Göktürk Su Tesisatçı Servisi

Tesisat işlemlerinizi kaliteli ve profesyonel olarak hizmet veren ve kısa zaman içerisinde çözüme kavuşturan firmamız 7/24 hizmet vermektedir. Yeni tesisat işlemleri, onarım işlemleri, arıza tespit işlemleri, robotlu arıza tespit, petek temizleme, tıkanıklık tespiti, tıkanıklık açma işlemleri gibi birçok işlem hizmeti sunmaktadır. Özel işlemler uygulayarak teknoloji kullanarak çok çeşitli çözümler üretebilen firmamız yaptığı tüm hizmetlerine garanti vermektedir.  Göktürk su tesisatçısı bu alanda garanti olarak da çalışmaların tamamını güvenli şekilde sağlamaktadır. Avantajlı olarak firma çalışmalarında sunulan tüm hizmetler müşteriler içinde büyük fırsat şeklinde değerlendirilmektedir.  Yenilikçi olarak çalışmalarını sunan firmamızda tüm teknolojik cihazlarda son döneme ait şekilde üretilmektedir. Son yıllarda güncel olarak üretilen tıkanıklık açmak için kullanılan robot cihazlar işlemlerin hızlı bir şekilde gerçekleşmesine de yol açmaktadır. Bu yüzden de firmamızda garantili çalışmalar her işlemde geçerli olmaktadır.  Lavabo tıkanıklığı olarak geçerli olan çalışmalarda robot cihazların kullanımı içinde çalışanlar ayrıca eğitime verilmektedir. Firma tarafından çalışanlara verilen eğitim ile cihazlarda sorunsuz kullanılmakta ve başarılı olarak sonuç vermektedir.

Gider tıkanıklığı açma çalışmaları içinde aynı şekilde robot cihazlar kullanılmaktadır. Profesyonel olarak bulunan ekip ile tüm işlemleri kısa süre içerisinde sonuç vermesi de müşteri memnuniyeti ile sonuçlanmaktadır. Genel olarak firmanın çalışma prensiplerinden olan müşteri memnuniyeti tüm çalışmalarda geçerli olmaktadır. Tıkanıklık açma çalışmalarının yanı sıra su kaçağı tespiti de gibi işlemler arasında bulunmaktadır. Her çalışmada firmanın garantisi para iadesi şeklinde gerçekleşmektedir.  Su kaçağı içinde özel cihaz kullanımları farklı şekillerde yapılmaktadır. Bu cihazlar arasında termal kamera ve akustik cihaz kullanımı sağlanmaktadır. Her iki çalışmalarda da gerçekleşen su kaçağı tespitinde firmamız en hızlı çalışmaları sunmaktadır. Bu çalışmaların güvenli olabilmesi için önceden arayarak arıza bilgisi de vermek gerekmektedir.  Bu yüzden de gerçekleşen çalışmalarda zamandan da kazanç sağlamak mümkün olmaktadır.

Göktürk Su Tıkanıklığı Açma

Kanalizasyon tıkanıklığının giderilmesinde kullanılan özel cihazlar pimaj tıkanıklıklarında da aktif bir şekilde firmamızda kullanılmaktadır. Lavabo tıkanıklığı içinde aynı özen ile çalışan Göktürk firması titiz bir şekilde işlemleri sonuçlandırmaktadır. Güvenli ve garantili olarak sağlanan pimaj tıkanıklığı firmanın profesyonel ekibi tarafından gerçekleşmektedir. Tıkanıklık açma sırasında oluşabilecek sorunlarda fark edilerek ortadan kaldırılmaktadır. Bunun içinde çalışmaların garantisi her zaman devam etmektedir. Böylece firmanın sunduğu tüm avantajlarda her çalışmada geçerli olmaktadır.  Profesyonel bir şekilde tamamlanan firmanın hizmetleri tüm gider tıkanıklıklarında söz konusu olabilmektedir.  Son geliştirilen teknoloji kullanımı firmanın yenilikçi olmasına da neden olmaktadır. Çünkü robot cihazlar ile sağlanan onarım ve bakım işlemlerinde son model cihaz kullanımı tercih edilmektedir.

Kısa sürede gerçekleşen tıkanıklık açma işlemlerine ek olarak firmamızda petek temizliği ve çamaşır makine onarımı çalışmalarımız arasında profesyonel olarak sağlanmaktadır.  Günün her saatinde ulaşımı yapılabilen firmamızın erişimi için online iletişim kurmak da mümkündür. İnternet üzerinden kısa süre içerisinden erişimi sağlanan firmamızda ekip çalışanları da en kısa sürede dönüş yaparak da hizmete başlayabilmektedir. Onarım işlemi yapılan çalışmalarda da sorunlar garantili olarak da engellenmektedir. Aynı şekilde olabilecek sorun ve arızlarında giderilmesi firma çalışanları tarafından uzman bir şekilde sağlanmaktadır. Garantili olarak sağlanan çalışmaların sonrasında ürün kullanım bilgisi de uzman ekip çalışanları tarafından kişilere bilgi vermektedir. Hatta yapılan çalışmaların garantisi de işlem sonrasında devam etmektedir.  Çünkü çalışmalarda tercih edilen cihazlar ve malzemelerde son teknolojiye uygun tamamlanmaktadır.  Servis olarak sunduğumuz hizmette en hızlı şekilde işlem yapılması da çalışma prensipleri arasında yer almaktadır. Bu durum online iletişimde de günün her saatinde geçerli olmaktadır. Servis ulaşımı yaklaşık olarak 30 dakika içerisinde su tesisatı problemleriniz için gelebilmektedir. Günün her saatinde aktif olarak iletişimi bulunan firmada kaliteli hizmet alabilmek de kaçınılmaz şekilde sunulmaktadır. Bu çalışmaların tamamı uzman kadro ekibi tarafından gerçekleşerek profesyonel bir hizmet sunmaktayız.

Müşteri memnuniyeti firmamız için değerlidir!

İşini sizler için seçmiş olan uzman ekibimiz, sizlerin memnuniyeti için elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Unutmamak gerekir ki diğer firmaların aksine firmamız, kuruluş amacının müşterileri memnun etmek olduğunu unutmayarak amacından sapmamış bir firmadır. Bunun yanı sıra işinin ehli ve işini seven ekibimizin en nihai amacı sizleri hiç üzmeden hızlı ve sorunsuz bir biçimde işini yerine getirmektir.

Sorunsuz bir şekilde işini yerine getirirken de son teknolojik araçlardan faydalanarak hem kendiişlerini kolaylaştıran ekibimiz hem de daha sorunsuz bir iş deneyimi sunmaktadır. Son teknolojik araçların önemi de burada ortaya çıkıyor. Yapılan su tesisatı işlerinin maliyetini düşürmesinin yanı sıra hata oranını da minimum düzeye indirgemektedir.

Anahtar kelimeler: Su tesisatı, petek temizliği, pimaj tıkanıklığı, su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma

Göktürk Su Tesisatçı Servisi
Yazıya puan ver !

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir