Habipler Su Kaçağı Bulma

Kırmadan noktasal olarak su kaçağı hizmeti sunan firmamız, eskiden yapılan kırma dökme işleminin aksine sizlere teknolojik cihazlar ile hizmet vermektedir.

Eskiden herkesin hatırlayacağı üzere teknolojideki kısıtlı imkanlardan dolayı en küçük su sızıntılarında bile günlerce süren kırma dökme işlemi uygulanırdı. Su borularından sızan su kısa süre içerisinde her tarafı ıslattığından arızalı olan yeri tam olarak tespit etmek neredeyse imkansızdı bu sebeple su tesisatçı ustaları evde gelişigüzel kırma dökme işlemi uygular ve kırılan yerlerin altında arızalı olan su borusunu aramaktadır.

Su kaçağı probleminin yapınıza verdiği zararlar

Yer altında kalan ve üzeri seramik ya da beton ile örtülü olan Habipler su kaçağı tespiti için var olan su borularındaki arızayı tespit etmek uzmanlık ve cihaz isteyen bir problemdir. Bu durum göz önüne alındığında tek başınıza başa çıkamayacağınız bu sorunlar kısa süre içerisinde evdeki bütün duvarları ıslattığından evinizde ciddi hasarların oluşmasına neden olmaktadır.

Islanan duvarlarda kısa süre içerisinde dökülme, kabarma vb. gibi ciddi hasarlar oluşacaktır. Bunların yanı sıra bu problemden kaynaklı olarak evde sürekli bir keskin rutubet kokusu, kombi barında sürekli düşüş, su faturalarında sürekli artış gibi problemlerde görülmektedir.

Su vanası kapalıyken bile bu soruna bağlı olarak su sayacının hızla dönüyor olması ay sonu gelecek olan su faturanızı oldukça kabartmaktadır. İstanbul, Habipler su kaçağı bulma şubemiz size su tesisatçılığı adına tüm hizmetleri garantili bir şekilde sunmaktadır.

Su kaçağı nerelerde ve hangi yapılarda daha çok görülmektedir?

Sizden kaynaklanmayan doğal nedenler ile meydana gelen bu problemler daha çok yıllanmış binalarda kullanılan su borularının da eskimiş olmasından kaynaklı olarak buralardaki, banyo, mutfak ve tuvalet gibi suyun yoğun olarak kullanıldığı bölümlerde meydana gelmektedir.

Son zamanlarda artan inşaatlar ile birlikte ne yazık ki bu problemler yeni binalarda da ortaya çıkmaya başlamış ve oldukça moral bozmaktadır.

Yeni yapılan inşaatlarda kullanılan kalitesiz su boruları ya da işi bilmeyen tesisat ustalarının yanlış eğim vermesi sonucu yeni yapılan inşaatlarda da bu sorun sık sık görülmektedir.

Evimde su kaçağı sorunu oluştu ne yapmam gerekiyor?

Bu sorun tamiri ve tespitinde uzmanlık istediğinden tek başınıza bu sorun ile başa çıkmanız mümkün değildir, bu nedenle adından sıkça söz ettiren ve Avrupa’dan getirdiği cihazlar ile eskiden yapılan zahmetli işlemlerin aksine sizlere pratik çözüm yöntemi sunan firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Ersoylar Tesisat firmamız, bilim insanları tarafından üretilen akustik dinleme adlı cihaz ile su kaçağınızı noktasal olarak tespit etmektedir. Ses çıkarmadan çalışan bu cihaz sayesinde ne siz ne de komşularınız rahatsızlık duymazsınız.

Tespit edilen yerde yapılan tamir işlemi

Ersoylar Tesisat Habipler su kaçağı tespit merkezi noktasal olarak tespit edilen yerde gerekli titizlikleri göstererek değerli müşterilerine ayrıcalıklı ve titiz bir çalışma ile yürüten maliyeti düşük olan bir çalışma sunmaktadır

Ersoylar Tesisat Habipler su kaçağı tespit uzmanı olan ustalarımız, bir veya iki seramiğin altını kırarak arızalı olan su borusunu tamir eder ya da komple değiştirir.

Habipler ve çevresindeki bütün mahallelere aynı gün içerisinde servis imkanı sunan firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır.

 

 

 

 

Habipler Su Kaçağı Bulma
4.8 (95%) 4 Puan[lar]

9 Talepler

  1. Habipler bölgesinde olan tesisatçılarda oldukça müşteri para kaynağı olarak görüyor. Bu yer müşteri memnuniyetini çok iyi şekilde benimsemiş. Uygun fiyatla beraber hizmetleri teslim ettiler. Harikasınız

  2. Tesisatla ilgili sorunlar beni hep korkuttu bu güne kadar. Ustalar eve gelir. Boruların geçtiği yerleri baştan başa kazar. Şu kaçağını bulur. Ev inşaat sahasına döner. Her yer toz toprağa karışır. Yine tesisatları ilgili sorun oldu geçen. Şirketinizi internette gördüm. Yazılara baktım biraz. Habibler’de evim. Aradım hemen geldiler. Ellerindeki cihazlar ile kaçağı tespit edip sadece kaçağın olduğu bölgeyi kazdılar. Kısa süre içerisinde sorun halloludu. Temiz iş çıkardınız. Teşekkürler.

  3. Senelerdir Habipler de oturmaktayım dairemde su kaçağı vardı arkadaşlar sağolsunlar gelip özel cihazıyla arızayı belirleyip daha sonra bana tamirat ve fiyat hakkında bilgi verdiler ardında da büyük bir ustalıkla işi hallettiler. herkese tavsiye ederim.

  4. efendim yaptığınız calısmalar ve sorun tespiti için ne kadar süre gerekiyor? Bir de bu işin maliyeti ne kadardır standrt bir ücreti varmı? bilgi verebilirseniz sevnirim

  5. Kaç senedir kombi ve petek temizliği yaptırmaktan kaçıyordum ancak bir arkadaşımın tavsiyesi üzerinde Ersoy Tesisat’ı aradım ve kombi ve petekler için temizlik talebinde bulundum, sonraki gün geldiler ve çok uygun fiyatla hallettiler.

  6. Banyoda rutubet kokusu vardı ersoylar tesisat ile iletişime geçip sorunumu detaylı şekilde anlattım ve dedikleri gün sözünde durdular ve sorunumu sıkıntısız hallettiler çok ama çok teşekkür ederim bunun için müşteriye olan yaklaşmınızda bi o kadar ilgi çekiciydi ne zaman bu tarz sorunlarım olsa adres belli artık ersoylar tesisat.

  7. MERHABA
    Benim evimin lavabosunda sızıntı var çok uğraştım ama nereden olduğunu bulamadım sizin internete ararken ersoyların sitesini buldum oradan sizin bazı cihazlar kaçağı bulduğunuzu gördüm tamir içinde eve bir zarar gelmeden yaptığınızı acaba hem tamir hemde tespit ücreti ne kadar bilgi verir misiniz?

  8. Merhabalar habipler Ergün Baylav Eğitim Uygulama Okulu Ve İş Eğitim Merkezi orada oturuyurum servisiniz var mı? Ayrıca su kaçağını evimi inşaat sahasına çevirmeyecekseniz ve bu konuda garanti verecekseniz 0542 615 xx xx iletişim sağlar mısınız. ayrıca Kadıköy deki komşum aynı sıkıntıyı yaşamıştı oradan ulaştım sıfır riskle çalışmıştınız aynı performans için sizinle çalışmak istiyorum

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir