Florya Su Kaçağı Bulma

Ev ya da işyerinizde elde olmayan nedenlerle ortaya çıkan su tesisatı sorunları özellikle tespit aşamasında sizleri oldukça yormaktadır.

Elde olmayan teknolojik cihazlardan dolayı günlerce süren işlemlerin ardından tespit edilen arızalar sizleri hem maddi anlamda hem de zaman anlamında yıpratmaktadır.

Eskiden teknolojideki yetersizliklerden dolayı neredeyse herkesin korkulu rüyası haline gelen su kaçaklarının tamir işleminden önce arızalı olan su borusunun tespit edilmesi gerekirdi. Üzeri beton ya da seramikler ile örtülü olan arızalı su borusunu tespit etmek için ilkel teknikler ile kırma dökme işlemleri uygulanırdı.

Florya kırmadan dökmeden noktasal olarak su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız, tesisat sisteminde meydana gelen en zorlu problemleri bile teknolojik cihazlar ve modern teknikler ile ortadan kaldırmaktadır. Sizlere sağladığı hizmetlerden dolayı garanti de veren firmamız, sizlere bir telefon kadar yakındır.

Su kaçağının ortaya çıkış nedeni?

Yer altında kalan su boruları zaman içerisinde deformasyona uğrayarak sızıntılar meydana getirir. Çeşitli nedenler ile patlayan su boruları kısa süre içerisinde betonu çürüterek gün yüzüne çıkmakta ve sizleri oldukça güç duruma sokmaktadır.

Su kaçağı nerelerde görülmektedir?

Ev, işyeri, okul, hastane dinlemeden suyun geçtiği her yerde meydana gelmesi muhtemel olan bu arızalar daha çok banyo ve mutfak gibi alanlarda görülmektedir. Gün içerisinde sık sık kullanılan bu bölümlerde meydana gelen arızalar gündelik yaşantınızı da zora sokmaktadır.

Firmanız su kaçağının tespitinde ne tür cihazlar kullanmaktadır?

Alanında uzman su tesisatçı ustalarımız, teknolojideki gelişmelere hızla ayak uydurmaktadır. Ersoylar tesisat olarak Avrupa’dan ithal gelen akustik dinleme diye tabir edilen teknolojik cihazı kullanmaktayız. Akustik dinleme diye tabir edilen cihaz su sesine karşı duyarlı olduğundan en zorlu sorunları bile tek bir seramiğin altından Florya su kaçağı tespiti ile sorunlu olan yer bulunarak  sizleri büyük dertlerden kurtarmaktadır.

Florya’da hangi cadde ve sokaklara hizmet vermektesiniz?

Alanında uzman ve geniş kadrosuyla Florya su kaçağı bulma aynı gün içerisinde servis imkanı tanıyan firmamız, bütün cadde ve sokaklara sabit fiyat garantisi vererek hizmet sağlamaktadır.

Noktasal olarak tespit edilen yerde ne tür çalışmalar gerçekleştiriyorsunuz?

Firmamızın alanında sertifikalı su tesisatçı ustaları evvela verdiğiniz adrese tam zamanında gelerek su kaçağı olan yeri sizlere gösterir ve ardından yapılacak olan işlemler hakkında sizleri bilgilendirir. Sizlerin de onay vermesi ile titiz bir çalışma sonucu arızalı olan su borusunun tamirini bir veya iki seramiğin altında gerçekleştirir.

Akustik dinleme adlı cihaz ses çıkarmadan çalıştığından yapılan bu işlemlerden dolayı ne siz ne de komşularınız rahatsız olmamaktadır.

Florya gibi tarihi ve manevi değeri oldukça çok olan bir bölgede altyapının da yetersiz kalacak olması kimsenin garipsemeyeceği bir durumdur ki burada atlanmaması gereken kısım ise su tesisatçısı olarak hizmet veren ve verecek olan firmaların ihtiyaç duyulması halinde tecrübeli ve işini bilen insanlar olması gerçeğidir.

Florya su kaçağı bulma ve tadilatı gibi işlemleri yapmakta oldukça tecrübeli olan firma görevlilerimizin sizlere vereceği hizmet sonra senelerdir mahalle tesisatçılarının klasik çalışma yöntemlerinden dolayı uğradığınız mağduriyetin sona ermesine oldukça sevineceksiniz

 

Florya Su Kaçağı Bulma
5 (100%) 8 Puan[lar]

7 Talepler

  1. Kiracıyım evden ayrılmayı düşünüyorum, tam evden çıkacaz ancak mutfak borusunda bir kaçak ortaya çıktı. Bu sorunu çözmem için benimle iletişime geçebilir misiniz.

  2. Florya da ki evimde tuvalet borusunda su kaçağı sorunu göstermeye başladı konuyla alakalı size ulaşıp tarafıma fiyat bilgisini iletmenizi rica ediyorum kaliteli bir firma olarak araştırmalarımda size rastladım memnun kalacağıma inanıyorum umarım beni yanıltmaz sorunumu biran önce giderirsiniz iletişim bilgilerim yer alıyor buradan ulaşıp detaylıca konuşup bilgi almak istiyorum.

    1. Bizimle iletişim sağladığınız için teşekkür ederiz efendim 1.hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamak dolayısıyla sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğimizden şüpheniz olmasın

  3. Arkadaşlar herkese önerim daha önce evimde çalıştılar. çok memnun kaldım son derece kalite personel ve güler yüzlü hizmetleri var üstelik evinize bir zarar gelmeden son derece teknolojik aletler bu işi yapıyorlar üstelik piyasanın altında fiyatlar bu işi yapıyorlar.herkese tavsiye ediyorum

  4. Ben florya da tek katlı bir evde oturuyorum evimin salonundaki duvarda su sızıntısı var neden olduğunu bilmiyorum evimin salonunu her gün temizlemek bıktım internete ararken sizin sitenizi buldum robotlar su sızıntısı bulup eve zarar vermeden yaptığınız tamir videolarınızı izledim bana yardımcı olun lütfen ?

  5. Florya Su Kaçağı Bulma bulma konusunda çok iddaalıysanız iletişim kurarmısınız evim çok lüks berbat edilmesini istemiyorum.

    1. Songül hanım en kısa sürede sizinle iletişime geçip detaylı şekilde sorununuz hakkında bilgi alıp en kısa sürede çözeceğimizi garanti ediyoruz efendim.Amacımız sizi memnun etmek umuyorum ki memnun kalacaksınız.

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir