Çatalca Su Kaçağı Bulma

Sektörde ilk hizmete başladığımız bölge olan Çatalca ilçesi ilk göz ağrısı olan semtlerimizden bir tanesidir.

Şuan günümüzde yaygın servis ağımız sayesinde tüm ilçelere destek sağlayan ekibimiz, hatasız, titiz ve garantili hizmet vermekle birlikte tüm su tesisatı problemlerinin üstüne korkusuzca gitmektedir.

Su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen arızaların neredeyse tamamı oldukça sinir bozucu problemlerdir. Bunun nedeni ise, su borularının gözle görünür olmamasıdır. Üzeri beton ile kaplı olan su borularında oluşan arızaların özellikle tespit işlemi sizleri epey bir uğraştırmaktadır.

Kuruluşumuz gezici ekipleri tarafından Çatalca su kaçağı bulma hizmeti, Avrupa’dan ithal getirttiği modern ve son derece teknolojik olan cihazlar ile sizlere dakikalar içerisinde servis olanağı sunmaktadır.

Eskiden olduğu gibi gelişigüzel kırma dökme işlemini kullanmayan firmamız, sizlere minimum süre içerisinde maksimum kaliteli hizmet vermektedir.

Su kaçağının ortaya çıkışı nasıl olur?

Yer altında kalan su boruları zaman içerisinde tahribata uğrayarak, çatlama veya patlama gibi sorunlar ile karşılaşır. Patlayan su borularından çıkan suların oluşturduğu bu sorun kısa süre içerisinde yapınızın tamamına dağılmasıyla belli başlı bazı istenmeyen problemlere de yol açmaktadır.

Su sızıntıları nerelerde görülmektedir?

Daha çok eski yapıların banyo, mutfak ve tuvalet gibi alanlarında ortaya çıkan su kaçakları, son zamanlarda artan inşaatlarda kullanılan kalitesiz su boruları ya da tesisat ustalarının yanlış eğim vermesi sonucu gün yüzüne çıkmaktadır. Suyun yoğun olarak kullanıldığı alanlarda ortaya çıkan bu arızalar sizleri oldukça zor durumda bırakmaktadır.

Su kaçaklarının tespitinde hangi cihazlar kullanılmaktadır?

Ersoylar Tesisat, kurulduğu yıldan bu yana teknolojideki bütün gelişmeleri yakından takip ederek sizlere son derece modern olan Çatalca su kaçağı tespit cihazı ile servis sağlamaktadır. Klasik yöntemlerin aksine, akustik dinleme diye bilinen su sesine karşı hassas olarak geliştirilen cihaz ile noktasal olarak arızalarınızı Çatalca su kaçağı tespiti eden firmamız tek bir seramiğinizi dahi kırmaz.

Tespit edilen yerde tamir nasıl gerçekleşir?

Alanında uzman olan Çatalca su kaçağı tespiti uzmanları olan su tesisatçı ustalarımız, su kaçağı tespit ettikleri yeri öncelikle sizlerle paylaşarak ve tamir işleminde yapılacak olan işlemleri sizlere de anlatarak, minimum fiyat güvencesi ile sizlerinde ne olduğunu bilerek bizler tarafından hizmet verilmektedir. Sizlerin de onayını aldıktan sonra tıpkı tespit işleminde olduğu gibi titiz bir çalışma yürüterek patlayan su borularınızı bir ya da iki seramiğin altında tespit ederek sizleri bu sorundan kurtarmaktadır.

Çatalca’da nerelere hizmet vermektesiniz?

Geniş ve uzman kadrosu sayesinde Çatalca’da bulunan Binkılıç, Çiftlikköy, Karacaköy ve merkez köylerin tamamına aynı gün içerisinde servis olanağı sunmaktadır. Bütün semt ve mahallelere sabit fiyat garantisi ile Çatalca su kaçağı tespit merkezi ile hizmet sağlayan firmamız, kurulduğu yıldan bugüneuyguladığı modern yöntemler nedeniyle Çatalcalıların en çok tercih ettiği su tesisatçı firması haline gelmiştir. Sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamızı, iletişim kategorisinde yer alan telefon numaralarından arayabilir, randevu oluşturabilirsiniz.

Çatalca Su Kaçağı Bulma
5 (100%) 6 Puan[lar]

7 Talepler

  1. Daha önce bir arkadaşım vesilesi ile firmanızı tercih ettiğim ve sunmuş olduğunuz hizmet adeta ksursuz diyebilirim bu hususta sizlerle tekrar çalışmak isterim eğer bir gün böyle bir sorun yaşardım tekrardan teşekkürler

  2. Yeni taşındığım evin banyosunda rahatsız edici bir rutubet kokusu var bu bağlamda hizmet veriyorsanız bana en kısa sürede ulaşmanızı talep etmekteyim. Şimdiden teşekkür ederim google üzerinde araştırmalarım sonucunda sizi buldum umarım bu konudada hizmet veriyorsunuzdur araştırdığım kadarıyla ciddi bir referans kitlesine ve mutlu müşterileri bünyenizde barındırıyorsunuz inşallah bizde o mutlu müşteriler tarafında yer alırız.

  3. Banyomda rutubet başgösterdi ev eski ne zamandır bu sorun yoktu nasıl yapılacağı konusunda araştırmalar yaptım sizin sitenize denk geldim problemimin kökten giderilmesi için sizden geleceğiniz gün konusunda randevu talep etmekteyim her gün müsaitim gün sorunum yok istediğiniz gün gelip sorunu giderebilirsiniz fiyat konusunda da bilgi talep ediyorum

  4. Çatalca’da müstakil evim var. Bina oldukça eski eski. Zaman zaman sorunlar çıktığı oluyor. Geçenlerde su sayacı dikkatimi çekti. Birkaç gün hiç evde değildik. Evde su kullanan hiçbir alet yok. Buna rağmen su sayacı ilerlemeye devam ediyordu. Bu durumun sebebini araştırınca tesisattaki su kaçağından kaynaklarını öğrendim. Sizi bir arkadaşım önerdi. Çok m memnun kalmış. Bana da yardımcı olursanız çok sevinirim.

  5. Ben İstanbul çatalcada oturuyorum evimin klozetinde su sızıyor internete ararken sizin siteyi buldum başkalarının evinde çok iyi çalışmalarınız olmuş bu yüzden sizle çalışmak istiyorum birde tamir ücretini öğrene bilir miyim

  6. Çatalca su kaçağı bulma konusunda çok iddaalı olduğunuzu duydum daha önce hizmet verdiğiniz mehmet barlak arkadaş yönlendirdi. telefon numaranızı unutmuştu burdan buldum iyi ki ismini unutmamış.

    1. Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ediyoruz efendim ilginiz için ayrıca teşekkür ederiz her sorunda biizmle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir