 1 Puan[lar]

Her geçen gün ilerleyen teknoloji ve bilim alanı eskiden uzun ve meşakkatli geçen bütün işlemleri ortadan kaldırarak kısa süre içerisinde tamiri gerçekleşen sorunlar haline getirmiştir.

Bilim ve teknoloji alanında yaşanan gelişmeler hiç kuşkusuz bütün insanların hayatını kolaylaştırmıştır.

Yapınızda meydana gelen önemli bir sorun olarak bilinen su kaçağı probleminde eskiden uzun süren zahmetli işlemler yapardınız.
En ufak bir su sızıntısında bile elde olmayan teknolojik cihazlardan dolayı uzun süre uğraşırdınız.

İstanbul’da su kaçağı bulan tesisatçıların bir kısmı eskiden yapılan klasik yöntemler ile su kaçağı tespiti yapmakta ve sizleri her anlamda güç duruma sokmaktadır.
Size bir telefon kadar yakın olan firmamız, en zahmetli sorunları bile kısa süre içerisinde ortadan kaldırmaktadır.

Klasik yöntemler ile su kaçağı bulma

Eskiden su tesisatı sorunlarında yapılan kırma dökme işlemine klasik yöntemler ismi verilmekteydi. En ufak bir su sızıntısında bile günlerce süren zahmetli işlemler yapılırdı. Sorunun tam olarak nereden kaynaklandığı bilinmediğinden gelişigüzel kırma dökme işlemi yapılırdı. Rastgele kırılan yerlerin altında kalan sağlam olan su boruları da bu işlemden nasibini aldığından kırılmakta ve daha tespit işleminde bile masraflarınız katlanmaktaydı. Maddi masrafın yanı sıra fiziksel olarak da sizleri yoran bu problem, özellikle ev kadınlarının korkulu rüyası haline gelmiştir.
Kırılan yerlerin altında kalan molozların atılması, kırılan yerlerin yeniden tamir edilmesi ve temizlik gibi teferruatlar sizleri hem maddi hem de zaman açısından oldukça güç duruma sokmaktadır.

Su kaçağı belirtileri nelerdir?

Su borularından sızan sular belirli bazı işlemlerin ardından gün yüzüne çıktığından erken müdahalede bulunarak olası zararları minimuma indirmek sizlerin elindedir.
Ev, işyeri, okul, hastane, otel gibi yapılarınızda duvarlarda ıslaklık, parkelerde kabarma, duvarlarda şişme, evde keskin rutubet kokusu, kombi barında sürekli düşüş ve su faturasında fahiş artış gibi sorunlar ile karşılaşıyorsanız, vakit kaybetmeden firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Erken müdahale edilmeyen su kaçakları kısa süre içerisinde alt katınızda oturan komşunuzun evine de sızacağından komşunuzla da ciddi tartışmalar yaşarsınız.
Sizden kaynaklanan hata nedeniyle evi berbat bir hal alan komşunuz bu işlemden rahatsız olacak ve masraflarını da siz karşılamak durumunda kalacaksınız.İstanbul’da su kaçağı bulma yapan tesisatçılar denince akla gelen ve sizlere bir telefon kadar yakın olan Ersoylar su tesisatçı firmamız diğer tüm problemlerde olduğu gibi bu sorun karşısında da sizlerin yanında yer almaktadır.
Akustik dinleme adlı su sesine karşı duyarlı cihaz ile arızalı yeri noktasal olarak tespit eden ustalarımız, ardından titiz bir çalışma sonucu tamir işlemini de tamamlamaktadırlar.
İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine hizmet veren firmamız, yaptığı bütün işlemler için sizlere % 100 garanti vermektedirler.

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

1 Yorum yapılmış

  1. İnternet sitenizi aramalar sonucunda buldum bilgileri paylaştığınız için bir teşekkür yorumu yapmak istedim hizmetleriniz ve internet sitenizi bize açtığınız için doğru bilgi akışını sağladığınız için sağolun varolun iyi ki varsınız diyorum.

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir