Florya Su Tesisatçı

Konut ve iş yerlerine yaptığımız tüm çalışmalarımızda işçilik garantisi de sunduğumuz bu alanda müşteri memnuniyeti her zaman ön planda olmaktadır. Bunun içinde Florya da bulunan tüm su tesisatı işleminin yanı sıra bu alanda yapılan tüm çalışmaları da sorunsuz olarak giderebilmekteyiz. Alanında uzman ekip çalışması ile su tesisatı döşeme işlemleri de garantili olarak sağlanmaktadır. Kaliteli işçilik ile yapıla tüm işlemlerde daha sonra olabilecek sorunlarda engellenmektedir. Doğru malzeme ve titiz çalışma sonucunda firmamızı tercih eden tüm müşteriler güvenli bir şekilde devam etmektedir. Olası sorunlarında giderilmesi su tesisatı alanında kişilere de hem bütçe hem de diğer konularda kolaylık sağlamaktadır. İstanbul’un tüm semtlerinde yapılan kaliteli hizmet ile firmamız ilk tercih edilenlerin de başında gelmektedir. Bu yüzden markalaşmaya doğru ilerleyen firma hizmetlerinde titiz çalışma her zaman ön planda gelmektedir. Kaliteli hizmet anlayışı ile bu durumda müşteri memnuniyeti ile son bularak tecrübe de edinilmektedir.

Tecrübe konusunda cihazlar hakkında tüm çalışanlar firma bünyesinde verilen eğitim de önceden gerçekleşmektedir. Son teknoloji ile üretilmiş cihazlara ek olarak profesyonel ve tecrübeli şekilde bulunan ekip çalışanları da firma güvencesi ile hizmet etmektedir. Bu anlamda su tesisatından sonra kalorifer petek temizleme işlemleri de kolay bir şekilde sağlanmaktadır. Böylece geniş çaplı olarak sunulan hizmetlerde de müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Kalorifer peteklerinde belirli miktarda su bulunması gerekmektedir. Bunun içinde firmamız temizleme işlemini yaparken petek bakımı onarımı gibi çalışmaları beraberinde getirmektedir. Geniş çaplı olarak tek işlem üzerinden yapılan çalışmalarda bu konuda garantili olarak sonlanmaktadır. Ekip çalışanları tarafında işlem sonrasında verilen garanti süresi de olası durumlar için geçerli olmaktadır.

Robotlu Tıkanıklık Açma Hizmetleri

Lavabo, tuvalet, klozet gibi alanlarda oluşan tıkanıklıklar bazı durumlarda sızıntı sonucunda da ortaya çıkabilmektedir. Bunun öncesinde dökülen suyun gitmemesi halinde önlem alınması gerekmektedir. Firmamıza sağlanan 7 / 24 online iletişim ile bu durum en kısa süre içerisinde çözülmektedir. Aynı zaman özel cihazların kullanımı da firmamızın sağladığı avantajlar arasında olmaktadır. Güvenli olarak firmamız tarafında sağlanan çalışmalarda iş sonrası garanti de de firmamızın kaliteli çalışma prensipleri arasında olmaktadır. Bu anlamda özel ve iyi şekilde yapılan titiz ekip çalışması sonucunda lavabo tıkanıklığı açma konusunda herhangi bir sorunda söz konusu olmamaktadır. Hatta titiz ve profesyonel olarak yapılan tıkanıklık açma sonraki olabilecek durumlarında önüne geçmektedir. Böylece firmamız tarafından sunulan tüm çalışmalarda müşterilerin memnuniyeti dahilinde gerçekleşmektedir.  Gelişmiş olarak kullandığımız cihazlar da garantili çözüm konusunda avantajların olmasını arttırmaktadır.

Firma tarafından sağlanan robotlu cihaz temizliği en hızlı şekilde sonuçlanmaktadır. Bu yüzden titiz çalışmalarımızda sonucunda garanti su kaçağı tespiti de kırma işlemi olmadan sonuçlanmaktadır. Robot cihazlar ile kullandığımız cihazların bir kısmı akustik dinleme cihazı bir kısmı da termal kameralı cihazlar şeklinde bulunmaktadır. Daha çok dinleme cihazını tercih ederek tespit edilen su kaçakları aynı gün içerisinde onarılmaktadır. Bu anlamda sağlanan onarım işleminde evlerde ya da kaçak olan bölümlerde herhangi bir inşaat oluşumu da söz konusu olmamaktadır. Güvenilir olarak yaptığımız çalışmalarda küçük bir kısımda usta ekip tarafında açılan bölümde onarma işlemi gerçekleşir ve tekrar aynı şekilde kapatma yapılmaktadır. Onarma işleminden sonra da sağlanan derz kullanımı içinde kişilerden herhangi bir ekstra ücret alınmamaktadır. Bunun için fiyat konusunda firmamız tüm işlemlerde uygun çalışma sağlamaktadır. Hızlı, kaliteli ve uygun fiyatta sağlanan tüm çalışmalarımızda güler yüzlü ve tecrübeli ekipte bu anlamda ev sahiplerinin müşteri memnuniyetini karşılamaktadır. Üstün kalite çözümü ile su sızıntısı bulma ya da su tesisatı alanında geniş bir çalışmada bulunan firmamıza online ulaşma fırsatı da en hızlı şekilde yapılabilmektedir. Bu yüzden acil durumlarda da direkt olarak firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Sonuç olarak da yapılan tüm işlemlerde garantili olarak çalışma ile karşılaşmanızda kaçınılmaz olacaktır.

Su kaçağı problemlerinden nasıl korunmak gerekir?

Öncelikle kendiniz müdahale etmekten kaçınmanız gerekmektedir. Bunun sebebi yapılan bazı bilinçsiz yöntemler zaman içerisinde daha büyük bir probleme yol açabilir. Ve başınıza gelmesini istemeyeceğiniz tipte tıkanıklık problemleri ile baş başa kalabilirsiniz.

Tıkanıklık problemlerine yol açan doğru bilinen yanlışlardan bir tanesi de ağır kimyasallar ile tıkanıklığı açma yöntemidir. Bu yöntem tamamen yanlıştır ve pimaşlarınızın düşmanıdır. Zamanla bu maddeler, pimaşlarınızı eritir. Eriyen pimaşlar su kaçağına yol açar. Bu sebeple ileriyi düşünerek ağır kimyasalları kullanmamanız gerekmektedir.

Ayrıca tuvalete çöplerinizi atmanız da tuvaletinizin sağlığını olumsuz yönde etkileyecektir. Tuvaletin, pimaşların tasarımı çöpler için yapılmamıştır. Çöp attığınız takdirde tıkanıklık problemine hazır olmanız gerekmektedir. Tüm bu problemleriniz için Florya su tesisatı firmamız ile görüşebilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Florya su tesisatı firması, su sızıntısı bulma, su kaçağı tespiti, lavabo tıkanıklığı açma, petek temizleme, su tesisatı

Florya Su Tesisatçı
5 (100%) 1 Puan[lar]

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir