İSKİ su kaçağı bulma yapar mı?

İSKİ su kaçağı bulma yapar mı?
Yazıya puan ver !

Eskiden elde olmayan teknolojik nedenlerden dolayı en ufak su sızıntısında bile günlerce süren kırma dökme işlemi uygulardınız.

Elinizde olmayan sebepler ile su borularından sızan sular, yapınızda ciddi tahribatlara yol açar ve sizleri oldukça masrafa sokardı.

Su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen bu sorun karşısında merak edilen konulardan biri de İSKİ su kaçağı bulma yapar mı? Sorusudur.

Ev ya da işyerinizde meydana gelen bu problem, sizin kendi sorununuz olduğundan İSKİ bu probleme müdahale etmemektedir. Bu nedenle bu sorunun çaresine kendiniz bakmanız gerekmektedir.

Su sızıntısı tespit işlemi tamir işleminden daha zahmetli bir sorun olduğundan tek başınıza başa çıkamayacağınız bu sorun karşısında alanında bilgili ve deneyimli su tesisatçı ustaları ile çalışmanız gerekmektedir.

Su kaçağı sorunun ortaya çıkışı

Daha çok eski yapılarda kullanılan su borularının zaman içerisinde tahribata uğraması sonucu meydana gelen bu problem sizleri oldukça üzmektedir.

Neredeyse hepinizin başından geçmiş olan su kaçağı problemi, su borularından sızan suların betonu delerek ya da fayans aralarından gün yüzüne çıkması ile meydana gelmektedir. Sorunun doğal nedenler ile gün yüzüne çıktığından önüne geçilmesi pek mümkün olan bir problem değildir ancak erken müdahale ile minimum süre içerisinde bu sorundan kurtulmanız sizlerin elindedir.

Bu sorun karşısında İSKİ su kaçağı bulma yapar mı? Düşüncelerine kapılmanız ve İSKİ’den yardım almaya çalışmanız, beyhude bir çabadır. Sizin şahsi bir probleminiz olduğundan bu işe özel su tesisatçı firmaları bakmaktadır.

Su kaçağı sorunu nerelerde görülmektedir?

Çeşitli nedenler ile her türlü eski, yeni, ev, işyeri, okul, hastane, otel ve AVM gibi kurumlarda meydana gelmektedir.

Eski yapılarda meydana gelen sorunun nedeni olarak kullanılan su borularının eskimesi olarak bilinirken yeni yapılarda görülen su kaçağı problemi oldukça can sıkmaktadır.

Yeni yapılarda meydana gelen sorunun nedeni, kullanılan su borularının kalitesinin düşük olması veya tesisat sistemine verilen yanlış eğimdir.

Su kaçağı bulma hizmeti

Ersoylar su tesisatçı firmamız geniş kadrosu ile İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine servis olanağı sunmaktadır. Eskiden yapılan zahmetli ve masraflı işlemlerin aksine teknolojinin son ürünü olarak kabul edilen Avrupa’dan ithal edilen akustik dinleme adlı su sesine karşı duyarlı cihaz ile sizlere hizmet vermektedir.

Firmamız, tek bir seramiğinizi bile kırmadan akustik dinleme adlı cihaz ile arızayı noktasal olarak tespit etmekte ve Florya, Ataköy ve Zuhuratbaba gibi semtlere aynı gün içerisinde servis olanağı sunmaktadır.

Su kaçağı tamiratı

Firmamız öncelikle akustik dinleme adlı su sesine karşı duyarlı cihaz ile arızayı noktasal olarak tespit etmekte ve ardından, tespit edilen yerde titiz bir çalışma yürütmektedir. Tamir işlemini tek bir fayansın altından gerçekleştiren ustalarımız, fazladan tek bir seramiğinizi bile kırmaz ve sizlere % 100 garanti verir.

 

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

1 Yorum yapılmış

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir