Dairede su kaçağı

Dairede su kaçağı
5 (100%) 1 Puan[lar]

Sudan kaynaklı ev ve işyerlerinde meydana gelen problemlerde ev sahiplerinin kendi imkanlarıyla çözüm bulmaya çalışmaları yanlıştır.  Su kaçaklarına neden olan tıkanıklık gibi problemler çubuk sokarak, kazma kürekle, bantla, japon yapıştırıcısıyla çözülecek şeyler değillerdir. Bunlar tesisata daha çok zarar vermek dışında bir işe yaramazlar.

Bu sorunlar profesyoneller tarafından çözülmelidir. Fakat seçilecek firmanın işini ciddiyetle yapan, kurumsal bir firma olması önem arz etmektedir.

Su tesisatındaki su kaçağı belirtileri ve çözümleri çeşitlilik arzetmektedir. Genel itibariyle eski binalarda rastlanan sorunlardır. Dairede su kaçağınedeni zamanla kullanım ömrü tükenen su taşıma sistemlerinde meydana gelen deformasyondur. Bu deformasyona binanın zamanla başka bölümlerinde meydana gelen eskime nedeniyle oluşan çözmeler de sebep olabilmektedir. Fakat ülkemizde gelişen ve son yıllarda satışlarıyla lokomotif sektör haline gelen gayrimenkul sektöründe de fiyat rekabetinden kaynaklı özellikle gözle görülmeyen su tesisatı sistemlerinde kalite sahibi olmayan malzeme kullanımı nedeniyle sızıntı, kaçak problemlerine sık rastlanmaya başlanmaktadır.  Bunların dışında ayrıca belediyelere bağlı su idareleri tarafından şebekeye verilen suyun basıncının aşırı olması nedeniyle evlerin, işyerlerinin tesisatları zarar görmektedir. Bazı şehirlerde ise kullanılan şebeke suyundaki kireç miktarının aşırılığı su tesisatlarının daha az ömürlü olmasına yol açmaktadır. Tıkanmalar nedeniyle su tesisatında arızaların oluştuğu da kaydedilmektedir.

Bu ve benzer durumlarda vakit kaybetmeden sorun çözüme kavuşturulmalıdır. Sorun nedeniyle evinize, işyerlerine zarar görmektedir. Duvarlarınızda çatlamaya, kararmaya bu tür problemler yol açabilmektedir. Bazen gazetelerde görülen astronomik su faturası haberlerinin neden olduğu problem de söz konusu sıkıntılardan kaynaklana bilmektedir.

Su tesisatında, patlama, çatlamadan kaynaklı sızıntı problemlerinin zararı sadece mülk sahibine değil komşularına da zararı dokunabilmektedir. Alt komşusuyla ya da yan komşusuyla su kaçaklarının yarattığı farklı problemler nedeniyle mahkemelik olan hatta ciddi para cezalarına çarptırılan birçok insan bulunmaktadır.

En doğrusu su kaçağı belirtileri göze çarptığında bir profesyoneli yardıma çağırmaktır ama öncesinde iyi bir araştırma yapmaya gerek bulunmaktadır. Mesleğinde yeterli ekipman ve tecrübe sahibi olmadan bu işlere girişen birçok kişi bulunmaktadır. Bu kişiler su tesisatı onarımı işinde faydalanan çok zarara neden olmaktadır.

Firmamız su tesisatı arızalarını hızlı çözüme kavuşturan firma niteliği taşımaktadır. Probleminizin çözümü için 24 saat kesintisiz hizmet veren çağrı merkezimizle şikâyetlerinize acil müdahale şansı bulunmaktadır.  İstanbul Ümraniye’de su kaçağı bulma, tespiti servisimizle hizmetinizdeyiz. İstanbul Beşiktaş’ta su kaçağı tespiti ve bulmak için hizmete hazır beklemekteyiz. İstanbul Başakşehir’de su tesisatı arazıları, kaçak bulma, su kaçağı tespiti cihazlarımızla hizmet sunmaktayız. Yaygın servis ağımızla çağrı merkezinden gelen adres bilgilerine göre İstanbul’un her yanına aynı gün içerisinde ulaşma imkanına sahip bulunmaktayız.Firmamızın uzmanları problem meydan geldiği tesisatlara bu iş için geliştirilmiş en üst seviyede teknolojik cihaz olarak bilinen akustik dinleme cihazıyla probleme müdahale ediyor. Deneyimli uzmanlarımız dairedesu kaçağıtespitini dakikalar içinde kesin bir şekilde yapıyor. Noktasal olarak yapılan tespitle küçük bir bölüm açarak onarımı buradan gerçekleştirip, alanı kapayıp tekrar işyerinizi veya evinizi kullanılabilir hale getiriyoruz. Bir telefon kadar yakın firmamıza ulaşın, akla uygun makul bir fiyatla başınıza daha fazla iş açılmadan sorununuzu çözelim.

Size bir telefon mesafesinde yer alan firmamızın İstanbul’un Avrupa ve Asya yakasında yer alan ekipleri aynı gün adresine ulaşarak soruna müdahale edebilecek vasıflara sahiptir

 

 

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir