Fatih Su Kaçağı Bulma

Eskiden teknolojik donanımların yetersiz olması nedeniyle özellikle su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen sorunlar oldukça uzun süren tespit işleminin ardından tamir edilebilmekteydi.

Su tesisatı sisteminin bilindik en ciddi problemi olan su kaçaklarında özellikle tespit işlemi tamir işleminden daha zahmetli geçmekteydi. Su borularının üzeri fayans ya da betonlar ile örtülü olduğundan su borularından sızan suları tespit etmek uzmanlık gerektiren bir işlem halini alırdı.

Su tesisatı arızaları uzmanlık gerektiren bir işlem olduğundan tek başınıza müdahale etmeniz pek mümkün değildi.

Tüm Fatih bölgesinde su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız, en zorlu işlem leri bile Fatih su kaçağı tespiti işlemini dakikalar içerisinde, modern cihazlar ile gerçekleştirerek sizlere rahat bir şekilde nefes aldırmaktadır. Teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden ve bu gelişmelere hızla ayak uyduran firmamız, daima sizlerin yanında yer alarak hem paranızı hem de zamanınızı korur.

Su kaçağı probleminin ortaya çıkması nasıl olur?

Eskiyen su borularının zaman içerisinde deformasyona da uğraması sonucu bazı sızıntılar ortaya çıkmaktadır. Bu sızıntılarda kısa süre içerisinde bütün yapınızı kaplayacağından ortaya istenmeyen su tesisatı arızası çıkmaktadır.

Su sızıntıları nerelerde daha sık görülmektedir?

Suyun geçtiği her yerde meydana gelmesi muhtemel olan su sızıntıları daha çok, eski ve yeni yapılarda suyun yoğun olarak kullanıldığı yerlerde görülmektedir. Eski, yeni, ev, işyeri, okul, hastane, AVM dinlemeden her türlü yapıda kendini gösteren bu arızalar, özellikle apartman dairelerinde ortaya çıktığında sizleri epeyce bir güç duruma sokmaktadır.

Su sızıntılarının tespitinde ne tür cihazlar kullanıyorsunuz?

Ersoylar Tesisat Avrupa’dan özel olarak getirttiği cihaz olan, akustik dinleme özelliği olan Fatih su kaçağı tespit cihazı ile su sızıntılarınızı noktasal olarak tespit etmektedir. Bilim insanlarının su tesisatı sektörü için özel olarak ürettiği bu cihaz, ses çıkarmadan çalıştığından ne size ne de komşularınıza rahatsızlık vermemektedir.

Tespit edilen kaçağın tamiri nasıl gerçekleşir?

Alanında uzman sertifikalı Fatih su kaçağı uzmanları olan su tesisatçı ustalarımız, evvela noktasal olarak tespit edilen yeri sizlerle paylaşarak onay vermenizi beklemektedirler. Yapılacak olan işlemlere onay vermeniz durumunda sizlere garantili bir şekilde hizmet sağlayan ustalarımız yine aynı titizlikle bir veya iki seramiğin altında su kaçağınızı tamir ederek sizlere rahat bir nefes aldırmaktadır.

Fatih’in hangi semtlerine servis olanağınız bulunmaktadır?

Geniş kadroya sahip olan firmamız, Fatih’in Aksaray, Beyazıt, Fener, Eminönü, Haseki, Karagümrük, Kocamustafapaşa, Kumkapı, Mahmutpaşa, Sirkeci, Sultanahmet, Şehremini, Tahtakale ve Vefa semtlerine aynı gün içerisinde sabit fiyat garantisi ile Fatih su kaçağı tespit merkezi olarak hizmet sunmaktadır.

İşinde tecrübeli ekip arkadaşlarımız ve son derece gelişmiş sistemlerimiz sayesinde su kaçağı konusunda oldukça başarılı işler çıkartmış bulunmaktayız.

Yakın zamana kadar oldukça büyük bir sorun olarak bilinmekte olan su kaçakları artık gelişmiş çözüm tekniklere sahip firmalar tarafından oldukça kısa sürede tespit edilip onarımı gerçekleştirilmektedir. Eski istanbul olarak adlandırılan, oldukça kalabalık bir nüfusa sahip ilçenin bu konuda yardım alabileceği bir su tesisatçısı bulamaması ise bu probleme tuz biber olmuştur.

Artan teknoloji ve buna ayak uyduran firmalar ile noktasal olarak su kaçağı bulan firmamız, artık bu zorlu sorunu ortadan kalıcı olarak arkada iz bırakmayacak şekilde yok etmektedirler.

Randevu aldığını gün Fatih su kaçağı bulma tadilat işlemini yapan servis ekiplerimiz ile aynı sorunun tekrarlaması halinde firma garantisi sunmakta olup o bölge bulunan insanlarının mümkün olan en yüksek kalitede hizmet almasını amaç haline getirmiş bulunmaktadır.

Fatih Su Kaçağı Bulma
5 (100%) 100 Puan[lar]

14 Talepler

 1. Kiracımız evden giderken bütün tesisatı parçalamış. Biz bütün bunları nasıl kısa sürede halledip kiraya tekrar veririz derken hem ekip olarak gelmeleri hem de hızlı halletmeleri çok işime yaradı. Yine olsa yine çağırırdım sizi.

 2. Eski binaların olduğu ilçelerde herhalde zorlanır gelemezler dedim. Bütün firmalardan önce gelip tespiti yaptılar ve işlerin hemen başladılar. Tüm tesisatı yenilediler, merkezi ısınma sistemindeki sorunları da bikaç günde hallettiler.

 3. Elektronik cihaz tespiti beni burada etkileyen faktörlerden oldu. Tecrübeli kadro olması beni ayrı bir etkiledi. İşi de kısa zamanda yaptıkları için herkese tavsiye ediyorum.

 4. Bir apartmanın 4. katındaki kirada dairem var. Alt katlardaki dairelerden şikayet gelmiş. Duvarda nem var ve boyalar söküldü diyorlar. Onun alt katındaki dairede de varmış benzer bir şikayet. Benim daireden kaynaklı su kaçağı var gibi görünüyor. Kiracının komşuları uyarmış o da bana bildirdi. Ev sahibi olarak bu sorunla benim ilgilenmem gerektiğini söyledi. Biraz araştırma yapıp şirketinizi gördüm. Anladığım kadarıyla Hadımköy’de hizmet veriyorsunuz. Su kaçağını bulup beni bu dertten kurtarırsanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

 5. Su kacagını bulmak için ne tür bir yol izliyorsunuz acaba ögrenebilir miyim? Benimde bir takım şüphelerim var oturdugum oda da.

 6. Çok teşekkür ediyorum kalorifer borularında arıza vardı belirttikleri süre zarfında gelip uygun fiyat garantisiyle halledip gittiler bizede ne iş bıraktılar nede birşey. Kırmadan dökmeden su tesistatını layıkıyla onarıp bizi memnun ettiler aldıkları parayı sonuna kadar hakeden bu firmaya teşekkürü etmeyi kendimde borç bilirim burada yorum yapıp memnuniyetimi gidermekten ötürü çok mutluyum olası bir problemde size tekrar ulaşacağımı belirtmek ister teşekkür ederim.

  1. Yorumunuz ve göstermiş olduğunuz ilgi için çok teşekkür ediyoruz efendim sağolunuz varolunuz.

 7. MERHABA
  Ben İstanbul Fatih de oturuyorum kış geldi petek temizliği ve kombi bakımı yaptırmak istiyorum evimde 13 petek var bunların hepsi ve kombinin bakımı ne kadar bir maliyeti olacağının bilmiyorum acaba sizden rica etsem bana ücretini mail atabilir misiniz şimdiden teşekkürler.

 8. Ustam öncelikle evimde tesisat işinde anladığını söyleyen bir kocam var bir şey çalışırken bozmadan bırakmaz evin petek sisteminde ve kombinin su kaçarını tamir ederim diye evin kombisi bozdu sizden yardım bekliyorum lütfen ulaşın

 9. ustam kolay gelsin ya komşunun banyosu olduğu gibi bize geliyor komşuya çıktığımızda evinde zerre kadar ıslanmak yok bu su kaçağını bulmak için teknoloji ile arama yaptığınızı duydum inşaat gerektirmeyecekse iletişim kuarmısınız.

 10. Eminönünde bulunan iş yerimizdeki su tesisatının eskimesi nedeniyle bir çok yerden su kaçağı sorunu yaşadık. Tamiratın kesin çözüm olamayacağı sebebiyle komple bina su tesisatımızı yenilettik. Teşekkürler.

 11. kullandıkları cihazlar, hem sessiz çalışıyor hem de tık diye buluyor sorunu, ilk başlarda oldukça korkarak çağırmıştım ustaları ancak, yaptıkları işi görünce içim ferahladı kesinlikle öneriyorum, gönül rahatlığı ile arayabilirsiniz.

  1. Öncelikle yorumunuz ve ilgi gösterdiğiniz için ne kadar teşekkür etsek azdır.Sizi memnun bıraktıysak ne mutlu bize ki doğru yolda ilerliyoruz ne zaman ihtiyacınız olursa bir telefon uzağınızdayız efendim.

 12. Şehremini mahallesinde oturmaktayız. Evimizin tavanından ara ara su damlıyor. Tespit fiyatınız ve sonrasında ödeyeceğimiz ücretler hakkında bilgilendirebilir msiiniz ?

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir