Güngören Su Kaçağı Bulma

Ersoylar Güngören Şubesi Su Kaçağı Hizmet Alanları

Firmamız 1995 yılında sektör kariyerine başlamış olup bu konuda yaptığı ve yapmakta olduğu sayısız girişim ve farklı çalışma tekniği sayesinde sektörün öncü firmaları arasına girmeyi seneler öncesinde başarmıştır. İstanbul’un bir ilçesi olan Güngörende Güngören su kaçağı bulma  ile en teknolojik cihazlarla evinize getiriyoruz.

Geniş servis ağı ve gezici servis ekipleri ile beraber her türlü su tesisatı problemini çözebilecek kapasitedeki yüksek model cihazları sayesinde aradığınız son derece etkili ve kaliteli çözüm yollarını sizlere sunabilecek kapasitede bir firmadır. Firmamız teknolojiyi yakından takip etmekte, Avrupa’da bu alanda kullanılan cihazlarda  bir ilerleme olduğunda müşterilerine kaliteli hizmet vermek için ithal ederek ülkemize getirmekte ve vatandaşlarımızın hizmetine sunmaktadır. Bunu firmamız müşteri memnuniyeti ilkesini her şeyin üstünde tuttuğu için yapmaktadır.

Gerçek ve saha üzerinde yaptığımız sınırsız hizmet politikası sayesinde Güngören gibi merkezi kısımlara uzak olan ilçelere ve bölgelere yer ayrımı yapmaksızın günün her saati hizmet verebilmekteyiz.

Bu su tesisatlarından binlerce liralık masrafa yol açan durumlarda erken müdahalenin çok fazla önemli olması sayesinde anında sizlere yardım edebilecek düzeyde ve gerekli altyapıya sahip bir firmanın farkını hissetmeniz sizleri ciddi anlamda mutlu edecek ve fayda sağlayacak en büyük işlemdir.

Ersoylar Tesisat olarak bünyemizde bulundurduğumuz cihazlar ve işinin ehli teknik personel sayesinde yapılması ve tüm dikkatle beraber ince işçiliğin uygulanması gibi mükemmel derecede başarı yüzdesiyle aklınıza gelebilecek tüm su kaçakları dakikalar içerisinde hiç ortaya çıkmamış gibi ortadan kaldırılmaktadır.

Güngören’de kaçağı bulma (tespit) firmamız tarafından nasıl yapılır?

Firmamız Güngören su kaçağı uzmanları olan su tesisatçıları ile adresinize geldiğinde önce bir ön keşifte bulunur. Sonra bu iş için bilim insanları tarafından geliştirilmiş akustik dinleme cihazı olan Güngören su kaçağı tespit cihazı hiçbir yerin kırılmasına sökülmesine gerek kalmadan su kaçağının kaynaklandığı noktayı dakikalar içinde noktasal olarak tespit etmektedir. Bu işlem işin en can alıcı noktasıdır. Teknoloji sayesinde kolayca çözülmüş olur. Ardından ev veya işyeri sahibinin onayı doğrultusunda bir veya iki fayans kaldırılarak bazı durumlarda ona da gerek kalmaz, gömülü su borusunun arızalı olan bölümü değiştirilir. Bu işlem de kısa sürede gerçekleştirilir. Firmamızın tüm operasyonu garantilidir ve aynı noktada bir sorun meydana geldiğinde ücretsiz servis güvencesi verilmektedir.

Güngören’in her neresinde olurusanız olun, uygun fiyatlarla kaliteli çözümü Abdurrahman, Nafiz Gürman, Akıncılar, Gençosman, Güneştepe, Güven, Haznedar Mareşal Çakmak, Mehmet Nesih Özmen Merkez Sanayi, Tozkoparan mahallelerinde gün içinde adresinize ekiplerimiz tarafından ulaşılarak, Güngören su kaçağı tespiti konusunda tüm problemlerinize kesin çözümler sunuyoruz.

 

Bütün su tesisat tamiratı işleri için 7 gün 24 saat Güngören su kaçağı tespit merkezi olan yerimizi arayabilirsiniz. Firmamız uzmanları en kısa sürede adresinize intikal ederek sorununuza hızlı, kesin çözümü bulacaktır. Üstelik garantili şekilde yapılan işlerimiz sırasında eviniz de kirletilmemektedir. Su kaçağı konusunda sorunuz varsa hemen arayın hemen çözelim!

Güngören Su Kaçağı Bulma
4.9 (97.56%) 41 Puan[lar]

11 Talepler

 1. Güngören de pek çok tesisat yeri var ancak bu yer kadar uygun fiyat veren olmadı. Kendilerini tebrik ediyorum örnek hizmet modeliyle hareket ediyorlar. Herkese bu hizmetinizi tavsiye edicem

 2. Güngören’de yaşıyorum. Evimde su tesisatında bir problem var. Tamda emin olamıyorum sorunun bende olduğuna. Alt komşumun duvarlarında rutubetlenme ve boyada bozulmalar var. Birkaç gün önce şikayete geldi. Kendi evlerine usta çağırmış. Usta bir sorun bulamayınca suyun benim dairemden gelebileceğini söylemiş. Bende biraz araştırdım. Bu gibi bir durumda su faturası yüksek geliyormuş. Galiba benim faturamda bir artış var. Bu durumdan tam emin değilim ama yine de kontrol ettirmek istiyorum. Su kaçağı tespiti yaptığınız yazıyor. Benim evimin de kontrol edilmesi gerekiyor.

 3. oğlumun odasında su kacagı vardı internette belirtilen yorumlar ile birlikte tercihte bulunduk sizleri. aldığınız ücreti sonuna kadar hakettiniz sizlere tesekkurlerimi sunuyorum efendim

 4. Evimin tuvalet borusunda sızıntı mevcuttu, hemen Ersoy Tesisat ile iletişime geçtim, hızlı bir şekilde geldiler ve sorunu çözdüler. Onlara nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum, sizinde böyle bir sıkıntınız varsa hemen onları arayabilirsiniz.

 5. Güngörende yeni oturmaya başladım 2 ay oldu 4 apartmanlı bir dairede oturuyorum. Borular eskimiş olacak ki banyoda su sızıntısı boy göstermeye başladı hem bu sorunun giderilmesi hemde genel olarak borulara bakılıp hasar veya onarım gerektirecek tüm işlerin halledilmesini istiyorum sizin bu işin üstesinden eksiksiz geleceğinize inanmaktayım beni inşallah yanıltmaz ve bana fazla iş çıkartmazsınız referanslarınız ve geri dönüşleriniz beni size çeken bir taraf oldu bana dönmenizi bekliyorum.

  1. Hamit bey çok teşekkür ediyoruz ilginiz için sizinle en kısa sürede iletişim sağlayıp probleminize çözüm getireceğiz efendim

 6. Ben petek ve kombi temizliği yapmak istiyorum ama piyasa çok yüksek bir maliyeti var ve işlerini düzgün yapmıyorlar bu yüzden internete ararken ersoyların sitesini buldum gerçekten hem piyasanın çok altında hemde çok uygun fiyatta yaptılar herkese tavsiye ederim.

 7. Güngören Su Kaçağı Bulma konusunda tecrübel kimseyi bulamadık. istanbulun merkezinde tecrübesiz iş bulmak çok kolay adamlar birde ustayım diye geziniyor. Lütfen ersoylar tesisat gerçek bir usta gönderin iletişim sağlıyorum

 8. Haznedardaki evimizde duvarda nemlenme sorunu ile karşılaşmıştık. İnternet üzerinden yaptığım araştırmalar neticesinde Ersoyları buldum. Sorunumu 1 saat içerisinde çözdüler fakat iyi bir fayansçı bulmam gerekiyor.

 9. Güngören’deki tarihi yapımızda meydana gelen su kaçağından dolayı bütün apartman bizden şikayetçi oldu. Bir kaç su tesisatçısını aradık ama nafile kimse bu sorunu çözemedi. Görümcemin önerisi üzerine Ersoylar’ı aradım, adamlar aldıkları paranın hakkını veriyorlar, kesinlikle aramalısınız.

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir