Büyükçekmece Su Kaçağı Bulma

Su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen sorunların neredeyse tamamı oldukça can sıkıcı problemlerdir. Su borularının gözle görünür yerlerde olmaması, üzerinin beton veya seramikler ile kaplı olması özellikle tespit işlemini oldukça zorlaştırmaktadır.

Firmamız Büyükçekmece su kaçağı tespit merkezi ile, tesisat sisteminin en istenmeyen sorunu olan bu arızaları kısa süre içerisinde tespit ederek sizlere hizmet sağlamaya yardımcı olmaktadır. Modern cihazlar sayesinde tek bir seramiğinizi bile kırmayan firmamız, sizlere adeta rahat bir nefes aldırmaktadır.

Su kaçağı hangi sebepten ortaya çıkar?

Ev, işyeri, okul, hastane gibi yapılarda kullanılan su borularının zaman içerisinde eskimesi sonucu su borularında meydana gelen patlamalar, su sızıntısı sorununu ortaya çıkarmaktadır. Deformasyona uğrayan su boruları kısa süre içerisinde evin tamamını ıslattığından erken müdahale edilmesi gereken önemli bir tesisat problemidir.

Su kaçağı sorunlarına birden fazla neden olabileceği gibi başlıca gizli su sızıntısı olmasının sebebi, yanlış ve kalitesiz tesisat sistemleridir.

Peki bu problemi yaşamanıza sebep diğer etkenler nelerdir?

 • Oturduğunuz binanın oldukça eski bir yapı olması
 • Bazı doğal afetlere bağlı olarak sistemleriniz hasar alması
 • Yanlış kullanım sonucu tesisat giderlerine zarar verme
 • Aşırı yağmur sonucu, bu konuda gerekli yapının bina üzerine oturtulmamış olması
 • Kalitesiz tesisat malzemeleri

Su sızıntıları nerelerde görülür?

Eskiden daha çok tarihi yapılarda meydana gelen bu arızalar son zamanlarda inşaatlarda kalitesi düşük su borularının kullanılması ya da tesisat sistemine verilen yanlış eğim nedeniyle yeni binalarda da görülmeye başlanmıştır. Ev veya işyerinizin, banyo, mutfak ve tuvalet gibi bölümlerinde bu arıza ile karşılaşmanız mümkündür.

Büyükçekmece’de hizmet verdiğiniz semtler hangileridir?

Alanında uzman ve sertifikalı olan Beylikdüzü su kaçağı tespit uzmanı olan su tesisatçı ustalarından oluşan geniş kadromuz, Büyükçekmece’nin, Kumburgaz, Celaliye, Mimar Sinan, Tepecik ve diğer tüm cadde ve sokaklara servis olanağı ile hizmet sunmaktadır. Aynı gün içerisinde sizlere servis imkânı tanıyan firmamız, sabit fiyat garantisi de vermektedir.

Firmanız su sızıntısının tespitinde hangi cihazları kullanmaktadır?

Ersoylar tesisat olarak Avrupa’dan getirttiğimiz, bilim insanlarının su tesisatı sektörü için özel olarak tasarladığı akustik dinleme adlı cihaz ile noktasal olarak Büyükçekmece su kaçağı tespiti eden firmamız diğer tüm sorunlarınızda olduğu gibi su problem karşısında da sizlerin yanında yer almaktadır.

Akustik dinleme diye adlandırılan Beylikdüzü su kaçağı tespit cihazı, ses çıkarmadan çalıştığından dolayı yapılacak olan işlemlerden ne siz ne de komşularınız rahatsızlık duymamaktadır.

 

Tespit ettiğiniz yeri nasıl tamir ediyorsunuz?

Akustik dinlemenin noktasal olarak Beylikdüzü su kaçağı bulma ile su kaçaklarınızı tesisat ustalarımız ilk önce sizlere göstererek yapılacak olan işlemler hakkında detaylı bilgilendirme yapmaktadır. Onay vermeniz durumunda bir veya iki seramiğin altında titiz bir çalışma gerçekleştirmekte ve sizlere garantili hizmet vermektedir.

Eskiden teknolojideki yetersizliklerde göz önüne alındığında neredeyse herkesin korkulu rüyası haline gelmiş olan bu arızaların özellikle tespit işlemi, tamir işleminden daha zahmetli geçmekteydi. Gelişigüzel kırma dökme işleminin ardından arızalı olan su borusu değiştirilir, kırılan yerlerde oluşan molozların atılması, yeniden tamir edilmesi ve temizlik işlemleri gibi detaylar da özellikle ev hanımlarını yormaktaydı.

Her türlü tesisat tamiratı için 7/24 arayabileceğiniz telefon numaralarımız

su-kacagi-bulma-firmasi-tespit

Bu problem temiz su borularında olabileceği gibi eğer kesik halde tekrarlıyorsa muhtemelen kirli su giderlerinizden çıkacaktır. Çünkü temiz sulardan olan sızıntılar biraz daha berrak temiz olacakken, kirli su problemlerinde bunun tam tersi söz konusudur.
Sizlerde Ersoylar Tesisat kalitesinde tüm Büyükçekmece ilçesi ve genelince gezici servislerimiz ile su kaçağı tespiti hizmeti almak için, bizlere günün her saati ulaşabileceğiniz irtibat numaralarımızı sitemiz üzerindeki iletişim sayfasında yayınlamaktayız.

Büyükçekmece Su Kaçağı Bulma
5 (100%) 3 Puan[lar]

7 Talepler

 1. Su kaçağını tespit yapmaları oldukça kısa sürdü. Yeni teknolojileri kullanmanın yararları sizde zamandan tasarruf etmek istiyorsanız firmayla iletişime geçin. Profesyonel bir yer olduğu çok belli.

 2. Eşim yaklasık olarak 1 hafta önce büyükçekmekcede ikamet etmemizden dolayı telefon numarasına siteden ulastık aradı ve oldukca kısa bir süre içerisinde aksam vakitlerinde sorunu çözüp ücretlerini taktim ettim ve uğurladık kesinlikle memnun kaldığımızı söylemeliyim

 3. Bugün aradım, geç aradığım için ancak yarın sabah gelebileceklerini söylediler bende durumun farkında olduğum için sorun yapmadım. Erken saatte geldiler petekteki kaçağı hızlı bir şekilde hallettiler, hem telefonda görüştüğüm hem de sorunu çözmeye gelen beyefendiler çok kibarlardı.

 4. Merhabalar pimaş borusunda sorunlar mevcut ne olacağı konusunda elbette ki bir bilgiye sahip değiliz bunun için sizinle iletişime geçip sorunumuzu halletmenizi rica ediyoruz daha önce bu sorunla karşılaşmadık o yüzden telefondada bu sorunla ilgili detay vermem çok mümkün değil bizzat evime gelip bakmanız gerekiyor bana en yakın sürede ulaşıp bu sorunu halletmek için çalışmalarınızı yapın tek ricam budur fiyat bizim için önemli değildir yeterki sorunumuz giderilsin.

 5. Büyükçekmece’de oturuyorum. Büyükçekmece’ye servisiniz varsa bana acilen ulaşır mısınız lütfen. Evimin tesisatında ciddi bir sorun var. Apartmanın 3. katında oturuyorum. Tesisattan sızan sular alt komşuların dairelerine kadar inmiş. İki alt komşum da şikayete geldi. Duvarda rutubet oluşuyormuş. Çok sıkıntı çekiyoruz dediler. Beni bu sorundan kurtarırsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler. Sizden haber bekliyorum. İyi günler.

 6. Merhabalar petek temizliği lavabo hortumu temizliği ve kombi bakımı için sizinle iletişim kurdum. Personeliniz çok bilgili ve kibarlar ilgi ve alakanızdan dolayı teşekkürler.

  1. Biz teşekkür ederiz ilgi ve alakanızdan dolayı sizlere daha iyi hizmet verebilmek için uzman kadromuzla çalışmalarımızı sürdürüyoruz memnun olup bu yorumu bizimle paylaşmanız bizi çok mutlu etti tekrar tekrar teşekkür eder iyi günler dilerim.

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir