Su Kaçağı Tespiti

Robotla Su kaçağı Tespiti

Kırmadan Su Kaçağı Bulma 150 TL

İstanbul’un lider tesisat firması Ersoylar Tesisat’a Hoş Geldiniz. Firmamızca su tesisatlarında oluşan su kaçağı ve su sızıntılarını, teknolojik tespit cihazları ile bularak onarımını yapmaktadır. Tüm su kaçaklarını teknolojik cihazlarımız ile kırmadan, garantili  ve noktasal olarak tespit ediyoruz. İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası şubelerimiz ve şehir içi gezici ekiplerimiz ile sizlere en kısa sürede ulaşmayı hedeflemekteyiz.

 Nasıl Çalışıyoruz ?

Su tesisatınızda bir sorun yaşıyor ve hızlı, güvenilir bir hizmete ihtiyaç duyuyorsanız bizi arayabilirsiniz.  7/24 hizmet veren çağrı merkezime bildirimde bulunduğunuz andan itibaren konumunuza en yakın servisimize bilgi verilerek sizlere en kısa sürede ulaşması sağlanır. Ekiplerimiz müşterilerimizin sorunlarıyla ilgilenmek için tüm donanımlarıyla birlikte hazır olarak beklemektedir. Su tesisatı sorunları alanında gelişmeleri yakından takip eden firmamız sayesinde en gelişkin cihazları kullanan ekiplerimiz hiç zaman kaybetmeden, verilen adreslere intikal eder.

Öncelikle müşterilerimizin de aktardıkları bilgi ve gösterdikleri bölge üzerinde bir ön keşifte bulunulur. Su kaçağının bulunduğu bölgenin zarar verdiği bölge üzerinden ön keşif sonrasında; su kaçağı tespit cihazı ile kaçak olan bölgede su kaçağı bulma işlemi yapılmaya başlanır. Su sesine hassas bir cihaz olan akustik dinleme cihazı sayesinde klasik yöntemlerle saatler beklide günler olan, zahmetli bu çalışma dakikalar içinde pratik bir şekilde hiçbir yeri kazmaya da gerek duyulmadan bitirilmektedir. Genellikle 5-10 dakika civarında süren bu işlem ardından bölge tespit edilir ve müşterilerimiz onayı sonrasında kırma işlemi, sadece bir iki fayans kırmaya gerek kalacak şekilde gerçekleştirilir. Kırma işlemimiz maksimum bir fayans büyüklüğünde olacağından dolayı bu işlem oldukça kısa sürerek kaçak olan boruya ulaşılır. Su kaçağı olan bölge onayınız doğrultusunda işinde yılların deneyimine sahip, güven veren uzman tesisatçımız tarafından, tamir edilir. Başka kaçak olup olmadığı, onarılan bölgenin kontrolü kısa bir sürede yapıldıktan sonra, yine onayınız doğrultusunda bölgeye kapatıcı madde uygulanır. Talebiniz doğrultusunda fayans kırmadan tespit edilen bölgedeki fayansınız sağlam olarak çıkartılır, onarım yapıldıktan sonra tekrar eski haline rahatlıkla getirilebilir.

Su tesisatında, kaçak, gibi sorunlar faturalarınızın tutarını artırmakla birlikte, evinizin duvarlarında kararmalar, küflenmeler ve çatlamalar gibi problemlere de neden olmaktadır. Sadece size değil alt ve yan komşunuza, binaya da zarar verebilir. Bu tür problemlere karşı hızlı, güvenilir, pratik bir çözüm istiyorsanız teknolojiyi kullanan, uzman bir kadroya sahip, İstanbul’da yaygın servis ağı bulunan firmamızla kaliteli hizmeti ayağınıza getirerek sorununuzu çözmeye talibiz. Arayın, daha fazla başınızı ağrıtacak bir sorun olmadan en hızlı ve kesin şekilde su tesisatınızda meydana gelen probleme çözüm üretelim.

 Servis Bölgeleri


Su Kaçağı Tespiti yöntemleri

Ersoylar tesisat olarak tüm teknolojik yöntemlerle su kaçakları tespiti yapmaktayız. Su kaçaklarını kırmadan buluyor ve onarımını yapıyoruz. Onarımlara tam 1 yıl şartsız koşulsuz garanti veriyoruz.

Su Kaçağı Tespiti yöntemleri
4.8 (95.92%) 49 Puan[lar]

Kırmadan Dökmeden Su Kaçağı Tespit Hizmeti

Duvar beton kırmadan evinizi şantiye alanına çevirmeden su kaçağını buluyoruz. Alma malı Rothenberger markalı cihazlarımız profesyonel ses ve görüntü sistemleri ile uzman hizmet alın..
Ersoylar Tesisat 1992 yılından bu yana su kaçağı tespiti cihazlarını ülkemize getirmektedir. Su kaçaklarının kaçamadığı su tesisatı kaçak tespit merkezi. Son dönemlerde ev ve iş yerinizin belası haline gelen su kaçakları problemleri sizlere çok ciddi zararlar vermektedir. Su borularında meydana gelen patlamalar sonucu sızan sular zaman içerisinde bütün evin duvarlarını kaplayarak sizlere ciddi sorunlar çıkarmaktadır.

En önemlisi biriken suların zamanla betonu çürütmesi ve fayans aralıklarından alt katınızda oturan komşunuz evine de su sızdırarak zarar vermesidir. Durduk yere komşunuzun evine de zararlar vermiş olursunuz ve bu durum komşunuzla aranızdaki ilişkiye yansıyarak ciddi kavgalara tutuşmanıza neden olur.

Su Kaçağını gördüğünüzde vakit kaybetmeden mutlaka bir tesisatçıyı arayın…

Su kaçaklarında meydana gelen problemlerin erken müdahale istemesinin en büyük nedeni de belki de budur. Su kaçaklarından sonra evinizin duvarlarında ıslaklık, evde rutubet kokusu, kombi barında sürekli düşüş ve su faturalarında ciddi artışlar gözlemleyebileceksiniz.

 

su kaçağı bulma ersoylar

Bunun neden su vanalarının kapalı olmasına rağmen sızıntıdan dolayı su sayacının hızla dönmesidir. Su kaçağı bulma işleminden sonra her ay gelen su faturanızda da ciddi düşüşler gözlemleyebilecek siniz. Su kaçaklarında dikkat etmeniz gereken en önemli konu, tamiri gerçekleştirecek firma veya tesisat ustalarını iyi araştırmalısınız.
Piyasada tesisatçıyım diye dolaşan ancak tesisat sektöründe meydana gelen gelişmelerden habersiz olan birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalar sizlerin su kaçağı sorununu belki ortadan kaldırır ama arkasında daha ciddi masraflar çıkarır. İşi bilmeyen tesisat ustaları eski yöntemleri kullanarak su kaçağını parke ve betonları rastgele kırarak tespit işlemini gerçekleştirirler.

 

Bu yöntem eskiden cihaz eksikliğinden kaynaklı olarak kullanılırken günümüz teknolojisinde hâlâ kullanılıyor olması ancak amatör tesisatçılarının işidir. İstanbul’da kırmadan su kaçağı tespit hizmeti sağlayan firmamız, su kaçağını noktasal olarak cihazla tespit eder.Ersoylar Tesisat Su Kaçağı Tespiti

Bu nedenle tespit işleminde tek bir seramiğe bile zarar vermez, sizleri büyük maddi zararlardan da kurtarır. Akustik dinleme adlı teknolojik cihaz ile hem zaman hem de nakit yönünden kazançlı çıkacaksınız, İstanbul su tesisat firmamız noktasal olarak işlem gerçekleştirdiğinden fazladan yere kırma dökme işlemi yapmaz.

 

Akustik dinlemenin bulduğu patlak olan su borusunu titiz bir çalışma sonucu tamir eder ve sizlere % 100 garanti sağlar. Firmamızın İstanbul’daki bütün ilçe ve semtlerine aynı gün servis imkanı bulunmaktadır.

Kırmadan Dökmeden Su Kaçağı Tespit Hizmeti
Yazıya puan ver !

Siz Müşterilerimize Önerilerimiz

Çağırdığınız tesisatçıya yaptığı işleri ve sertifika bilgisini mutlaka sormalısınız. tecrübesiz ve işi hakkında tam bilgisi olmayan sahıslara katiyen güvenilmemeli konumunuzda kırma işlemi yaptırılmamalıdır. İşinin uzmanı olmayan tesisatçılar, tahmin yürüterek veya kalitesiz cihazlar ile yapacağı tespitlerde tüm duvarları ya da zemini kırıp size ekstra maliyetler yükleyebilirler.

Son teknoloji su kaçağı tespit cihazlarımız ile kaçaklarınızı bir seramik boyutunda kırma yaparak buluyoruz. Tüm soru ve sorunlarız da bizlere ücretsiz olarak danışabilirsiniz.

Siz Müşterilerimize Önerilerimiz
1.7 (33.33%) 6 Puan[lar]

 Tavandan Su Akıyorsa Ne Yapmalısınız ?

Su kaçağı sorunu aslında görüldüğü kadar zor bir konu değil yeni tespit cihazları ile noktasal olarak su kaçağı bulma işlemi sadece 15 dakika sürmektedir.

Tavandan su akması siz ve komşunuz arasında büyük sıkıntılara yol açabilir. Firmamız bu durumda devreye giriyor.  Üst komşunuza durumu bildirin ve bir su tesisatçısı Çağırın. Bu su tesisatçısı Profesyonel teknik cihazlara sahip olan bir su tesisatçısı olmalıdır. Aksi taktirde tadilat maliyeti ile yeni bir banyo yada tuvalet sahibi olabilirsiniz.

 

Cihazla su kaçağı tespiti mantığı Kırma işlemi olmadan su patlağının yerini noktasal olarak bulabilmektir. Noktasal tespit için de Su kaçağı tespiti cihazları gerekmektedir.

 

Önlem amaçlı komşunuzun su vanasını kapattırmayı unutmayın. Firmamızla iletişime geçtiğiniz an sorun onarımla birlikte 1 saatte çözülecektir.

 Tavandan Su Akıyorsa Ne Yapmalısınız ?
5 (100%) 3 Puan[lar]

 Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Su Kaçağı Bulma ve onarım için en uygun fiyat garantisi sunuyoruz.

 

Firmamız personeli sizlere her zaman daha ucuzunu teklif edeceklerdir. Su Kaçakları Tespiti Konusunda son yıllarda merdiven altı firmalar piyasaya çıkmaktadır. Bunun için firma seçimi yaparken dikkat edilmesi gerekmektedir.

 

Kurumsal Firmaları Tercih ediniz. Neden Diye sorarsanız.Su Kaçakları konusu uzmanlık isteyen bir iştir. Daha sonra oluşacak problemleriniz için muhatap bulamama gibi sıkıntılarla baş başa kalabilirsiniz..

 Su Kaçağı Tespiti Fiyatları
4.1 (82%) 10 Puan[lar]

 Su Kaçağı Bulma Nasıl Yapılır ?

Kaçak su bulma işlemi ilkel ve teknolojik yöntemler olarak 2 ana gruba ayrılmaktadır.

 

İlkel Yöntem: Su kaçağını Bulmak amacı ile duvarları kırarak yada su ve rutubetten etkilenmiş alanı kırarak bulunan su kaçağı tespiti yöntemidir. Su sızıntısı tespiti işleminde günümüzde hala kullanılmaktadır.

Teknolojik Yöntem: Su Kaçağını kırmadan bulma yöntemidir.Termal kamera yada akustik dinleme cihazları ile su kaçağı oluşan bölgelerin noktasal su kaçağı tespiti günümüzde yapılmaktadır.

 

Su kaçağı tespiti cihazlarının yüksek fiyatları nedeni ile su kaçağı tespitini kırmadan yapabilen firmalar sayılıdır. Ersoylar tesisat bu konuda 1996 yılından beri teknolojik cihazlarını yurt dışından ithal etmektedir.   Sizinde Evinizde su kaçağı sorununuz mu var iletişime geçin.

 Su Kaçağı Bulma Nasıl Yapılır ?
4.8 (95%) 4 Puan[lar]

 Su Kaçağı Ne Sebeplerle Oluşur ?

Su kaçakları kalitesiz malzeme kullanımı, zamanla eskiyen tesisat, hatalık işçilik ve aşırı su basıncı sebebiyle oluşabilmektedir.  Su tesisatı uygulama işlemi özen isteyen bir iştir. Su boruları doğru orantıda bağlanmalı ve Fayans ile zemin şapı arasındaki mesafe iyi hesaplanmalı. Fayans tabanına yakın döşenen su tesisatında su kaçağı arızaları sıklıkla görülmektedir.

 Su Kaçağı Ne Sebeplerle Oluşur ?
5 (100%) 3 Puan[lar]

 Su Kaçağı Belirtileri Neler Olabilir ?

Su kaçaklarının belirtilerini başlıca sıralamak istersek;

 

 1. Su sayacınız, su kullanmadığınız halde halde sürekli dönmekteyse,
 2. Su faturanıza önceki aylara göre fazla meblalar ödemek durumunda kaldığınızda,
 3. Banyonuza yenileme yaptırdığınız halde, alt komşunuzun tavanındaki kabarma hâlen var ise,
 4. Fayans arasında olan derz dolgular renk değiştirmeye başlamış ise ,
 5. Dairenizin veya iş yerinizin zemininde, yüzeye su çıkması (nemlenmesi) durumunda,
 6. Ev veya işyerinizin duvarlarında rutubet veya ıslaklık belirtisi görüldüğünde,
 7. Konumuzda haşerat (böcek) sayısında herhangi bir artma görüldüğünde
 Su Kaçağı Belirtileri Neler Olabilir ?
5 (100%) 4 Puan[lar]

 Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir ?

Su kaçakları özel akustik cihazlar ile dinleme methoduyla bulunur. Fakat bu cihazın kullanımının oldukça zor olması sebebiyle eğitim gereklidir.

 Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir ?
4.7 (93.33%) 3 Puan[lar]

İstanbul Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı Tespiti sonrası onarımlarımlarımız 1 Yıl Garantilidir.

İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil araçlarımızla Su kaçağı tespiti servisi hizmeti veriyoruz. Tek yapmanız gerek bizi aramak Uzman su tesisat ustalarımızla sorunları kökünden çözüyoruz.

İşin Uzmanı Ersoylar Tesisat !

İstanbul Su Kaçağı Bulma Servisi


Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılıyor ? İzlemek İster misiniz ?

İstanbul Su Kaçağı Bulma
Yazıya puan ver !

 İstanbul Su Tesisatçıları

Su Kaçağı Tespiti
4.8 (95.64%) 55 Puan[lar]

96 Talepler

 1. Merhaba,
  Evim 3 katlı tripleks villa. Evimin orta katında 3 oda ve merdiven holünde bir banyo/tuvalet bulunmakta. Havalandırma boşluğu banyo içinde yer almaktadır. Ortadaki odanın tavanında köpük ile takviye mevcut. Yoğun ve uzun süreli yağış olduğunda bu odanın tavanında damlama şeklinde su akışı oluyor. Tavanda ufak delikler açtığımda suyun bu deliklerden tahliye olduğunu gözlemledim.

  Yukarıda bahsettiğim durum tesisat kaynaklı bir problem değildir. Tamamen uzun süreli bir yağış olduğunda (kısa süreli yoğun/az yağışlarda damlama problemi görülmemiştir) ortaya çıkan bir durum.

  3. katta problem olan odanın bir uzantısı olarak ufak bir teras yer almakta. Buna ek olarak çatıda su gider yolunun ters verilmiş olması nedeniyle (gider yoluna değilde öteki tarafa) çatıdaki su giderinde belirli bir oranda su kalmaktadır, belirli bir seviyenin üzerinde çıkıldığında da yine belirli bir seviyede su tahliye olmaktadır.

  Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

 2. Merhabalar ben Selami. Daha önce kardeşimin evinde onarım yapmıştınız. Benimde Ataşehir de dükkanım var. Yan dükkan ve benim dukkanimin bitişik duvarından ikimize de su sızıntısı var. En kısa sürede ne zaman gelebilirsiniz? Fiyat önemli değil. Şimdiden size güvenim tam. İyi çalışmalar kolay gelsin.

 3. Galvaniz temiz su borularında delinme varsa bunun tamirini delik boruyu değiştirme yoluyla mı yapıyorsunuz, ilaç la deliğin kapanması mümkün müdür

 4. Banyomuzun tavanında sürekli sarı lekeler oluşuyor, ilk olarak duş sırasında oluşan aşırı nemden kaynaklandığını düşünüyorduk ancak durumun öyle olmadığını kısa süre içerisinde anladık, tam olarak ne yapmamız gerekiyor bize dönüş sağlar mısınız.

 5. Banyomuzun tavanında sürekli sarı lekeler oluşuyor, ilk olarak duş sırasında oluşan aşırı nemden kaynaklandığını düşünüyorduk ancak durumun öyle olmadığını kısa süre içerisinde anladık, tam olarak ne yapmamız gerekiyor bize dönüş sağlar mısınız.

 6. Dubleks daire üst kattan alt kata su alıyor su gelen yerde su tesisatı yok muhtemelen dış cephe sorunu var çatı kontrol edildi nasıl yardımcı olursunuz

 7. Ersoylar tesisat alanında lider desek yanlış olmaz hakikaten uzmanlaşmış kadrosu ve titizlikle yürütülen işleriniz beni gerçekten mutlu etti hallettiğiniz gibi banada fazla iş çıkartmamanız başlı başına bir harika başka ustaya versem evin altını üstüne getirmişti çünkü bu sorunu daha önce yaşamıştım ama sizinle bu sorunu yaşamayı bırakın problemimide hallettiniz çok ama çok teşekkür ederim harikasınız tek kelimeyle.

 8. merhabalar Buraya yorum yazıp yazmamaktan kararsızdım. Ancak bu kadar kişinin yorum yapmasından cesaret aldım ve ersoylar tesisat sayfasına yorum yapıyorum. Evimiz bir sitenin zemin katında ve her seferinde alaturka tuvaletimiz tıkanıyor. Özellikle peçete veya tıkayıcı birşey atmıyoruz ama tıkanmalar oluyor. Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz. filiz Öter 0542 xxx xx 98

 9. Ersoylar tesisat gibi kaliteli bir firma görmek gerçekten çok zor. Daha önce çağırdığım farklı bir firma hem maddi hem manevi anlamda baya zarara uğrattı. Ersoylar tesisatın hem titiz çalışması hemde uygun fiyat sunması gerçekten çok iyi Biz çok memnun kaldık. Teşekkürler

 10. Ersoylar tesisatı yakın bir arkadaşım bana önermişti. Kendi yaşadığı bir sorunda evine çağırmış. Çok memnun kalmış. Çok temiz iş yapıyorlar dedi. Bunun üzerine ben de tuvalet giderindeki problemden dolayı çağırdım. Tuvalette su birikiyor, gider çok yavaş çekiyordu. Ersoylar tesisatı aradım. Hemen ilgileneceklerini söylediler. Adresi verdim. Yaklaşık bir saat sonra kapımın önündeydiler. Eve ilk girdikleri andan itibaren çok temiz ve titiz olduklarını belli ettiler. Çok kısa bir süre içerisinde sorunu hallettiler.

 11. Evimin tesisatında bu güne kadar birçok kez sorun yaşadım. Çağırdığım ustalar ile çok sorun yaşadım. İşini yapanlar oldu tabi. Ama bazıları yarım yamalak yapıp gitti. Oluşan sorunlarla ilgili daha uzman kişilerden yardım almak istiyorum. Yazılarınızı inceledim. Su kaçağı için teknolojik aletler kullandığınız yazıyor. Benim evimde de su kaçağı olduğunu düşünüyorum. Gözle görünür bir sorun yok ama son birkaç aydır su faturası yüksek geliyor. Bu durum tesisattan kaynaklanıyor diye düşünüyorum. Sizden haber bekliyorum. İyi günler.

 12. Evimizde yoğun şekilde rutubet oluşuyordu. Ne kadar uğraşsak da bu sorundan kurtulamadık. Eşimin öğrendiğine göre su sızıntısından kaynaklanıyormuş. Borularda kaçak var, bulunup tamir edilmesi gerekiyor dedi. Bu durum son derece canımı sıktı. Evin içinde dünyanın pisliği oluşacak diye korktum. Ersoylar tesisatı eve çağırdı. Çalışanlar ellerindeki aletler ile duvarları taradılar ve su kaçağını buldular. Çok az bir kısımda çalışarak sorunu hallettiler.

 13. Müstakil bir evde yaşıyorum. Evimiz baya eski olduğundan zaman zaman tesisatla ilgili sorunlar çıkıyor. Borular artık çok eskidiği için kaçak oluyor. Su sızıntısı evin içerisinde rutubetlenmeye sebep oluyor. Ersoylar tesisatı bir arkadaşım önerdi. Kendi evine çağırmış çok memnun kalmış. Bunun üzerine ben de biraz sitenize baktım. Yazılanlar çok etkiledi beni. Videolarınızı izleyip yorumlara göz attım. Benim sorunumla da ilgilenirseniz çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir