Garantili Kırmadan Su Kaçağı Arama ve Tamiri

Garantili Kırmadan Su Kaçağı Arama ve Tamiri
Yazıya puan ver !

Su kaçağı olması halinde evlerde ya da iş yerlerinde kimi zaman normal yaşamın devam etmesi mümkün olmaktadır. Ayrıca su kaçağı zeminde gözle görülmese de normal hayatın aksamasına ve hane halkının yaşam standardının düşmesine neden olmaktadır bu nedenle kırmadan garantili su kaçağı arama hızla yapılması önem kazanmaktadır.

İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekte olan Ersoylar Tesisat firmamız bir telefonunuz ile ekibini adresinize yönlendirmekte ve ardından da su kaçağının yerini ve nedenini tespit etmektedir. Sektörün lider firmalarından birisi olarak teknolojik yenilikleri de siz müşterilerimize sunmaya devam etmekteyiz.

Su Kaçağı Arama Cihaz ile Nasıl Yapılıyor?

Su tesisatının zeminde gömülü olması nedeniyle gözle görülmesi mümkün değildir ve bu nedenle de su sızıntısı bulma İstanbul hizmetimizden yararlanmadığınız takdirde bunu anlamanız mümkün olmayacaktır. Firmamız ile iletişime geçmeniz halinde adresinize gelecek olan ekiplerimiz robot ve hassas dinleme cihazlarını kullanarak su kaçağının yerini tespit edeceklerdir.

Bu işlemin yapılması sırasında hiçbir yeri kırmayacak ve dökmeyecek su kaçağı tespitinin yapılması için modern teknolojiye sahip cihazları kullanacaklardır. Cihazların kullanılması sırasında ortamın sessiz olması tespitin doğru yapılması için şarttır. Bazı zeminlerde su tesisatının çok derinde olması ise bir sorun oluşturmayacaktır. Çünkü su sızıntısı bulma cihazlarımız 60 santim derinde olan su kaçağının yerini de nokta olarak tespit edebilmektedir.

Profesyonel Su Kaçağı Tamiri

Evinizde ki bazı ufak tamiratları kendiniz yapmanız mümkün olurken su kaçağı olduğunda bunu kendiniz yerini tespit etmeniz mümkün olmadığı gibi tamirini de yapmanız mümkün olmayacaktır. Bunun için firma olarak su sızıntısı bulma İstanbul hizmeti vermenin yanında profesyonel ustalarımız ile de tamirini gerçekleştirmekteyiz. Tespiti kısa sürede yaptığımız gibi tamiri de kısa bir sürede tamamlamakta ve sizin bu sorunu uzun süre yaşamanıza izin vermemekteyiz.

Ustalarımız hassas cihazlarımız ile su kaçağının nokta olarak yerini tespit etmekte ve işinin uzmanı olan kişiler olmaları sayesinde de nedeni de su kaçağı tespiti yapılmakta ve nasıl tamir edileceğinin planlaması yapılmaktadır. Kaliteli malzeme ve profesyonel işçilik ile hizmet vermekte olmamız sayesinde de işimizi garantili olarak yapmaktayız. Bir yıl garanti vermekte ve bu süre içinde aynı arıza yaşanması halinde de tamirini gerçekleştirmekteyiz.

Su Kaçağı Tamiri Kırmadan Yapılabilir mi?

Su borularında oluşan kaçağın tamir edilmesi sırasında bu boruların zeminde ya da duvarda gömülü olması halinde bu noktanın kırılması şarttır. Firmamız bu kırılacak yerin küçük bir bölge olmasını sağlamak için kırmadan garantili su kaçağı arama yapmaktadır. Sadece kaçağın olduğu küçük bölgenin kırılmasının ardından burada gerekli parçaların değiştirilmesi ve eklenmesi yapıldıktan sonra kapatılacaktır. İşlerini temiz olarak yapmakta olan ustalarımız etrafı kirletmeyecek ayrıca çıkan molozu ve kirliliği temizlemeden de evinizden ayrılmayacaklardır.

su sızıntısı bulma İstanbul, kırmadan garantili su kaçağı arama

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir