Büyükçekmece Su Tesisatçı

Su tesisatı binaların inşaatı sırasında yapılır bu tesisatın zaman içinde eskimesi ile de birçok insanın endişesi olan su kaçakları olabilmekte ve büyük sorunlar yaşanmaktadır. Büyükçemece su tesisatçısı olarak da ilçemizde yaşayan kişilerin su tesisatı sorunlarının giderilmesi için yanınızda yer almaktayız.  Binalarda temiz su ve pis su için iki ayrı tesisat düzenlenir bu tesisatlar da zamanla kireçlenme, boruların eskimesi sonucu delinme sonucu su kaçağı olabilmektedir. Bu durumda da Büyükçekmece su kaçağı tespiti için su tesisatçısı firma olarak garantili hizmet veriyoruz.

Büyükçekmece Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Binada su kaçağı olduğunda bu genellikle gözle görülmez ve anlaşılması da zaman alır. Bu durumda da arıza büyür ve binaya da zarar vermeye başlar. Bu nedenle binada oluşacak su kaçağı konusunda dikkatli olmak ve kimi zaman kontrol etmek gerekmektedir. Su kaçağının olduğunu da şu belirtiler ile anlamak mümkün olmaktadır.

 • Su saati bütün musluklar kapalı olduğu halde dönmeye devam ediyorsa
 • Su faturası her zamankinden yüksek gelmeye başladıysa
 • Tavanda, duvarlarda sararmalar, nemlenmeler ve küflenmeler oluyorsa
 • Binaya nedeni belli olmayan kötü kokular yayılıyorsa
 • Parkelerde kabarma oluyorsa

Bu gibi belirtiler olduğunda hemen Büyükçekmece profesyonel ekibi ile hizmet veren su tesisatçı firmamız ile iletişime geçmelisiniz. Ekibimiz kısa sürede gelecek ve su kaçağını hiçbir yeri kırmadan Avrupa’dan getirtmiş olduğumuz robotlar ile tespit edeceklerdir. Duvarların ve zeminin kırılmadan su kaçağı tespitinin yapılması son derece önemlidir. Bu sayede sadece kaçağın olduğu noktada küçük bir yer kırılır ve tamirat yapılır. Ekibimiz bu tamiratı yaptıktan sonra da açılan bölümü kapatmakta ve size ayrıca bir tadilat işi çıkartmamaktadır.

Su Tesisatında Tıkanıklık Olduğunda Ne Yapılmalı?

Su tıkanıklığı bütün evlerde ve iş yerlerinde olabilir bu oluştuğunda ise kesinlikle kendi başınıza müdahale etmeye çalışılmamalıdır. Tıkanıklık açma profesyonel olarak yapılmalıdır. Büyükçekmece garantili su tıkanıklığı açan ve su tesisatçı firma olarak bu konuda hizmet vermekte ve kırmadan dökmeden tıkanıklığın sebebini bulmaktayız. Suyun gitmemesi halinde bu su tesisatında bir ıkanıklık olduğunu gösterir ve piyasa da satılan kimyasal maddeler ile bu sorunun çözülmeye çalışılması ise kesinlikle doğru bir hareket değildir. Öncelikle yapılması gereken tıkanıklığın yerini ve nedeninin tespit edilmesi olacaktır. Bunun için firma olarak özel makineler ve profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Lavabo Açma Nasıl Yapılır?

Kullanılan suyunu pis su borularına ulaşmasını sağlayacak olan lavabolarda tıkanıklık olduğunda ise bunu kişiler genellikle kendileri lavabo açma işini kendileri yapmaya çalışmaktadırlar. Oysa bu kesinlikle doğru bir hareket değildir. Hemen tecrübeli bir su tesisatçı firması ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Bu tıkanıklığın giderilmediği zamanlarda pis su borularında oluşan tıkanıklıklar ile borularda çatlaklar oluşabilir. Borularda çatlakların olması halinde de binaya zarar verecek ve daha büyük sorunlara neden olacaktır. Bunun olmasını da önlemek için Büyükçekmece tecrübeli su tesisatçı firması olarak robotlarımız ile tıkanıklığının olduğu yeri tespit ediyor ve direk oraya müdahale ediyor hem tıkanıklığı açıyor hem de daha büyük sorunların oluşmasını önlüyoruz.

Deneyimli bir firma olarak pis suların binalardan uzaklaştırılmasını sağlayan kanal açma işini de yapıyor ve binalarda bu anlamda sorun yaşanmasını önlüyoruz. Kanal açmanın acil yapılması gerektiğini buradan belirtmek gerekmektedir. Çünkü tıkalı kanal ve giderlerden sızan pis sular binanın temeline ulaşacak ve buda binanın artık zarar görmesine neden olacaktır. Binanın temelinin zarar görmesi de ömrünü kısaltacaktır. Binalarda oluşan su kaçağı ve su tesisatı ile ilgili sorunları tecrübeli bir firma olarak ortadan kaldırmakta ve müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Geniş bir ekip ile hizmet veriyor ve işimizi yaparken etrafı kirletmemeye özen gösterdiğimiz gibi ayrıca oluşan kirliliği de temizlemeden işimizi sonuçlandırmıyoruz. Sizlere ilave tadilat masrafı da çıkartmıyoruz.

Büyükçekmece Su Tesisatçı Olarak Verilen Kaliteli Hizmet Anlayışı;

 • Kişilerin evlerindeki, iş yerlerindeki her türlü tesisattaki su kaçağı tespit işlemlerini ileri teknoloji ürünü olan kameralı cihazlar ile yapmaktadır.
 • Kameralı cihazların tespiti ile evde herhangi bir noktada kırıp dökmeye gerek kalınmamaktadır.
 • Bu sayede su kacağı tespit edilmekte, ev ya da işyerine zarar verilmeden tıkanmış olan borular açılabilmekte ve büyük bir sorun haline gelen su sızıntısını Büyükçekmece su tesisat olarak giderilmektedir.
 • Sadece lokal bir tadilat ile hasar görmüş, kalorifer, su, tıkanma, yerden ısıtma, kombi gibi problemler Büyükçekmece su tesisat ile büyük bir titizlik ve dikkat ile onarılmaktadır.
 • Su tesisatı konusunda Beyoğlu su tesisat son derece kendine güvenmektedir. Referanslar da bu güvenin bir kanıtıdır.
 • Hedef %100 olan müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

 

Anahtar kelimeler: su tesisatçısı, su kaçağı, tıkanıklık açma, kanal açma, lavabo açma

Büyükçekmece Su Tesisatçı
5 (100%) 65 Puan[lar]

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir