Her Türlü Su Kaçağında: ERSOYLAR

Her Türlü Su Kaçağında: ERSOYLAR
Yazıya puan ver !

kombinizdeki su gün geçtikçe azalıyor mu? Evinizde ya da işyerinizde rutubet ve kötü bir koku mu var? Evinizde ya da işyerinizde böceklenme mi yaşıyorsunuz? Duvarlarınızda a da fayans aralarınızda renk değişimi mi söz konusu? Su faturanız her zamankinden çok daha yüklü mü geliyor? Alakasız yerlerde su birikintilerine mi rastlıyorsunuz? Hemen bizleri arayın. Çünkü su sızıntısı yaşıyorsunuz ve olası bir durumda su baskını yaşamanız an meselesi. Bizler su kaçağı tespit firmaları arasında en sık tercih edilen bir ekibiz. Sektörde öncü olan firmamız su sızıntılarınızın tespitini çok kısa bir sürede gerçekleştiriyor ve ortadan kaldırıyor. Sizler daha hissetmeden biz tesisatınızdaki sorunu tümden yok etmiş oluyoruz.

Kırıp Dökmeden Tesisat Onarımı

Su kaçaklarının onarımı söz konusu olduğunda gözünüzün önüne kırılmış tezgahlar, dökülmüş seramik ve fayanslar gelebilir. Çünkü eskiden su kaçağına neden olan boruyu aramak kolay olmamaktaydı. Ancak artık teknoloji gelişti. Bizler kullandığımız tesisat teknolojileri sayesinde kırıp dökme gibi bir uygulamayı kullanmıyoruz. Kullandığımız kameralar ve akustik su cihazları duvarların ya da yerlerin üzerinden de su kaçağı bulma imkanı tanıyor. Böylelikle yalnızca birkaç saate su sızıntısına sebep olan durum ortadan kalkmış oluyor. Profesyonel ekibimiz uzman kadrosu ile birlikte ev ya da işyerlerinizde meydana gelen su sızıntılarınızı dakikalar içinde bu cihazlar sayesinde hiçbir yere zarar vermeden buluyor ve onarımı yine aynı gün gerçekleştiriyor.

Bu Belirtiler Varsa Dikkat

Su sızıntıları iki farklı şekilde karşımıza çıkar. İlki temiz su sızıntılarıdır ve rutubet kokusuna eden olur. İkincisi ise lağım kaynaklı pis su sızıntılarıdır ki bu ortamda durulamayacak kadar kötü kokulara neden olur. Üstelik bu pis su sızıntıları dikkate alınmaz ise lağım taşkınları yaşanabilir. Ayrıca alt kat komşunuz var ise bu durumdan bir hayli şikayetçi olacaktır. Evinizde ya da işyerinizde son zamanlarda kötü bir koku hakim ise hemen bizleri arayın. Çünkü pis su sızıntıları su kaçaklarının en tehlikelisidir. Bizler akustik cihazlarımız sayesinde bu sızıntıların nedenini araştırıyor ve dakikalar içinde sorunu tespit ediyoruz. Aynı gün içinde de sizleri bu istenmeyen durumdan kurtarıyoruz.

Her Tesisatçı Bu Yöntem İle Çalışmayabilir

Su sızıntısı yaşadığınız durumlarda sizlere yardım vermek isteyen pek çok tesisat firması ile karşılaşabilirsiniz. Ancak hala bu teknolojiden yararlanmayan tesisat firmaları bulunuyor. Dolayısıyla bu firmalar ile çalışmak demek kırılan ve dökülen yerlerin tamiratı için yeniden masrafa girmeniz demektir. Ancak bizler su kaçağı bulma konusunda en sık tercih edilen firmalardan biriyiz. Bünyemizde bulunan her ustamız yılların tecrübesine sahip eğitimli kişiler. Aynı gün hizmet verdiğimiz noktalar için oldukça geniş bir hizmet dağıtım ağına sahibiz. Tesisatınıza zarar vermeden sorunlu boruyu değiştiriyor üstelik bunu birkaç saat içinde gerçekleştiriyoruz.

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

2 Talepler

  1. Ersoylar son bir yılda iki kere hizmet aldığım bir firma. İlk olarak mutfak lavabosunun gideri tıkanmıştı ve bir türlü çözüm bulamamıştık, ilk internetten ulaştım aradım geldiler ve hemen çözdüler. Numaraları telefonda kayıtlıydı banyoda bir sızıntı vardı aradım hemen yine geldiler ve yine hallettiler. Teşekkürler.

  2. Google üzerinde araştırma yaparken sitenize rastladım ve faydalı bilgilerin olduğunu gördüm görüş o görüş patladı gitti :). Şaka bir yana gerçekten güzel ve doğru bilgileri paylaşmanız beni memnun etti az çok evdeki herşeyi yapabiliyorum onarıyorum lakin çok ciddi problemler için doğru adres tabi ki ersoylar olacak inşallah beni olası bir problemin çözümünde hayal kırıklığına uğratmayacaksınız.

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir