Göktürk Su Kaçağı Bulma Servisi

Kırmadan su kaçağı bulma hizmeti sağlayan tesisatçı firmamız, sizlere teknolojinin bütün olanaklarını sunmaktadır.

Eskiden teknolojik donanımların yetersiz olması nedeniyle, uzun ve meşakkatli geçen işlemlerin tamamı firmamız tarafından kısa süre içerisinde tamir edilmektedir. Su tesisatı sisteminin en zahmetli ve masraflı sorunu olarak bilinen Göktürk su kaçağı problemi neredeyse her evde meydana gelmiş olan, oldukça can sıkıcı bir problemdir. Daha çok ev kadınlarının bütün plan ve programlarını bozan bu arıza, ev hanımlarının korkulu rüyası haline gelmiştir.

Teknolojik cihazların olmaması nedeniyle eskiden en ufak bir problemde bile günlerce süren bir kırma dökme işlemi yapılırdı. Gelişigüzel kırılan yerlerin altında çoğu defa sağlam olan su boruları da kırılır bu nedenle tespit işlemi için harcadığınız paralar katlanırdı. Ayrıca kırılan yerlerde oluşan molozların atılması, yeniden tamir edilmesi ve temizlik gibi teferruatlar zaman açısından da sizleri epey bir uğraştırmaktaydı.

Neden su kaçağı problemi ortaya çıkar?

Bu problem eski yapılarda kullanılan su borularının zaman içerisinde deformasyona uğraması sonucu meydana gelmektedir. Büyükşehirlerde son dönemlerde artan inşaatlar ile birlikte yeni binalarda da meydana gelen bu sorun, kalitesi düşük su borularının kullanılması ya da tesisat sistemine yanlış eğim verilmesi sonucu meydana gelmektedir. Eyüp Su Kaçağı Bulma şubemize bağlı olarak çalışan Göktürk şubemizce yapılan işlemler 1 yıl boyunca garantimiz kapsamındadır.

Alt katımda oturan komşumun evine su sızıyor, evimde su kaçağı sorunu var mıdır?

Yer altında kalan su borularının patlaması sonucu sızan sular kısa süre içerisinde müdahale edilmediği durumlarda duvar diplerinden ya da fayans aralarından sızarak alt katınızda oturan komşunuzun evine sızmaktadır. Bu nedenle bu probleme erken müdahale etmeniz gerekmektedir.

Su kaçağı sorunu belirtileri nedir?

Ev ya da iş yerinizdeki duvarların ıslanması, kabarması, parkelerin şişmesi, keskin rutubet kokusunun oluşması, kombi basıncında sürekli düşüş olması ve su faturalarında artış gibi belirtilerin hepsi bu soruna işaret etmektedir. Bu sebeple yapınızda bu sorunların herhangi biri ile bile karşılaşırsanız firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Tespit ve tamir işlemi uzmanlık isteyen bu sorunlar ile tek başınıza mücadele edemeyeceğinizden sertifikalı su tesisatçı ustalarından yardım talep etmeniz gerekmektedir.

Göktürk bölgesinde su kaçağı bulma hizmeti

Bilim ve teknoloji alanında yaşanan gelişmeleri yakından takip eden ve bu gelişmelere hızla ayak uyduran firmamız Avrupa’dan özel olarak getirdiği akustik dinleme adlı dinleme cihazı ile su kaçağını noktasal olarak tespit etmektedir. Bu cihaz ses çıkarmadan çalıştığından çevrenizdekilere rahatsızlık vermez.

Ersoylar tesisatçı firmamız aynı gün içerisinde Göktürk ve çevresindeki semtlere servis imkanı sunmaktadır.

Su kaçağı tamiri nasıl yapılır?

Ses çıkarmadan çalışan dinleme cihazı ile noktasal olarak tespit edilen arızayı titiz bir çalışma yürüterek tamir eden ustalarımız, tamir işleminde fazladan seramik ya da betonunuzu kırmaz. Bir ya da iki fayansın altından tamir işlemini gerçekleştirerek sizlere %100 garantili hizmet vermektedir.

 

Göktürk Su Kaçağı Bulma Servisi
5 (100%) 4 Puan[lar]

7 Talepler

  1. Tam 1 saat içerisinde duvardaki sızıntıyı cihazlar ile tespit ettiler, tamirini gerçekleştirdiler ve ben işleri bitince çalıştıkları yeri sadece 2 yaprak ıslak mendille temizledim. Yuh diyorum ek olarak teşekkür ediyorum.

  2. Yeni taşındığımız evde tuvalet boruları bilhayli eskimiş gözüküyor dolayısıyla bize bu sorun çıkartıyor boruların değişip yeni borular takılması lazım firmanızı araştırmalarım sonucunda buldum sizden yardım bekliyorum uygun fiyat bizim içinde önemli elbetteki hayat pahasını bilirsiniz o yüzden iletişime geçip detayları konuşmak istiyorum şimdiden teşekkür ederim size.

  3. Sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır pimaş borusunda arıza mevcuttu iletişime geçtim bahsedilen gün ve süre zarfında gelip işi kaliteli bir şekilde yapıp gittiler. Benim memnun kaldığım nokta fiyat ve iş disiplinleri oldu işi aksatmadan bana fazla iş bırakmadan problemi giderdikleri için birde buradan teşekkür etmek istedim harika bir firma olduğunuzu yinelemek istiyorum bu tip su sızıntıları boru arızaları konusunda yardıma ihtiyacım olduğunda ulaşabileceğim tek adres artık sizsiniz.

  4. Ben göktürkte oturuyorum bir binada 3,üncü kata oturuyorum evimin tavanında her gün su sızıntısı var bir haftadır çok mağdurum bana daha önce usta çağırdım nereden bir sızıntı olduğunu bulamadı bu yüzden arkadaşım sizi önerdi bana yardımcı olabilir misiniz?

  5. Merhabalar gerçekten faydalı bilgiler yazıyor gezinirken rast geldim. Bul içerikli bir servis sitesini ilk defa gördm teşekkürler. Olura su sıkıntısı yaşarsam ilk arayacağım firma ersoyla olur. kolay gelsin

    1. Teşekkür ediyoruz ilginiz için efendim sağolunuz varolunuz dilediğiniz zaman hizmetinizdeyiz.

  6. Evimin banyo gideri tıkalı acaba bana yardımcı olabilir misiniz evime bir zarar gelmeden bu işi yapacağına inanıyorum birde tamirin bana ne kadar bir maliyet çıkaracağını öğrenebilir miyim irtibat için numaramı bıraktım şimdiden teşekkürler.

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir