Güngören Tıkanıklık Açma

Günlük olarak kullanımı yoğun olan lavaboların tıkanması oldukça normaldir. Burada saç birikintileri, peçete atıkları veya diğer atıkların birikmesi zamanla başa çıkılamayacak tıkanıklıklara neden olabilir. İnsanların tel yardımıyla veya basit vakumlama yöntemleriyle, bu sorunu çözebilmesi mümkün değildir. Bu sorunu etkili şekilde çözmek isteyen herkes Güngören tıkanıklık açma servisimizden yararlanarak, bu soruna kökten bir çözüm getirebilir.

Güngören Tıkanıklık Açma Şubemiz:

Oluşan atıkların birikmesiyle tuvalet tıkanıklığı açma ve lavabo tıkanıklığı açma gibi şeylere daha çok ihtiyaç duyulur. Bunu yapabilmek için insanlar tarafından hızlı ve pratik sonuçlar aranmaktadır. Bunu sizler için sunmakta olan servisimiz, kullandığı son teknoloji robotları sayesinde her türden tıkanıklık sorunu için yardımınıza koşar. Kanalizasyon tıkanıklığı açma ve pimaş açma yöntemini de, kullandığı üst düzey teknolojik aletler ile yerine getirmektedir. Lavabo gibi yerlerde tıkanıklığın olması, pek çok sorunla kendini göstermeye başlar. Özellikle suların akışında gözle görülür yavaşlık ilk olarak göze çarpar. Yine kireçten kaynaklı olarak tıkanıklık sorunlarının görülmesi mümkündür. Lavabo giderlerinin açılması için kullanacağınız kimyasallar, boruların conta kısımlarına büyük ölçüde zarar verecektir. Bu yüzden daha sağlıklı olan yöntemler kullanılarak gider temizliğinin yapılması tavsiye edilir. Güngören gider açma hizmetimiz buna uygun olup, lavabo borularına ve diğer tesisata zarar vermeyecek cinsten yapılır. Böylelikle bu tarz işlemlerin yorucu kısmıyla hiçbir şekilde uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Binalarda kullanılan sular pis su boruları aracılığı ile kanalizasyona taşınmaktadır. Bu borularda tıkanıklık olduğunda ise tüm bina sakinleri için sorun oluşturmaktadır. Pimaşların tıkanması sonucunda dairelerde kullanılan pis sular dışarı atılamaz ve bu sular özellikle alt katlarda oturan kişilerin tuvaletlerinde ve lavabolarında tıkanıklık olarak kendini gösterir. Pimaşların tıkanma nedenlerini ise şu şekilde saymak mümkün olmaktadır.
Tuvaletlere atılan peçete, tuvalet kağıdı, pet, saç ve çeşitli katı maddeler
Tuvaletlere dökülen çamur, kum, inşaat molozu, kedi kumu, toprak çamur gibi maddeler
Tuvalet ve lavaboların temizliği için kullanılan deterjanların boruların duvarlarına yapışması
Suyun içindeki kireç nedeniyle borularında kireçlenmesi
İnşaat sırasında boruların doğru eğim ile yapılmamış olması
Pimaşlarda tıkanıklık olduğunda ise öncelikle bunun yerinin tespit edilmesi önem taşımaktadır. Firmamız sahip olduğu termal kameralar ile bu tespiti hiçbir yeri kırmadan yapabilmektedir. Boruların içine gönderilen termal kameralar ayrıca tıkanıklığın nedeninin de öğrenilmesini sağlayarak çözüm üretilmesine yardımcı olmaktadırlar. Tecrübeli ustalarımız oluşan tıkanıklığı kısa sürede açarak binada yaşanan bu sıkıntının sona ermesini sağlamaktadırlar.

Uygun Fiyat ve Kaliteli Hizmet:

Gider açma ustaları tarafından özenle yapılan hizmetlerimiz, dünden bugüne %100 müşteri memnuniyeti oluşturmaya devam etmektedir. Sizlerde gözünüz kapalı şekilde adresimizi tercih edebilir ve uygun fiyata kaliteli hizmetin keyfini sürebilirsiniz. Öte yandan servisimiz tarafından verilen her türlü hizmetimiz bir yıl boyunca garanti kapsamına alınmış durumdadır. Böylelikle eski ilkel yöntemleri kullanmanızı gerektirecek hiçbir durum yoktur. Sadece servisimizi arayarak, giderleri açma hizmetinden kolayca yararlanmanız mümkün olacaktır. Gaziosmanpaşa’da yaşayan ve bu tarz sorunları pratik yoldan çözmek isteyen herkesin adresi olan servisimiz, 7 gün 24 saat sizlerden gelen talepleri karşılamaktadır. Yine buna uygun olarak fiyat teklifi alabilir ve sizler için doğru olacak bu hizmeti anında alabilirsiniz. Öte yandan bunu zamana yaymadan sadece saatler içinde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Çünkü gerek kullandığımız ekipmanlar, gerekse uzman ekibimiz bu işin hızlı bitmesi için çalışmaya devam etmektedir. Böylelikle sizlerden bu işin zahmeti alınarak, en doğru şekilde yapılması sağlanacaktır. Bunun için tercih etmeniz gereken tek adres ise Gaziosmanpaşa servisimizdir.

Eski Yöntemler İle Vakit Harcamayın

Tıkalı olan lavabolarını açmak için eski usul yöntemler ile lavabonuzu açmaya çalıştığınızda sadece sorunu geçici bir süre erteleyebilirsiniz. Tel ile ve ilaç kullanarak tıkalı olan lavaboyu açmak sadece borulara zarar vermenize neden olur. Bu yöntemler sizlere vakit kaybettirmekten başka bir işe yaramaz. Bunun yerine kısa sürede sonuca ulaşmak için firmamız ile iletişime geçerek tıkalı olan lavaboyu açmamız için bizlerden yardım isteyebilirsiniz.

 

Güngören Tıkanıklık Açma
Yazıya puan ver !

1 Yorum yapılmış

  1. eşim lavabodaki tıkanıklıkla bir süredir uğraşıyordu ancak çözemedi iyiki sizi tercih etmişiz cok hızlı bir şekilde çözüldü zamanımızda boşa gitmemiş oldu sağolun.

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir