Su Kaçağı | Petek Temizliği

Robotla Tıkanıklık Açma | Kombi Petek Temizliği Acil Su kaçağı ve tıkanıklık açma için %100 garantili hizmet...

Ersoylar Tesisat, İstanbul genelinde su kaçağı tespiti, tıkalı gider açma, petek temizliği ve kombi bakım tamir servisi konularında profesyonel olarak garantili hizmet vermektedir. Siz de bizleri tercih ederek su tesisatçı bulma kolaylığu ile uygun fiyat garantisini kaçırmamış olursunuz.

ÇATALCA SU KAÇAĞI BULMA VE TESPİTİ, ÇATALCA TIKANIKLIK AÇMA, ÇATALCA KANAL AÇMA

İçeriği Puanla

ÇATALCA SU KAÇAĞI BULMA VE TESPİTİ, ÇATALCA TIKANIKLIK AÇMA, ÇATALCA KANAL AÇMA ÇATALCA Tıkalı Lavabo Gideri Açma: Ekibimiz sıkıntı yaşayan bölgeye ulaştıktan sonrasında. İlgili şahıs veya kişilerden sorunla alakalı kısa bilgiler alır ve emek harcama şartlarını belirler. Güvenlik önlemini aldıktan sonrasında işine başlar. Tıkanmış olan atıksu giderini soruna müsait ekipmanları seçerek tıkanıklığa sebebiyet veren nesneyi parçalar yada çekerek alır. Bu muamele on ila 30 dakika sürebilir. Gerekli testlerini yapmış olup probleminin tamamen giderildiğine güvenli oduktan sonrasında meydana getirilen işin içeriğine müsait olan tutarı faturalandırıp teslim eder.

ÇATALCA SU KAÇAĞI BULMA VE TESPİTİ, ÇATALCA TIKANIKLIK AÇMA, ÇATALCA KANAL AÇMA

ÇATALCA Robot’la Tıkalı Lavabo Gideri Açma: Ekibimiz sıkıntı yaşayan bölgeye ulaştıktan sonrasında. İlgili şahıs veya kişilerden sorunla alakalı kısa bilgiler alır ve emek harcama şartlarını belirler. Güvenlik önlemini aldıktan sonrasında işine başlar. Tıkanmış olan atıksu giderini soruna müsait ekipmanları seçerek tıkanıklığa sebebiyet veren nesneyi parçalar yada çekerek alır. Bu muamele on ila 30 dakika sürebilir. İş bitiminde müsait olan tutarı faturalandırıp teslim eder.

ÇATALCA Mutfak Gideri Açma: Mutfak lavabo giderleri zaman içinde yiyecek artıklarınız ve yağların donması nedeniyle daralıp tıkanır. Kullanım sırasında sağlığınızı tehdit eden lavabo açıcı mamüller bu soruna ancak kısa süreli ve tehlikeli bir çözümdür. Lavabo gideri açmak için kullanılan pompa ise tıkanıklığa sebep olan şeyi daha derine iterek problemi büyütür. Konusunda uzman olan firmamız uygar yöntemlerle tıkanmış mutfak lavabolarınız için size 7/24 emin süratli ve kati çözüm sunar.

ÇATALCA Tıkalı Tuvalet Açma: Asma klozet, ekip klozet, alafranga tuvalet, alaturka tuvaletlerinizi kırmadan bozmadan tesisata zarar vermeden tıkalı pimaş (pvc), koruge, künk masraf borularınızı günün her saatinde 7/24 serviz hizmeti vererek ROBOT ve KAMERALI SİSTEMLERLE açıyoruz.

ÇATALCA Tıkalı Klozet Açma: Asma klozet ve ekip klozetlerini kırmadan bozmadan tesisata vermeden tıkalı olan giderleri günün her saatinde 7/24 serviz hizmeti vererek ROBOT ve KAMERALI SİSTEMLERLE açıyoruz.

ÇATALCA Kanalizasyon Açma: Ekibimiz sıkıntı yaşayan bölgeye ulaştıktan sonrasında. İlgili şahıs veya kişilerden sorunla alakalı kısa bilgiler alır ve emek harcama şartlarını belirler. Güvenlik önlemini aldıktan sonrasında işine başlar, tıkanmış olan kanalizasyon giderini soruna müsait ekipmanları seçerek tıkanıklığa sebebiyet veren nesneyi parçalar yada çekerek alır. Bu muamele on ila 30 dakika sürebilir. İş bitiminde müsait olan tutarı faturalandırıp teslim eder.

ÇATALCA Pimaş (Pvc) Boru Açma:Tıkalı pimaş borularınızı robot cihazlarla hiçbir zarar vermeden temiz ve etken bir biçimde açıyoruz.Sonra kamera ile imaj tespiti yapmış olup sizleri bilgilendiriyoruz.

ÇATALCA Kanal Görüntüleme : Tıkalı olan atık su boru ve kanallarını,bu iş için geliştirilmiş olan 30m-100m 200m lik el itmeli hususi su altı kameralarıyla tıkanma nedenlerini müşterilerimize gösterip bir kopyasınıda teslim ediyoruz.

ÇATALCA Rögar (Logar) Temizleme:Rögar temizleme işi düzgüsel koşullarda belediye veya hususi vidanjörler yapmaktadır.Ancak ara sıra rögar vidanjörün ulaşamayacağı yerde olabiliyor bu durumda kendi ekipmanlarımızla rögar’ın içerisini temizleyip poşetliyoruz.

Tuvalet tıkanıklığı şayet fazlaca ağır bir madde ile kapanmamışsa açılması kolaydır. Birincisi büyük bir kovaya su doldurun. Ani bir hareketle suyu içeri boşaltın. Eğer tıkanıklık açılmazsa ikinci yönteme geçin. Ersoylar tesisat sizi bilgilendirmeye devam edecektir.

ÇATALCA SU KAÇAĞI BULMA VE TESPİTİ

İkinci metot şampuan dökme yöntemidir. Şampuanlar sıcak su ile etkileşime girdiğinde birden tıkanıklığı açabilir.

Bütün bu yöntemler işe yaramadıysa üçüncü metot kimyasal lavabo tuvalet açıcılar kullanmak olacaktır. Yine bu kimyasallar gidere atıldığında derhal peşinden gidere bolca kaynar su dökün birazcık bekleyin. Gider açılmazsa bizi arayın. Çünkü tıkanma kolay bir tıkanma değildir.

Birincisi tesisatçılar tıkanıklık veya su kaçacağını size işaret etmek için açtıkları kamerada dolandırıcılık yaparlar. Size daha ilkin kayıt ettikleri bir videoyu tıkanıklık varmış şeklinde gösterirler. Sizde tıkanıklık veya giderlerde ağır pislik var zanneder ve tesisatçılara yüklü miktarlarda para ödersiniz. Çatalca tuvalet tıkanıklığı açma işlerinizde hizmetinizdeyiz.

Tesisatçıların ikinci kullandıkları dolandırıcılık yöntemi ise giderlerde pislik kalıntılarından ötürü olan tıkanmalarda meydana gelen dolandırıcılıktır. Böyle bir durumda tesisatçılar size tesisatın değişmesi icap ettiğini söylüyor. Halbuki tazyikli su ile fazlaca daha ucuz maliyete çıkarsınız. Ancak sizden daha fazlaca para kazanmak isterler.

Üçüncü metot ise tesisatçılar logar tıkanıklığı yaşadığınızda bu yöntemi uygular. Kurala gore kaldırımdan apartmana kadar olan bölgeler kişilere kaldırımdan ötesi belediyeye aittir. Yani tesisatınızın kaldırıma yakın yerlerinde olup biten tıkanmayı belediye halletmek zorundadır. Fakat tesisatçılar size bu tıkanıklığı çözdüğünü söyler ve belediyeyi aramanızı ister. Bu da size pahalıya patlar. Çatalca tuvalet tıkanıklığı açma işlerinizde hizmetinizdeyiz.

Bütün bu dolandırıcılardan kurtulmak istiyorsanız bizi arayın. Güven ve kaliteyi bir arada bulunduran Ersoylar tesisat size dürüst ve kalifiye hizmet verir. Çatalca tuvalet tıkanıklığı açma işlerinizde hizmetinizdeyiz.
Tıkalı klozet borusu açma, klozet açmak bizim isimizdir. Klozet açıcı, klozet açıcılar kullanıp işi daha zor hale getirmek yerine tıkanıklığı açma firmaları arayabilirsiniz. Klozetim tıkandı. Gibi sorular artık sizi yormayacaktır. Tıkanan klozet açma, tıkanmış klozet açma işinizi uzman bir şirkete devredin. Çatalca tuvalet tıkanıklığı açma işlerinizde hizmetinizdeyiz.

Klozet tıkanıklığı açma, klozet tıkanması açma, klozet gideri açma, robotla klozet açma işi aslına bakarsak o kadar da zor olmayan bir iştir. Klozet tıkanması aslına bakarsak kolay bir süreç olsa da klozet gideri açma tecrübeli ustaların işidir. Klozet açan robotlar ve yaylar yardımı ile tıkanıklık problemini çözüyoruz. Çatalca tuvalet tıkanıklığı açma işlerinizde hizmetinizdeyiz.

Robotla klozet açma sükunet içinde kırmadan dökmeden ve kirletmeden meydana getirilen bir iştir. Kırmadan klozet açma, dökmeden klozet açma, kirletmeden klozet açma işi istiyorsanız bizi arayın. Klozet gideri açma bizim işimizdir. Çatalca tuvalet tıkanıklığı açma işlerinizde hizmetinizdeyiz.

Tuvalet tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı açma, tıkalı tuvalet açma işlerini titizlikle yerine getiririz. Çatalca tuvalet tıkanıklığı açma işlerinizde hizmetinizdeyiz.

Tuvalet tıkanması, tuvalet tıkanması, tuvalet tıkanıklığı şeklinde sorunlar çözümsüz değildir. Wc tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma işinde bizlere ulaşın. Çatalca tuvalet tıkanıklığı açma işlerinizde hizmetinizdeyiz.

Tuvalet tıkandı, tuvaletim tıkandı şeklinde sorunları temiz bir biçimde çözüyoruz. Tuvalet tıkandı iyi mi açılır? Wc tıkandı ne yapmalıyım? Gibi sorular sizin çözeceğiniz türde bir vaziyet değildir. Çatalca tuvalet tıkanıklığı açma işlerinizde hizmetinizdeyiz.

Tıkalı tuvalet açma, tıkanmış tuvalet açma, tıkalı tuvalet gideri açma şeklinde işler bizim işimizdir. Tuvalet açıcı, tuvalet açıcılar kullanmak ara sıra fazlaca büyük sorunlara niçin olur. Çatalca tuvalet tıkanıklığı açma işlerinizde hizmetinizdeyiz.

Robotla tuvalet açma, robotla kırmadan tuvalet açma, dökmeden tuvalet açma, kirletmeden tuvalet açma işinde İstanbul çapında hizmet sunarız. Tıkalı tuvalet açma şekilleri çeşit çeşittir. Çatalca tuvalet tıkanıklığı açma işlerinizde hizmetinizdeyiz.

ÇATALCA TIKANIKLIK AÇMA

Tuvalet gideri açma, tıkalı tuvalet açıcı, tıkanan tuvalet açma ve tuvalet açan tesisatçı firmalarında önde giden bir şirketiz. Çatalca tuvalet tıkanıklığı açma işlerinizde hizmetinizdeyiz.

Tıkalı tuvalet açma, tıkanan tuvaleti açma, pimaş aç, pimaş açma işlerinde bizi arayabilirsiniz. Çatalca tuvalet tıkanıklığı açma işlerinizde hizmetinizdeyiz.

Çatalca Pimaş Tıkanıklığı Açma

Evlerinizde iş yerlerinde pimaş tıkanıklığı ve pimaş tıkanıklığı açma işlerini de yapıyoruz. Robotla pimaş açma yada yaylarla pimaş açma işinde de bizi tercih edebilirsiniz. Çatalca tuvalet tıkanıklığı açma işlerinizde hizmetinizdeyiz.

İstanbul pimaş aç, Anadolu Yakası pimaş aç, Avrupa yakası pimaş aç diye Google yada öteki arama motorlarına yazdığınızda bizi bulabilirsiniz. Tıkalı pimaş açma işinde süratli ve emin yollarla sorununuzu çözüyoruz. Kırmadan pimaş açma, dökmeden pimaş açma ve kirletmeden pimaş açma işinde titiz davranıyoruz. Çatalca tuvalet tıkanıklığı açma işlerinizde hizmetinizdeyiz.

Pimaş açma hizmetlerini samimi ve dürüst bir biçimde yerine getiririz. Pimaş açıcı yaylar ve robotlarla sıkıntınızı çözeriz. Pimaş açıcılar hızla gelişen değişen teknolojinin önünde olmalıdır. Pimaş açmak aslına bakarsak görünüyor ki zor bir iş değildir. Çatalca tuvalet tıkanıklığı açma işlerinizde hizmetinizdeyiz.

Çatalca Kameralı Tıkanıklık Açma

Kameralı lavabo açma, tıkanmış pimaş açma, tıkanmış tuvalet açma, tıkanan pimaş açma da hepimiz en iyilerden biriyiz. Pimaş tıkanması sorununa 7 gün 24 saat müdahale edebiliyoruz. Çatalca tuvalet tıkanıklığı açma işlerinizde hizmetinizdeyiz.

Pimaş açan teknolojik cihazlarla pimaş açan ustalarla çalışıyoruz. Pimaş açan şirketler içinde dürüstlüğe ve kaliteye fazlaca ehemmiyet veriyoruz. Çatalca tuvalet tıkanıklığı açma işlerinizde hizmetinizdeyiz.

Tıkalı lavabo, tıkanan lavabo açma, tıkalı kanal açma, tıkanmış lavabo açma işlerinde profesyoneliz. Arama motorlarına lavabo aç yada lavabo açıcı firma yazarsanız bizi bulabilirsiniz. Lavabo tıkanıklığı açma, tıkalı lavabo açma işlerini özen ile yaparız. Lavabo tıkandı. Gibi problemler artık sizi rahatsız edemeyecek. Çatalca tuvalet tıkanıklığı açma işlerinizde hizmetinizdeyiz.

Çatalca Kanal Gideri Açma

Lavabo açıcılar teknik malzemelerden oluşmalıdır. Robotla lavabo açma en yaygın yöntemdir. Bu yöntemle kırmadan lavabo açma sizi memnun eder. Kameralı lavabo açma robotları sayesinde temizlenen bölgeleri size gösterebiliyoruz. Lavabo gideri açma, lavabo açmak sizi sıkıntıya solmasın. Biz işlemleri özen ile hallederiz. Çatalca tuvalet tıkanıklığı açma işlerinizde hizmetinizdeyiz.

Tıkalı lavabo açma, tıkanıklık açma hizmetlerimiz de var. Tıkanıklık açıcı teknolojik cihazlar tıkanıklık açıcılar olarak da tanımlanabilir. Tıkanıklık açma bizim işimizdir. Tıkalı masraf açma sorunlarınızı 7 gün 24 saat yapıyoruz. Çatalca tuvalet tıkanıklığı açma işlerinizde hizmetinizdeyiz.

Gider açıcı olarak değnek kullanmak fazlaca tehlikelidir. Gideri açmak yerine kırabilirsiniz. Yine banyo gideri açma, masraf tıkanıklığı, masraf tıkanıklığı açma problemlerinizi kaliteli bir hizmetle yerine getiriyoruz. Gider açıcılar uzmanların elinde olursa sizin işinizi görür. Çatalca tuvalet tıkanıklığı açma işlerinizde hizmetinizdeyiz.

Çatalca Kameralı Kanalizasyon Gideri Açma

Kameralı masraf açma, tıkalı boru açma, boru açma, süzgeç tıkanıklığı açma hizmetleri de veriyoruz. Pisuvar tıkanıklığı açma, boru tıkanıklığı, boru tıkanıklığı açma, tıkalı boru açma işlerinde kaliteyi ve itimatı önemsiyoruz. Çatalca tuvalet tıkanıklığı açma işlerinizde hizmetinizdeyiz.

Boru açıcı ustalar ve boru açıcılar teknolojiyi en bereketli biçimde kullanmak zorundadır. Kanal açma, kanal tıkanıklığı, kanal tıkanıklığı açma işleri ergonomik aletlerle kolayca yapılabilir. Kanal açıcı işlerde bizi arayabilirsiniz. Çatalca tuvalet tıkanıklığı açma işlerinizde hizmetinizdeyiz.

Tıkalı kanal açma, tıkanan kanal açma, tıkanmış kanal açma ve logar açma işlerinizi en geç bir saat içinde cevap veriyoruz. Tıkalı logar açma ve logar temizleme de teknolojiyi takip ediyoruz. Tıkanan logarı açma ve tıkanmış logar açma işlerini de titizlikle yapıyoruz. .

ÇATALCA KANAL AÇMA

Çatalca Tıkanıklık açma Çatalca kanalizasyon temizleme,tuvalet tıkanık açma,kanal açma, logar temizleme,tıkalı lavabo, tıkalı tuvalet,Çatalca kanalizasyon tıkanıklığı,lavabo tuvalet tıkanıklığı açma,kanalizasyon temizleme,Çatalca kanalizasyon temizleme fiyatı,Çatalca kanalizasyon arıza,Çatalca tuvalet tıkanıklığı açma, pimaş tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı,lavabo tıkanıklığı iyi mi açılır? kati çözüm 100%,lavabo tıkanıklığı açma fiyatları, lavabo açma masraf açma,

Çatalca tuvalet tıkanıklığı açma,lavabo tuvalet tıkanıklığı açma‎,Çatalca da tuvalet tıkanıklığı,lavoba tıkanıklığı
,işlemini kamera görüntüleme sistemleri ile kırmadan cihazlarla yapmaktayız. işinde uzman kadromuz tuvalet tıkanıklığı şeklinde ihtisas gerektiren işlerde son sistem ekipmanlarla lavabo açma, banyo açma, tuvalet açma şeklinde bütün tıkanıklık problemlerinize 30 dk şeklinde kısa müddette destek oluyoruz,
Çatalca tıkanıklık açma,Çatalca tuvalet tıkanıklığı açma,tuvalet açma,tıkanan tuvalet iyi mi açılır,tuvalet tıkanıklığı,tuvalet tıkanıklığı iyi mi açılır,tıkanan klozet iyi mi açılır,tıkalı tuvalet iyi mi açılır,tıkanmış tuvalet iyi mi açılır,tıkanan tuvalet iyi mi açılır karbonat,klozet tıkanıklığı iyi mi açılır,

Çatalca su kaçağı bulma alt kattaki komşunuza su mu damlıyor? Sorun etmenize gerek yok bizi arayın bir servis isteyin yeter ekibimiz gelsin su kaçağını noktasal olarak bilgisayarlı aygıt sayeinde kolayca ve kati olarak kaçağı tespit etsin hepimiz su kaçağı mevzusunda kedimize fazlaca güveniyoruz su kaçağını bulduktan sonrasında ancak bir yada iki seramik kırarak su kaçağının olduğu noktayı tamir yaparak hizmetinize sunuyoruz sıradan tesisatçılar tesisatı topyekün değiştirelim yada bir kaç yeri kıralım şeklinde tavsiyelerde bulunabilir.

bunlara gerek yok size vakit tadilat ve ekonomik olarak ciddi kayıplar verdirebilir bu şekilde bir durumda mutlaka ustalaşmış bir firmadan yardım almalısınız Çatalca su kaçağı tespiti yapmak bizim işimiz bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. yada su kaçağı dairenin yada binanın giderleri de ise giderlere kamara salarak kaçağın hangi noktada bulunduğunu tespit edip ona gore çözümler üretiyoruz gayemiz müşterilerimiznin minimum masraf ile ustalaşmış tesisatçı hizmeti vermek bir su kaçağı var diye mesela banyoyu topyekün kırmaya gerek yok su kaçağı olan noktayı bulup o noktayı onarım ediyoruz.

Su faturası yüksek mi geliyor ?

Evinizde yada iş yerinizde normalden fazla su faturası geliyorsa su kaçağı olabilir su kaçağı klozet rezervuarından olabilir alt yapınızdaki tesisatta patlak olabilir yada su sayacınız bozuk olabilir bu şekilde sorunlarda ustalaşmış bir tesisat firmasından yardım almalısınız hepimiz evinizde su kaçağını agustik dinleme cihası yada termal kamara sayeinde su kaçağını 100/100 tespit ediyoruz ve ancak su kaçağının olduğu noktayı kırarak tamiratını yapıyoruz. SU

KAÇAĞINI NOKTASAL OLARAK BULUYORUZ .

Evdeki bütün su lavabo duş bataryası çamaşırmakinası klozet rezerevuarı muslukları kapattıktan sonrasında su sayacının içerisindeki sayaç dönüyorsa mutlaka su kaçağı vardır bu şekilde durumlarda su sayacının vanasını kapatıp su tesisatcısından yardım istemelisiniz hepimiz teknolojik cihazlar la su kaçağını bir yeri kırmadan bulup dilerseniz onarımını yapıyoruz.evinizde fanyaz arasından parkelerde şişme yada duvarda kabarma dökülme siyahlaşma var ise su kaçağı olma ihtimali yükseltir.

Evinizin veya iş yerinizin su tesisatında su kaçağının olmadığı tespit edilip su kaçağının oladığını gördük ama tavanda nemlenme bir türlü kesilmiyor ise sıkıntı banyonuzun serik aralarına meydana getirilen derzlerde olabilme ihtimalide vardır bu şekilde durumlarda fanyas ustasından yardım alarak evinizdeki kaygan zeminlerin derzlerini tekrar yapmakta yarar vardır. Onuda yaptıysanız tek olasılık kalıyor oda masraf borularında çatlak olabilir contası çürümüş olabilir bunu da yılan kamaralarımız sayeinde buluyoruz ve onarımını yapıyoruz.

katan sonrasında su sayacının içerisindeki sayaç dönüyorsa mutlaka su kaçaı vardır bu şekilde durumlarda su sayacının vanasını kapatıp su tesisatçısından yardım istemelisiniz hepimiz teknolojik cihazlar la su kaçağını bir yeri kırmadan bulup dilerseniz onarımını yapıyoruz.evinizde fanyaz arasından parkerde şişme yada duvarda kabarma dökülme siyahlaşma var ise su kaçağı olma ihtimali yüksetir.

Evinizin veya iş yerinizin su tesisatında su kaçağının olmadığı tespit edilip su kaçağının oladığını gördük ama tavanda nemlenme bir türlü kesilmiyor ise sıkıntı banyonuzun serik aralarına meydana getirilen derzlerde olabilme ihtmialide vardır bu şekilde durumlarda fanyas ustasından yardım alarak evinizdeki kaygan zeminlerin derzlerini tekrar yapmakta yarar vardır. Onuda yaptıysanız tek olasılık kalıyor oda masraf borularında çatlak olabilir contası çürümüş olabilir bunu da yılan kamaralarımız sayeinde buluyoruz ve onarımını yapıyoruz.

Ersoylar tesisat evinizdeki su ,doğalgaz tesisatınızın hangi noktalardan geçtiğini gelişmiş termal kamera sayeinde süratle kati olarak bulur personelimiz gerek duymadığı zamanlarda bu aleti kullanmayabilir termal kamara su kaçağını bulmamızda büyük bir yardımcımızdır bilhassa sıcak su kaçaklarını nokta olarak belirler bizlere ancak onarım yapmak düşer günümüzde bir fazlaca tesisatçı bu cihazların çakmasını alarak müşterileri kandırıp birden fazla noktada katliam yapmamız icap ettiğini söylerler bunlara mutlaka saygınlık etmeyiniz.

Demir boru tesisatlarınızda su kaçağı meydana gelebilir bunu noktasal tespit edebiliriz sadece tespit ettikten sonrasında demir borunun ek bölgeleri bulunur bu ek yerlerinden tamirat yapılır ama demir borularda tamamen çürüme meydana geldiyse mutlaka topyekün tesisatınızın değişmesini öneriyoruz bu sebeple devamlı su kaçağı meydana gelir buda size maliyet tadilat devamlı komşunuza zarar verme ve üzülmenize niçin olur şayet bir kısımda çürüme çatlama var ise mutlaka tamirat öneriyoruz.

Su kaçağını bulmak için muhtelif yöntemler vardır bu yöntemler termal kamarayla su kaçağını bulma ve dinleme cihazıyla su kaçağını bulma hepimiz bu tip teknolojik cihazların yanı sıra uzman deneyimli ustalarla çalışıyoruz neyseki yeterlilik belgesi olmak zorumluluğumuz vardır su kaçağını bulmak için en önce sıcak su ve soğuk su yu birbirinde ayırıyoruz kombiden yada benzeri ısıtma cıhazlarından su kaçağının böylece soğuk suda mı yoksa sıcak su damı onu tespit ettikten sonrasında gerektiğinde su basıncı yada oksijen basıncı uygulayarak su kaçağını nokta olarak buluyoruz su kaçağının yerini bulduktan sonrasında patlayan borunun fanyasın birleşim noktasına gelmediyse bir yada iki fanyas yada seramik kırarak su kaçağının onarımını yapıyoruz ve kullanıma açıyoruz bu yaptığımız muamele 1 sene firmamız tarafında güvence dibine alınır.

Bir müşterimizin evinin banyosunun tavanından su damlamaya başlamış bunun üstüne müşterimiz durumu komşusuna bildirmiş ve üst komşu su kaçağı kabul eden şirketler dan birini çağırmış ve bu şirket su kaçağını fazlaca uğraşmış ama bulamamış ve dairenin tesisatını topyekün değişmeyi önermiş ve anlaşmışlar şirket evin sıcak su sovuk su ve kat kaloriferi tesisatını tamamen değiştirmiş ve evden çıkıp gitmiş sadece su kaçağı bir türlü durmamış adam tesisat firmasını aramış su kaçağının devam ettiğini söylemiş şirket başka daireden dir deyip telefonu kapamış ve tekrar telefonları açmamış ve bizi web ten bulmuşlar.

hepimiz gittik su kaçağını iki kat üst daireden bulunduğunu tespit ettik ve onarılması icap ettiğini söyleyip mutabık kaldık ve su kaçağını onarım ettik iki saat arasında su kesildi ve bizi yakarış ederek uğurladılar. su kaçağını alt katta bulunduğunu söyleyip hem erkeğin bütün tesisatını boşa değişmiş ve erkeğe maddi olarak fazlaca zarar vermiş ler bu mevzularda birazcık inceleme yapmanızı öneriyoruz bizim şeklinde kaliteli ve sertifikalı elamanlar ile çalışan firmaları tercih etmelisiniz bizi yeğleyen müşterilerimiz hiç bu şekilde durumla karşılaşmaz ve memnun kalırlar şimdiden bizi yeğleyen müşterilerimize teşekkür ederiz.

Banyonuzu tuvaletinizin yada evinizin her hangi noktasının tavanında yeşillenme kararma olabilir bu vaziyet kati olarak su kaçağı var anlamına gelmez bu sebeple üst kattaki komşunuzun seramiklerinde açılmadan ötürü seramik araları açılabilir bu vaziyet genel anlamda banyo ve tuvaletlerde olabilir temizlik açısından devamlı kimyasal deterjanlar kullanıldığı için derz dediğimiz fanyas araları açılır ve her yıkama yada duş almanız esnasında alt kata su kaçağı olabilir şayet bu tarz bir olay yoksa su sızıntısı ya giderlerdendir veya su tesisatında olabilir. bunu da hepimiz uzman ekibimiz ve son teknolojik cihazlarımızla buluyoruz ve onarımını yapıyoruz.

Yetimoğlu Çatalca Su Kaçağı Tespiti olarak sorununuzu 1 saatde halletmekteyiz. Günümüzde su kaçağı yaygınlaşmakta ve su kaçağı tespiti için eski usul tahmin yaparak her yeri kırmaktansa teknolojik cihazlar ile su kaçağını nokta tespiti ile yapabiliyoruz ek olarak termal kamera ile su kaçaklarını ve daire içerisindeki pimaşların da geçmiş olduğu yeri görüp sızıntıya müdahale edebiliyoruz.

İstanbul da binalarını eski olması nedeni ile su kaçağı son dönemde yaygınlaşmıştır bundan dolayı tahmin ederek kırmak yerine termal kamera ve dinlemeler ile su kaçakları nokta olarak tespit edilmektedir. Profesyonel cihazlar ve uzman kadromuzla siz kıymetli müşterilerimize su kaçağı tespiti

Firmamız İstanbul Avrupa yakasında 2005 yılından bu yana su kaçağı tespiti sektöründe sizlere hizmet vermektedir su kaçaklarınızı tespit ettirip süratli bir biçimde sorununuzu giderebilirsiniz.İstanbul’un her yerine araçlarımızla en kısa müddette ulaşarak su kaçaklarınızı tespit edip onarmaktayız.

Tesisat sisteminizde probleminiz var ise ve emin ve derhal bir yardıma gereksinim duyuyorsanız Yetimoğlunu arayabilirsiniz. 7/24  yardımcı veren telefonlarımızı arayarak yardımcı alabilirsiniz.Arkadaşlarımız sorunlarınızı dinleyip derhal bir çözüm üretmek için bütün teknolojik cihazları ile sizlere yardımcı vermek için yola çıkacaklardır.

ilk başlarda siz değerli üyelerimizin de verdiği malumat ve göstereceğiniz su kaçağı tespiti bölgesinde ön bir bulgu yapılır. Su sızıntısının olduğu zeminin keşfinden sonrasında; su sızıntısı bulma aleti ile sızıntı yaşanmış olan alanda su sızıntısı tespit işlemi  gerçekleşir.Akustik son teknoloji ile donattığımız cihazlarımızla günler alan tespit işlemi fazlaca kısa müddette gerçekleşecektir.5-15 dakika devam eden tespit işlemimizden sonrasında siz değerli üyelerimizin onayı ile en çokca 1 fayans çıkarılarak su kaçağının olduğu yer onarılır ve yeniden fayans yeniden yerine takılarak kırmadan dökmeden su kaçağının tespiti ve tamir işlemi gerçekleştirilmiş olacaktır.

Su sızıntılarından ötürü hem devasa yükseklikte su faturası ödeyip hemde komşularınıza ve binanıza fazlaca ciddi hasarlar vermek yerine İstanbul’un her yerine hizmet veren Ersoylar Tesisat ile iletişime geçerek 1 saat içerinde hem su kaçağından kurtulun hem yüksek satmaca ödemeyin hemde komşularınızı rahatsız etmeyin!

Ersoylar Tesisat su kaçağı bulma servisi hizmetlerimiz , ev veya ofisiniz bundan sonrasında kırılmayacak bozulmayacak! bir su sızıntısı tespiti için mekanlarınızı kırıp bozmayacak full su tesisatı yaptırmak zorunda kalmayacaksınız. Su sızıntıları sıklıkla komşumuza özelliklede alt komşumuza damlama gibi nüksetmektedir .Su kaçağından oluşan bu sorunların tespitini hepimiz termal kameralarla yapmaktayız. Teknolojinin son harikası cihazlarımızla borularınızı seyredip kaçağı bulmaktayız.Yakın zamana kadar su kaçağı bölgesi fayansıyla beraber kırılıp büyük bir gider ve kirlilik ortaya çıkardı artık Ersoylar Tesisat su kaçağı bulma tesisat firmamız sizleri bu dertlerden kurtarmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

porno - istanbul escort
casino siteleri