En İyi Su Kaçak Tespit Ekibi

En İyi Su Kaçak Tespit Ekibi
Yazıya puan ver !

Su kaçağı, ev ya da dükkan gibi su tesisatı bulunan yerlerdeki, su tesisatında meydana gelen hasarlar sonucunda, yapının bazı yerlerinden sı sızması anlamına gelmektedir. Su kaçağı, bina içerisinde vakit geçirmekte olan ya da yaşamakta olan kimseler için çok büyük sıkıntılara neden olabilmektedir. Bu açılardan değerlendirilmiş olduğu durumlarda, su sızıntısı adı da verilmekte olan su kaçağı durumları, binalarda yaşamakta olan ya da oralarda vakit geçirmek durumunda olan insanlara büyük bir rahatsızlık kaynağı olabilmektedir. Su sızıntıları, su kaçağının gerçekleşmiş olduğu yapıya zarar vermekte olduğu gibi, yapı ile bitişik olan yapılara da büyük zararlar vermektedir. Bu durumlar, yapı sahibi için ya da yapıda yaşamakta olan kimseler için hem maddi, hem de manevi zararlara neden olabilmektedir.

Su Kaçaklarının Neden Olabileceği Zararlar

Su kaçakları, su sızıntısının gerçekleşmiş olduğu binanın betonarme yapısında çürüme ve küflenme gibi olumsuz etkiler ortaya çıkarmaktadır. Bu durum da, doğal olarak su sızıntısı gerçekleşmiş olan yapı içerisinde yaşamakta olan kimselerin yaşam kalitesini düşürmektedir. Su sızıntısı gerçekleşmekte olan yapıda yaşayan kimselere vermekte olduğu rahatsızlığın yanında, su sızıntılarının, su kaçağı gerçekleşmekte olan evde yaşayan ya da ev üzerinde hak sahibi olan kimselere, maddi açıdan da büyük zararlar vermektedir. Çünkü su sızıntıları, yapının su tesisatı içerisinde kontrol edilemeyecek su akıntılarına sebep olmakta, bu akıntılar da doğal olarak, yapıya ait su faturasının normal kullanımın üzerinde bir maddi tutara sahip olmasına neden olabilmektedir. Ayrıca evin betonarme yapısında meydana gelmekte olan hasarlar, evin satış değerini de olumsuz ölçüde düşürmektedir. Bunun dışında, yapının çevresinde bulunmakta olan diğer komşu yapıların, yapının su sızıntısından dolayı meydana gelmiş olan hasarların tazmini açısından da, büyük maddi kayıplara sebep olabilmektedir.

Su Kaçaklarını Önleme

Yukarıda sayılmakta olan maddi ve manevi sıkıntıların önüne geçilebilmesi için, en kısa süre içerisinde su kaçağı tespiti ve su kaçaklarının onarımını yapmakta olan, kaliteli bir tesisat firması ile çalışılması gerekmektedir. Bu firmaların usta bir su kaçak tespit ekibi bulunması gerekmektedir.

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

3 Talepler

  1. Bu ekip gerçekten bir harika 🙂 mutfağımda su kaçağı problemi mevcuttu sağolsunlar ekip mutfağımı mahvetmeden geldi halletti daha önce bu sorunda ustayı çağırmıştım sağolsun kırıp dökerek yaptı lakin bu ekipte öyle birşey görmedim ayrıca şaşırdım keşke daha önce rastlasaydım ama her işte bir hayır vardır geç olsun güç olmasın teşekkürler ersoylar 🙂

  2. Bu ekip İstanbul un en iyisi evimin tesisatında sıkıntılar vardı bu ekipler evime çağırdım ellerini koydukları gibi sıkıntıyı bulup tamir ettiler her şey için teşekkürler.

  3. Daha öncede evimde su kaçağı olmuştu başka bir ekip çağırdım adamlar bana çok yüksek bir maliyet hemde evimi kırıp döktüler bende bu sefer evimde kaçak olduğu için ersoylar ekibini kardeşimin tavsiyesiyle çağırdım adamlar teknolojik yöntemler kaçağı bulup hiç maliyet çıkarmadan tamir ettiler hem çok fiyatlara herkese tavsiye ederim

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir