Cihazla Su Kaçağı Nasıl Bulunmaktadır?

Cihazla Su Kaçağı Nasıl Bulunmaktadır?
Yazıya puan ver !

Su kaçağı gibi sorunlar sırasında net çözüm üretilebilmesi için artık her geçen gün yeni teknolojilerin karşımıza çıkmakta olduğunu görebiliyoruz. Kırmadan su kaçağı bulma imkanı gelişen yeni teknolojiyle beraber artık karşımıza çıkmış durumdadır. Kırmadan su kaçağının tespit edilmesi için özel olarak üretilmiş olan cihazlar bulunmaktadır. Firma olarak sizlere hizmet vermiş olduğumuz sırada bu cihazları kullanarak hizmet veriyoruz. Bu şekilde evinizin veya işyerinizin neresinde su kaçağı sorunu meydana geldiyse noktasal olarak bu sorun tespit edilerek gerekli çözümler üretilebilmektedir. Son teknoloji cihazlarımızın yanı sıra ekibimizde alanında profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Su kaçağının tespiti noktasında kullanılabilen cihazlar şu şekildedir:

-Termal kamera: Bu cihaz sayesinde ağırlıklı olarak sıcak su borularında meydana gelmekte olan kaçakların yeri tespit edilmektedir. Fakat termal kameralar ağırlıklı olarak yardımcı cihazlar olarak kullanılmaktadır.

-Dinleme Cihazı: Su kaçaklarının tespiti sırasında en fazla kullanılan cihazlardan birisi olduğunu söyleyebiliriz. Bu cihaz diğer kullanılan cihazlara nazaran daha hassas veriler vermektedir. Aynı zamanda hem sıcak su hem de soğuk su boru tesisatlarında kullanılmaktadır.

-Nem Ölçer: Nem ölçer cihazlar sıvıyla temas içerisinde olan bir ortamın 3 cm kadar altına inebilmektedir. Bu cihazla sızıntıların yeri tam olarak tespit edilemiyor olsa da iyi bir yardımcı ekipman olduğunu söyleyebiliriz.

-Pis Su Kamerası: sızıntıların oluştuğu pis su giderlerinde bazı hasarların oluştuğu görülmektedir. Pis su kamerası ise bu hasarların tespit edilmesi noktasında yardımcı olan ekipmanların arasında yer almaktadır.

Su Kaçağı Tamir Fiyatları

Su kaçağı gibi problemler yaşandığı zaman genellikle insanlar tamir ve tespit ücretlerinin ne kadar olduğunu da merak etmektedir. Su kaçağı gibi bir problem yaşandığı zaman bu problemin önüne geçilebilmek için onarımının mutlaka yapılması gerekmektedir. Garantili su kaçağı bulma hizmeti vermekte olan firmamız bu noktada sizlere en kaliteli şekilde hizmet vermeye özen gösterdiği için yaşamış olduğunuz su kaçağının tam olarak nereden yaşandığı tespit edilebileceği gibi aynı zamanda tamir işlemini yaptırmak isterseniz sizlere uygun fiyatlar üzerinden tamir işlemleri de yapılabilmektedir.

Su kaçağı tamir fiyatları sizin yaşamış olduğunuz su kaçağı sorununun boyutlarına göre ve kaç boruda sorun oluştuğuna göre değişim gösterebilmektedir. Tamir fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isteyen kişiler en doğru bilgiyi almak için bu noktada firmamızla iletişime geçerek su kaçağının tespit edilmesinden sonra izlemesi gereken yolla ilgili bilgi alabilmektedir.

Sigortalı Evlerde Su Kaçağı Oluştuğu Zaman Ne Yapılması Gerekir?

Sigortalı olan evlerde bir su kaçağı sorunu meydana geldiği zaman ev sahipleri ne yapması gerektiğini bilememektedir. Su kaçağı bulma İstanbul hizmetimizden faydalanan kişiler bu noktada eğer sigortalarına evin su tesisatı da dahil durumdaysa sigorta acente şirketiyle iletişime geçerek arıza taleplerini oluşturabilmektedir. Bu noktada sigorta acentesinin anlaşmalı olduğu eksper firmaları gelerek ilk olarak su hasarının oluştuğu yeri kontrol eder. Sonrasında ise tamir işleminin yerine getirilmesi için çalışmalara başlanır. Buna ek olarak su hasarından dolayı meydana gelmekte olan kayıplarda sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır. Bu evrede durum çok acilse eksper firmasına bildirerek onay verilmesi halinde siz de bir tesisat firmasına yaptırabilme imkanına sahipsiniz.

İstanbul su kaçağı bulma evresinde sizlere firma olarak her zaman en iyi şekilde hizmet vermeye dikkat etmekte olduğumuz için bu noktada firmamızla iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz. Su kaçağı sorunlarınızın kısa süre içerisinde çözülmesine firma olarak her zaman yardımcı oluyoruz ve tamir işlemlerimiz garantili bir şekilde yapılmaktadır.

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir