Çekmeköy Su Kaçağı Bulma

Özellikle apartman dairelerinde meydana gelen su tesisatı arızaları sizleri oldukça güç duruma sokmaktadır. Bunun nedeni ise, su tesisatı sistemi içerisinde oluşan arızaların kısa süre içerisinde duvar diplerinden alt katınızda oturan komşunuzun evine su sızdıracak olmasıdır. Sizden kaynaklanan sorun nedeniyle evi su ile dolan komşunuzun soluğu sizin evde alacak ve çoğu kez şiddetli tartışmalar ile son bulacaktır.

Komşunuzla aranızdaki ilişkileri zedeleyen bu problemler erken müdahale edilmesi gereken ciddi tesisat problemleridir.

Kırmadan Çekmeköy su kaçağı tespiti işlemi sağlayan firmamız, kullandığı üst seviye modern teknikler sayesinde sızan sular alt katınıza gitmeden sorunu tespit ederek tamir işlemini uygular. Ses çıkarmadan çalışan cihazlar nedeniyle günün hangi saatinde olursanız olun, bu işlemi yaptırabilirsiniz. Yapılacak olan işlemlerden ne siz ne de komşunuz hiçbir şekilde rahatsızlık duymayacaktır. Çekmeköy su kaçağı merkezi kişilerden gelen hizmet taleplerine göre ekip arkadaşlarımızı da ilgili yere yönlendirerek  hizmet veriyoruz. Su tesisatında yaşanan sorunlar karşısında yapılacak olan müdahalelerde profesyonel olarak sizlere yardımcı olmak için gelişmiş teknoloji ile çalışıyoruz. Bu sayede istediğiniz de size en yakın olan ekibimiz yönlendirilerek bu şekilde en kısa sürede hizmet almanız sağlanır.

Su kaçağı nerelerde görülür?

Suyun geçtiği her yerde meydana gelmesi muhtemel olan bu arızalar, daha çok eski yapıların banyo, mutfak ve tuvalet gibi gün içerisinde yoğun olarak kullanıldığı alanlarda ortaya çıkmaktadır. Yapılan yüksek binaların artması ve bu binalarda kullanılan su borularının kalitesinin düşük olması nedeniyle yeni yapılan yapılarda da su kaçağı problemleri ile karşılaşılmaktadır.

Su sızıntıları nasıl meydana gelir?

Su borularının zaman içerisinde dayanıklılık ömrünü yitirmesiyle bazı aşınmalara ve bu aşınmalardan da su sızıntıları oluşmaktadır. Elde olmayan sebeplerle oluşan bu sızıntılar kısa süre içerisinde su kaçaklarına yol açmakta ve sizleri epeyce bir uğraştırmaktadır.

Su kaçağının tespit işleminde ne tür cihazlar kullanırsınız?

Ersoylar tesisat kurulduğu yıldan bu yana daima sizlerin yanında yer alarak sizleri her türlü sorundan minimum hasarla kurtarmıştır. Eskiden kırılıp dökülen fayansların altında yapılan tespit işlemini kırmadan dökmeden gerçekleştirmekte ve teknolojinin son harikası olan yeni akustik dinleme adı verilen Çekmeköy su kaçağı tespit cihazı kullanmaktadır. Su sesine karşı duyarlı olan bu cihaz arızaları dakikalar içerisinde noktasal olarak tespit etmektedir.

Tespit edilen yerde ne tür bir çalışma başlatıyorsunuz?

Teknolojinin son harikası olan akustik dinlemenin noktasal olarak görüntülediği yeri, sizlerle paylaşan Çekmeköy su kaçağı tespiti uzmanları olan tesisat ustalarımız sizlere gerekli ön bilgilendirmeyi yapıp haberdar ederler. Sizlerin de onayını aldıktan sonra tıpkı tespit işleminde olduğu gibi tamir işlemini de titiz bir çalışma yürüterek bir veya iki seramiğin altında gerçekleştirerek sizlere garanti vermektedir.

Çekmeköy’ün hangi semtlerine servis sağlamaktasınız?

Geniş kadrosu ile Çekmeköy’ün Alemdağ, Ömerli, Taşdelen ve diğer bütün mahallelerine servis olanağı sağlayan firmamız, her yere sabit fiyat güvencesi de sunmaktadır.

Güzel İstanbul’umuzda son yıllarda artan kalitesiz altyapı yüzünden su kaçağı problemleri gitgide gün yüzüne çıkmaktadır.

Ekibimiz olarak tüm mahalle ve sokaklara inen gezici servisimiz sayesinde problemleri en derinize kadar inip ortadan kaldırmayı asıl amacı haline getiren firma görevlilerimiz uygun fiyat politikasıyla da müşterilerinin mağdur olmasının önüne geçmektedir.
Günün her saati ulaşabileceğiniz telefon numaralarımızla, tesisat problemlerinizden sizleri kurtarmamız artık daha kolay.

Tüm vana ve musluklar kapalı olduğu halde hala su saatinizde dönme oluyorsa şüphelenmeniz gereken en büyük problem su kaçakları olmalıdır. Çekmeköy su kaçağı bulma konusunda tüm  çekmeköyde bulunan mahallelere hizmet vermeye devam etmekteyiz.  Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan semtlerde yeterli ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi en kaliteli şekilde sizlere sunuyoruz. Su tesisatı konusunda bulunduğunuz semte en yakın ekibimiz sizlere kısa sürede gelmektedir. Kırma işlemi yapılmadan yapılacak olan işlemler sayesinde daha fazla alanın kırılmasına gerek kalmadan kaçaklara kolayca müdahale edilir.

 

Çekmeköy Su Kaçağı Bulma
5 (100%) 57 Puan[lar]

7 Talepler

  1. genel olarak ümraniyede bir çok tesisatçı bulunuyor fakat bu arkadaşlar işlerini son derece titiz ve hızlı bir şekilde hallediyor diyebilirim. tekrar tekrar teşekkürlerimi sunuyorum su kaçağı sorununa el attıgınız icin

  2. Eve tesisatçı getirdik evde kırılmadık yer kalmadı ancak bir türlü duvardaki sızıntıyı bulamadı ve evi inşaat haline getirdi, lütfen yardım edin çok zor durumdayım.

  3. Merhabalar. Çekmeköy’de yaşıyorum. Evimin banyosunda yoğun şekilde rutubet oluşuyor. Banyo sularından kaynaklandığını düşünüyordum fakat banyo kullanılmadığında da rutubet devam ediyor. Başa çıkmak için çok uğraştım ama fayda etmedi. Sorunun su tesisatından kaynaklandığını öğrendim. İnternette sizi gördüm. Yazılarınızı okudum. Kırmadan dökmeden su kaçağı tamiri yazıyordu. Eve gelip sorunu çözebilirseniz çok memnun olurum. İyi günler dilerim

  4. Evimin mutfağında su sızıntısı buna müdahale etmenizi istiyorum kapı komşum sizi önerdi bende sizin siteden baktım videolardan çok güzel işler çıkarıyorsunuz çok iyi teknoloji kullanıp sızıntıyı bulup tamir ediyorsunuz ben mutfağıma zarar gelmesin diye sizle çalışmak istiyorum randevu aldım yarın 9.30 şimdiden teşekkürler.

  5. merhabalar kolay gelsin evimizde su kaçağı mevcut az önce aradım iletişim kuramadım hatlarda problem var galiba iletişim siz sağlarmısınız telefon numaram 0542 615 xx xx

  6. aldıkları paranında işinde hakkını veriyorlar, diğer tesisatçılar gibi evinizdeki fayansları kırmadan tamir yapıyorlar, nasıl mı diye sormayın arayın farkı görün.

    1. Yorumunuz ve ilgi alakanız için ne kadar teşekkür etsek azdır efendim.Hedefimiz her zaman müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmak oldu kuruluşumuzdan bu yana 1.Hedefimiz müşteri memnuniyeti oldu ve bu anlayışımız hiçbir zaman değişmeyecektir tekrar tekrar teşekkür ediyoruz sizi mutlu ve memnun edebildiysek ne mutlu bize.

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir