Eyüp Su Kaçağı Bulma Firması

Eyüp Su Kaçağı Bulma Bizim İşimiz…

Eyüp su kaçağı tespiti ve onarımı sektörü, eskiye oranla oldukça fazla bir şekilde büyüme göstermiştir.  En önemli markaların modern teknolojik cihazları ve profesyonel yöntemlerle Eyüp su kaçağı tespiti ve onarımı hizmeti size en yakın servislerimiz tarafından hızlı bir şekilde sizlere sunulmaktadır.

Su Kaçağı Nedir? Eyüp Su Tesisatçısısu-kacagi-kirmadan-bulma-tespit-iletisim

Evinizde kullandığını su iki önemli sistem gerektirir. Biri temiz suyun evinize ulaşmasını sağlayan temiz su tesisatı, diğeri ise kullanılmış suyun kanalizasyona ulaşmasını sağlayan atık su tesisatıdır. Bu iki sistemin tümü sıhhi tesisatı oluşturur. İkisi farklı kullanım amaçları nedeniyle farklı tip borulardan oluşur. Kurulum ve montaj işlemleri de farklıdır.

Bu iki sistemden birinde yer alan borularda herhangi bir deformasyon, kırılma, çatlama, delinme vb. olursa taşınan su borunun dışında sızar. Buna su kaçağı diyoruz.

Çok küçük ve önemsiz gözüken su kaçağı sorunları bile ortadan kaldırılmadığında riskli hale gelebilir ve önemli sağlık problemlerine neden olabilir.

 • Rutubet ve nem oluşumundan dolayı solunum yollarında çeşitli problemlere neden olabilir. Öksürük ve nefes alıp vermede sıkıntı yaşamanızdan, astıma kadar ilerleyebilir.
 • Oluşan küf, küf alerjisine sebep olabilir. Buna bağlı olarak burun akıntısı, burun kaşıntısı, hapşırık gibi sorunlar yaşanabilir.
 • Mikroplar ve zararlı bakterilerin daha hızlı çoğalması, enfeksiyon riskini arttırır.
 • Eklem ağrıları, halsizlik, yorgunluk, uykusuzluk gibi problemlere yol açar.
 • Romatizmayı ilerletir ya da ortaya çıkmasına sebep olur.

Su Kaçağının Nedenleri Nelerdir?

Yaşanan duruma göre su kaçağının nedenleri farklılaşabilir. Kullanım yoğunluğuna bağlı olarak doğal bir sürecin sonucu olabileceği gibi, yanlış uygulamalar nedeniyle ön görülen zamandan önce de meydana gelebilir. Su kaçağının,

 • Uzun süredir kullanılması nedeniyle su borularının ekonomik ömrünü tamamlaması,Eyupte-Su-Tesisatcisi
 • Boru tipi seçiminin yanlış yapılması,
 • Maliyeti düşürmek için kalitesiz malzeme kullanılması,
 • Sıhhi tesisat montajı sırasında yanlış kurulum yapılması,
 • Yeterli önlemler alınmaması nedeniyle su borularının dışarıdan darbe alması,
 • Tıkanıklıkların uzun süre açılmaması ya da açmak için sürekli kullanılan kimyasal maddeler,
 • Şehir su şebekesinde yaşanan basınç değişiklikleri

gibi bir çok sebebi olabilir. Sebebinin doğru belirlenmesi, onarımının da doğru yapılması açısından önemlidir.

Su Kaçağı Yüksek Fatura Demek

Su kaçağı sağlığınız üzerinde yarattığı önemli risklerin yanında cebinizin de büyük düşmanlarından biridir. Temiz su tesisatında yaşanan sızıntılar, suyun kullanım alanına ulaşmadan borulardan sızmasına neden olur. Bu da size ekstra su faturası olarak yansır.

Temiz su tesisatınızda kaçak olup olmadığını gözlemlemenizin en kolay yolu, evdeki tüm musluk ve vanaları kapatmanız ve su sayanızı kontrol etmenizdir. Su sayacınız çalışmaya devam ediyorsa bir an önce Eyüpte su tesisatçısı ile irtibat kurmalısınız.

Firmamız, sektörde uzun süredir edindiği deneyim, kaliteli çalışma ilkesi ve Eyüp su kaçağı tespit uzmanları ile çalışma teknikleriyle sizlere hizmet vermektedir. Eyüp robotla su kaçağı bulma hizmetlerimizin yanı sıra sıhhi tesisatınızla ilgili tüm sorunlarınıza akılcı çözümler üretmekteyiz.

Eyüp Su Kaçağı Servisimiz Sizlerin Yanında

Eskiden su kaçağı tespiti deyince aklımıza kırık parkeler, her yeri delinmiş duvarlar, toz, toprak, ekstra maliyetler gelirdi. Suç kaçağı tamiratı ön görülemeyen birçok masrafı da beraberinde getirirdi. Özellikle, karşılaşabileceğiniz bu büyük masraf birçok kişiyi su kaçağının sebep olduğu kötü koşullarda yaşamaya devam etmeye zorladı.  Bu nedenle de herkeste kötü bir anı bırakırdı.

Bugün son teknoloji ile su tespitini kırmadan dökmeden noktasal olarak tespit edebilen cihazlar geliştirilmiştir. Yüksek performansa sahip bu cihazlarla öngörülmeyen büyük masraflarla karşılaşmadan yalnızca kaçağın bulunduğu nokta ve çevresine müdahale edilerek onarım mümkün hale geldi.

Tüm bu profesyonel cihazları kullanarak Eyüp su kaçağı bulma bu konuda yıllardır deneyimli teknik ekibimizle verdiğimiz profesyonel hizmeti sizlere sunmaya devam ediyoruz. Servislerimiz gece gündüz demeden sorunun olduğu yere en hızlı biçimde ulaşarak sizi bir an önce problemden kurtarmak için çalışmaktadır

Eyüp Su Kaçağı Kırmadan Bulma

Son dönemde kullanılmaya başlayan su kaçağı tespiti yöntemleri,  teknolojik cihazları gerektirmektedir. Yurt dışından getirilen bu cihazları elde etmek zor ve maliyetli olabilir. Bu nedenle, kurumsal olmayan tesisatçılar hala eski yöntemlere başvurmak durumunda kalmaktadır. Bu da size yüklü tesisat tamiri faturaları halinde geri dönmektedir.

Kurumsal firmamız, son derece teknolojik ve modern olan Eyüp su kaçağı tespit cihazı kullanmaktadır. Eyüp kameralı su kaçağı tespiti hizmetlerimiz ile ekstra tahribata ve masrafa neden olmadan tüm işlemleri yapıyoruz. Siz de kendinizi ve tesisatınızı güvenilir ellere emanet edebilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti Firmaları İle İrtibata GeçinEyup-Su-Kacagi-Kirmadan-Bulma

Evinizde su kaçağı olduğuna dair en ufak bir şüphe bile duyuyorsanız mutlaka su kaçağı tespiti firmaları ile irtibata geçin. Bunu su sayacınızdan ve yüksek faturalardan anlayabileceğiniz gibi,

 • Duvarlarda oluşan kabarıklıklar ve dökülmeler,
 • Rutubet, nem, kötü kokular,
 • Böcekler,
 • Komşunuzun duvarındaki sarı lekeler

de su kaçağı sorunu yaşadığınıza işarettir.

Firmamız, Eyüp kırmadan su kaçağı tespiti işlemiyle 7 gün 24 saat tüm bölgede hizmet vermektedir. Tesisatınız için su sızıntısı konusunda alanında tecrübeli uzman kadromuz ile yüzde yüz garantili çözüm hizmetleri sunuyoruz.

Teknolojiyi yakından takip eden, yenilikçi ve teknik kadromuz ile en son çözüm metotlarını uygulayarak Eyüp kırmadan cihazla su kaçağı tespiti ve tamiri işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapıyoruz.

Firma olarak tüm hizmetlerimizi garanti altına alıyoruz. Kafanızda hiçbir soru işareti bırakmadan, günün her saatinde güvenle iletişime geçebileceğiniz, güler yüzlü bir hizmet anlayışını evlerinize getiriyoruz

 

 

Eyüp Su Kaçağı Bulma Firması
5 (99.08%) 65 Puan[lar]

11 Talepler

 1. Su kaçağı insanın evinde en büyük sorunlardan bir tanesi . Komşunuzu da rahatsız ediyor. Burayı araştırmalarım sonucunda buldum ve iyi ki bulmuşum bütün problemimi hallettiler.

 2. İşyerimizin tuvaletinde tıkanıklık söz konusu, çok fazla kişi kullandığı için gidere abuk sabuk şeyler atılıyor bunun takibini yapamıyoruz. Tıkanıklık yüzünden tuvalet kullanılamaz durumda yardımcı olabilir misiniz.

 3. Mutfaktaki borularda eski olacak ki su sızıntısı baş gösterdi problem bizi gittikçe endişeye soktuğunu söyleyebilirim biran önce giderilip onarılması gerekmektedir. Bunun için size başvurup fiyat bilgisi almak istiyorum umarım uğraştıracak bir sorunla karşı karşıya kalmayız ne sizi yormak istiyoruz nede cebimizi. Haliyle bu problemin giderilmesiyle ilgili fiyat ve süre talep etmekteyiz sadece pazar günü müsait oluyoruz diğer günler evde değiliz sizede uyuyorsa lütfen geri dönüş yapıp problemin giderilmesi için sorunu çözmenizi bekliyoruz

  1. En kısa sürede sizinle iletişim sağlayıp probleminizi gidereceğimizden şüpheniz bulunmasın efendim

 4. Daha önce bu ekiple çalışma fırsatı buldum gerçekte denildiğinde çok iyi bir ekip güler yüzlü personel çok profesyonel hizmet ağına sahip başka bir firma bulamasınız hem teknolojiden hem kaliteli ustalarla bu işi yapıyorlar yani evinin tesisatını güvenle teslim edebileceğin bir ekip herkese tavsiye ederim.

 5. Tadilat Gerektirmeyen Su Kaçağı Tespiti yapma konusunda çok başarılı olduğunuzu duydum pazar günü çalışıyorsanız iletişim kuracağım şimdiden teşekkürler kolay gelsin.

 6. Rami’deki iş yerimdeki su kaçağından dolayı iki aydır, yüksek su faturası ödüyordum. Bir kaç su tesisatçı firması ile anlaştık ama sorunu tam olarak ortadan kaldıramadılar, boşu boşuna para verdim. internette dolaşırken ersoylar tesisatı gördüm, adamlar işinin hakkını veriyorlar. Teşekkürler Ersoylar tesisat

  1. Bişzimde bir süredir evimize yüksek su faturası geliyor acaba sizind urumdan dolayı bizde de aynısı yaşanıyor olabilir mi? sorun tamamı ile çözülebildimi merak ettim doğrusu burayı çok tavsiye ettiler

 7. Topkapı’daki evimizde ciddi bir rutubet oluşmuştu, ilk başlarda ciddiye almasak da kötü koku bizi rahatsız ettiğinden araştırma yapma gereği duyduk, meğerse su boruları patlamış, daha öncede çalıştığımız için direk ersoylar tesisatı aradım, aynı gün içerisinde gelip tamir edip gittiler, öneririm.

  1. İlginize alakanıza yorumunuza çok çok teşekkür ederiz efendim.Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız dolayısıyla bu bağlamda çalışmalarımıza her geçen gün hız vermekteyiz sizide memnun edebildiysek ne mutlu bize.

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir