İleri Teknoloji Su Kaçağı Tespiti

İleri Teknoloji Su Kaçağı Tespiti
Yazıya puan ver !

Komşunuz kapınızı çalıp “sizin dairenizden aşağıya su akıyor” diye şikâyet ederse ne yaparsınız? Hemen mahalledeki tesisatçıyı çağırıp bütün banyoyu kırdırır mısınız? Yoksa birçok masraf çıkmasından korktuğunuz için su kaçağına aldırış etmeden yüksek su faturası ödemeye devam mı edersiniz?  Artık bütün bu zahmetlere son…

İleri teknoloji ve profesyonel ekip ile hiçbir yeri kırmadan, sökmeden, sızıntının olduğu yeri anında tespit edebilir, noktasal uygulamalarla su kaçağı tespitini yapabilir, sorununuzu zahmetsiz ve kısa sürede çözebiliriz. Sadece evlerde değil, bahçenizde, havuzlu villanızda, okulunuzda, fabrikanızda, sokağınızda kısacası tüm iç ve dış hatlardaki su kaçağı tespitleriniz ve tamirleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Geniş alanlarda su kaçağı tespiti yaptırmak için ileri teknoloji gerekmektedir. Bazı durumlarda şebeke suyunun kesilmesi istenebilir. Su kaçağının olduğu bölgenin kazılarak açığa çıkarılması gerekebilir. Tamirat hızlı tamir kelepçesi ile ya da boru yenilenerek ek yapılmak suretiyle yapılabilir. Her iki yöntemde de tamirin düzgün yapılıp yapılmadığı kontrol edilmeden üzeri kapatılmaz.

Tuvalet giderleri, havuz suyu sızıntıları, fabrika, hastane gibi kabalık ve sık kullanılan alanlarda da kısa sürede ve kırık dökük yapmadan, nokta tespiti ile su kaçağı tamiratlarınız titizlikle yapılır.
Suyun kıymeti günümüzde fazla bilinmemektedir. Boşa akıtılan sular, gereksiz yere akan çeşmeler, arabaların bilinçsizce yıkanması, su kaçakları gibi etkenler ilerleyen yıllarda suyumuzun bitmesi anlamına geliyor. Bu etkenlerde hepsi bilinçli bir şekilde düzeltilirken su kaçağı fark edilmez ise sürekli olarak su sızacağı için hem boş yere masraf hem de suyun bitmesini ve gelecek kuşağa kurak bir dünya bırakacak olmak bizleri üzmektedir. Su kaçağı Türkiye’de önemli bir sorun haline gelmektedir.

Su kaçağı tespitlerini kırmadan yapıyoruz demiştik. Yani siz bizleri çağırdığınız zaman hemen kırarak işe başlamıyoruz. Sorunun nerden kaynaklandığı bizim için en önemli unsurdur. Siz değerli müşterilerimiz eğer sizlerin de su kaçağı sorunlarınız varsa üzülmenize, kendi kendinize sıkıntı yapmanıza artık gerek kalmadı.  Tam donanımlı araç gereçlerle ve uzman eleman kadromuzla çalışmayı prensip edinen firmamız siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarla hizmet vermekten mutluluk duyarız…

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir