Güngören Su Tesisatçı

Güngören’de cihazla su kaçağı bulan Güngören su tesisatçısı firmaları arasında yer almaktayız. Bu alanda tamir ve analiz servisi vermekte olan ekibimiz, modern hizmet kalitesini sizlere yaşatır. Özel kamera sistemleri kullanılarak, dinleme cihazlarının da kırmadan tesisattaki kırığı, çatlağı, tıkanıklığı, kaçağı tespit etmesi ile tamir işlemlerimizi yerine getiriyoruz. Özel olarak üretilmiş olan robotlar sayesinde tıkanıkları kırmadan açabilir, özel sıvılarımız ile su tesisatı tıkanıkları ters basınç ile temizlenebilir. Bu sayede betonun kırılmasına da gerek kalmamakta ve en kısa süre içerisinde size kaliteli hizmet sunulmaktadır.

Güngören içerisinde su tesisatçılığı hizmeti veren firmaların arasında yer almakla birlikte bu alanda en çok hizmet sunan firmayız. Su tesisatçılığı hizmetimizi modern ekipman ve uzman kadromuz ile sunuyoruz.

Güngören Kırmadan Su Kaçağı Hizmeti

Güngören içerisinde sunmuş olduğumuz su kaçağı bulma hizmetimiz uygun fiyatlı ve kırmadan tesisat tamiri yapan ekiplerden oluşur. Kırmadan su kaçağının yeri noktasal olarak tespit edilir ve tamiri yapılır. Su kaçağının en büyük belirtisi devamlı olarak görülen su damlalarıdır. Su vanaları tamamen kapalı iken damlama hala devam ediyorsa, gider borusunda sızıntı olmuş olmaktadır. Kamera sistemi sayesinde gider kanalı hasarsız bir şekilde girilmekte, sızıntının noktası bulunmakta ve teşhis işleminin ardından uygunsa ilaç ile uygun değilse de en az hasarla boruya ulaşılmaya çalışır. İzolasyon zayıflığı ve derz boşlukları gibi konularda izolasyon kaçağı meydana gelmiş olabilir, hiçbir yeri yıkmadan ses, nem takip sistemleri ile kaçak bölge kısa sürede bulunabilir ve iyileştirme yapılabilir. Firmamız modern su kaçağı tespiti cihazlarına sahip olduğu için, su kaçağı tespit ve tamir aşamaları en elit şekilde, gürültüsüz ve kısa sürede gerçekleşir.

Güngören cihaz ile su kaçağı tespiti sırasında kameralı sistemlerimiz sayesinde kırmadan tamir işlemleri de yapılmaktadır. Kameralı olan su kaçağı tespiti sırasında makineleri fayansın veya dubarın arka planındaki sıcak su geçen boruları görebilecek şekilde yerleştiriyoruz. Bu sayede tüm su katmanları görülebiliyor ve su tesisatçısı olan ekiplerimiz sızıntı yerlerini özel kızıl ötesi sinyaller göndererek fark edebiliyor. Boru güzergâhının döşendiği alan, ısı haritası, sızıntının başladığı bölgeler renkli ekrandan takip edilerek sızıntı bölgeleri bulunarak onarımı geçiliyor.

Güngören Petek Su Tesisatı Tamiri

Güngören içerisinde doğalgaz su borularının da su tesisatçılığı işçiliği bizden sorulmaktadır. Kendini her alanda geliştirmeyi başarmış olan firmamız peteklerin sorunlarına da çözüm yolu bulur. Peteklerde en sık karşılaşılan sorunlardan ilki, peteğin altının soğuk olması sorunudur. Alt soğuk olan peteği düzeltebilmek için öncelikle petek temizliği makinesi takılmalıdır. Bu sayede iç tabakada yer alan çamur, tortu, kireç tutmuş alan görülür. Bu maddeler peteğin altının soğuma nedeni olabilir. Cihazımız diğer olasılıkları da araştırmaktadır. Kirlenmeler 1-3 saatlik cihaz araştırması sonucunda ortadan kalkmakta ve ısınma performansı artmaktadır. Ekiplerimiz en kısa süre içerisinde yaşam alanınızı olumsuz etkileyen bu sorun ile ilgilenecek ve size kaliteli, garantili hizmetlerini sunacaklardır. Tamir işleminin ardından bu sorun ile karşılaşmazsınız. Kalorifer peteklerinde en çok karşılaşılan bir diğer sorun da su peteklerinin temizlenmesidir. Bu durumda hemen ekiplerimiz ile iletişime geçebilir ve su peteklerinizin en modern cihazlar ve yöntemler ile temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Modern ve Kaliteli Güngören Su Tesisatçı

Güngören içerisinde modern bir firma olmamızı, bu alanda yapılan yenilikleri yakından takip etmeye borçluyuz. Ekiplerimiz dünya genelinde su tesisatçılığı alanında var olan yeniliklere, eğitimlere ve seminerlere büyük ilgi göstermektedir. Bu sayede en modern hizmeti size Güngören içerisinde yaşatmanın mutluluğu ve onurunu yaşamaktayız. Bizler hakkında daha fazla bilgi almak için müşteri hizmetleri üzerinden sorularınızı sorabilirsiniz.

Sizde Güngören içerisinde en modern, en kaliteli ve en uygun fiyatlı su kaçağı, tıkanıklık açma, petek temizliği, doğalgaz sıcak su tesisatı, gider tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı vb. su tesisatı ile ilgili hizmeti almak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz üzerinde yer alan telefonumuz üzerinden 7/24 firmamıza ulaşım sağlayabilirsiniz. Konu su ve yaşam alanlarının temizliği olduğundan dolayı geceleri de sizler hizmet sunuyor ve mağdur olmamanız için elimizden geleni yapıyoruz.

Anahtar Kelimeler: Güngören su tesisatçısı, su kaçağı, modern su kaçağı tespiti, su tesisatçısı, tıkanıklık açma

Güngören Su Tesisatçı
Yazıya puan ver !

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir