Hadımköy Su Kaçağı Bulma

Herkesin aklını kurcalayan soruların başında belki de su kaçaklarının kırmadan ve dökmeden nokta atışı yapılarak nasıl ortadan kaldırıldığı gerçeğidir. Hadımköy’de su kaçağı bulma servisimiz bu alanda en teknolojik cihazlarla hizmetinizde bulunmaktadır.

Bu ciddi anlamda akıl karıştıran bir durum olup herkesin tereddütle yaklaşmasına neden olmaktadır.

Belki de 1995 yılından beri sektörde olduğumuzdan dolayı adım adım yapılan tüm yenilikleri ve gelişmeleri takip etmekte olup zamanın sıhhi tesisatçılık üzerine etkilerini en iyi biz bilmekteyiz.

Bu hem bizlere pozitif olarak geri dönüş sağlarken hem de kendimizi geliştirme açısında çok ciddi yardımlarda bulunduğunun en temel resmidir.

Birçok firmanın ve mahalle sıhhi tesisatçısı kırma dökme gibi işlemleri kullanarak hissiyatlarını olaya katarak su kaçağı sorununu buluyorken bizler firma olarak tamamen teknolojinin bizlere sağladığı olanaklardan yararlanıp müşterilerimize bu konuda en konforlu ve ihtiyaçları olan teknikleri uygulamaktan çekinmemekteyiz.

Eski yapılar ve çarpık kentleşmenin etkilerinin de görüldüğü tüm su kaçağı problemlerinde firmamızın hata payına yer vermeden yaptığı ve ciddi anlamda profesyonellik kokan çalışmaları sebebiyle tüm müşterilerinin memnun kalması tesadüf eseri değildir.

Yaptığımız işin zorluğunun bilincinde olan ve gerekli olan tüm teknolojik ekipmanları bünyesinde barındıran firmamız sayesinde aklınıza gelebilecek tüm teknolojik ve teknik çalışma yöntemlerini uygun probleme uygun şekilde monte ederek hasarsız ve minimum kısa sürede problemin ortadan kaldırılması sağlanır.

Hadımköy’de su kaçağı tespiti yapan firmamız, çağ dışı kalmış klasik yöntemlerle sizleri günlerce hatta bazen haftalarca uğraştıran arızaları kısa süre içerisinde ortadan kaldırarak size kaliteli çözümler sunmaktadır.

Hadımköy’de su kaçağı tespiti işlemini ve su kaçağı bulunan yerlerin onarımını nasıl yaptığımızı kısaca anlatalım. Uzmanlarımız verilen adreste su kaçağının olduğu yerde önce bir önkeşif gerçekleştirip, şikalyet edilen hakkında bilgi alır. Ardından bu işler için  geliştirilmiş hassas bir cihaz olan akustik dinleme adı verilen cihaz ile duvar ve zemini dinler. Cihaz noktasal olarak su kaçağının meydana geldiği yeri veya yerleri tespit eder. Bu işlem için klasik yöntemlerde olduğu gibi bir kırma işlemine gerek duyulmaz. Ardında isteğiniz doğrultusunda kaçak olan yer ve uygun bir ücret karşılığı onarılır. Bu işlem sırasında da noktasal tespit yapıldığından küçük bir alanda çalışma gerçekleştirilir.

Hadımköy’de su tesisatında yaşanan problemlerinizde 7/24 görevde olan çağrı merkezimizin telefonla arayabilir,  su tesisatı problemlerinize garantili çözümler bulabilirsiniz. Firmamızın yaptığı bütün işlemler garanti kapsamında olup, bizim onardığımız yerde problem meydana gelirse ücretsiz servis garantisi veriyoruz.

 

Hadımköy Su Kaçağı Bulma
4.7 (93.33%) 3 Puan[lar]

10 Talepler

 1. Mutfağımdan biriken su damlacıkları oldukça şüphelendirmişti. İnternetten araştırmam sonucu burayı buldum ve hizmeti aldım. Gerçekten işinde iyiler ve su kaçağını bulup tamir ettiler. Teşekkürler

 2. Hadımköy’de evimde su tesisatında problem vardı. Borulardan birinde sızıntı vardı. Sızan sular ise alt komşunun evine gitmiş. Rutubet oluşuyormuş. Bununla ilgili geçen gün şikayete geldi. Ben de şirketinizle görüştüm. Kısa süre içerisinde geldiler. Ellerinde çeşitli cihazlar var. Kısa bor süre evi tarafından sonra burda kaçak var dediler. Başta çok inanmadım. O kısmı kazdılar. Gerçekten de kazdıkça rutubet ortaya çıktı. Borudaki sızıntıyı tamir ettiler. Kısa sürede büyük bir problemden kurtulmuş oldum. Çok teşekkür ederim.

 3. Kırmadan dökmeden tesisatçı tatavası dinlemeden su sızıntılarınızı bu memlekette bulacak ve onaracak tek bir firma vardır oda Ersoy Ticaret helal olsun diyorum.

 4. Kalorifer borularında kaçak mevcut gel görelim ki 3 kalorifer borusu var nereden aldıysak bunu artık üçündede aynı sorun mevcut toplu iş olacağı için indirimde talep etmekteyiz umarım indirimli şekilde hepsini yaparsınız bize fazla iş çıkmamasıda bi o kadar tercihimiz çünkü 3ündede aynı sorun başgöstermesi iş sonrası bizede ciddi iş çıkma olasığını doğuruyor temiz çalışacağınızı ümit ediyorum bunun için telefon numaramdan bana ulaşıp diğer detayları konuşmak istiyorum 0555 401 ** **

 5. Arkadaşlar daha önce bu ekip evimde çalıştılar gerçekten müthiş bir ekip evime bir hasar gelmeden sadece tesisatta neresinde bir sıkıntı varsa orada küçük bir işlemle bu işi yaptılar gerçekten ersoylar çok iyi bir ekip evinizi güvenle teslim edebileceğini kalite bir ekip herkese tavsiye ederim

 6. Çok güzel bir site on numara bir hizmet güler yüzlü personeller çok uygun fiyatlar hizmette sınır tanımayan olanaklar son model teknolojiler ersoylar için ne desem az adamlar bu işin en iyileri evimde çalıştılar gerçekten çok güzel bir iş çıkarmışlar her şey için teşekkürler.

 7. Petek temizliği için 2 gün önce çağırdım dedikleri saatte evimde oldular yaptıkları çalışmadan dolayı teşekkürler. Hiç şüphesiz ki istanbul da hizmet veren en başarılı firma.

 8. Su faturamdaki artıştan dolayı şüphelendiğim su kaçağı problemi başıma geldi. 2 ay boyunca normalin 2 katı su faturası ödedim, evi kırıp dökecekler diye tesisatçı çağırmaya korkuyordum ama Ersoylar kırmadan su kaçağını tespit etti.

 9. Bir akrabamın tavsiyesi üzerine aradım, pişman olmadım. patlayan su borusunu kırmadan bir cihazla tespit ettiler, ardından bir iki seramiğin altında titiz bir çalışma ile su borusunu değiştirdiler. Aradım pişman olmadım, sizde su tesisatı sorunları için kaliteli bir yer araştırıyorsanız, doğru adrestesiniz.

  1. Nazlı hanım yorumunuz ve ilgi alakanızdan dolayı sizlere çok teşekkür ederiz. Amacımız müşteri memnuniyetini ön planda tutmak uzman kadromuzla size daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarımızı durmadan sürdürmekteyiz bir kez daha size memnun kaldığınızdan dolay ve ilginizi gösterip yorum yaptığınızdan dolayı teşekkür eder iyi günler dilerim.

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir