Boru Tıkanıklığı Açma

Boru Tıkanıklığı Açma
5 (100%) 1 Puan[lar]

Boru Tıkanıklığı Açma Hizmeti veren Firmamız tıkanıklıkları kırmadan açan aletlere sahiptir.

Boru Tıkanıklığı Açma Kabusunuz Olmasın…

Boru Tıkanıklıkları her evde çıkabilecek sorunlardan bir tanesidir ve tıkanıklıklar borularda kokuya neden olur ve taşma meydana gelebilir. Bu da evinizde pis kokuya sebep olurken, evinizde de kötü sonuçlara yer verebilir. Bu tür durumlarda bize ulaştığınız takdirde size kusursuz hizmet vereceğimizden hiç şüpheniz olmasın!

Boru Tıkanıklığından Kırmadan Kurtulun

Uzman çalışanlarımız tıkanıklığın neden kaynaklandığını ve ne gibi sonuçlar doğurabileceğini bildikleri için küçük bir kamerayla olayı çözebiliyorlar.Kırıp dökmeden,kirletmeden ve hiçbir zarar vermeden işlerini sona erdirirler. Firmamız %100 garantilidir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Geçmişten bu yana sıkça karşılaştığımız sorunlardan biri olan ‘tuvalet ve lavabo’ tıkanıklığı. “Tuvalet tıkandı ne yapayım” diye çareler araştırırken çevrenizden çok sayıda öneri gelebilir. Hatta tıkalı giderleri açmak için kendiniz de bir yol deneyebilirsiniz. Bilinen en klasik yol, pompa ile açmaya çalışmaktır.

 

Muhtemelen sizlerin de başına gelen ev ve ofislerde sıkıntılı durumlara düşmenize neden olan tıkalı tuvalet ve lavabolar, bunların tespiti ve tadilatı saatlerce ya da günlerce yapılarak canınızı sıkabilir, gözünüzü korkutabilir.Çünkü en ufak bir tıkanıklık karşısında tüm gider borularının değişmesi gerektiğini, kırma ve dökme işlemlerin yapılması gerektiğini söyleyeceklerdir.Bu firmaların  noktasal tespit ve tıkalı bölge açma cihazları olmaması nedeniyle başınızın oldukça ağrımasına neden olacaktır. Geleceğe dair sıhhi tesisat çözümleri artık cihazlar ve yepyeni teknikler sayesinde ciddi anlamda başınızı ağrıtan problemlerin ortadan kaldırılmasını sağlamıştır.

Tıkanıklık açma makinesi tesisata zarar verir mi?

Bu cihazlar son sistem teknolojilerle donatılmıştır ve sorun nerede meydana gelirse gelsin tıkanıklıkları hiçbir yere zarar vermeden açmaktadır.Özel robotlar sayesinde pimaş ve gider borularında oluşan tabakaların parçalanması ve eskisi gibi randımanlı hizmet vermesi adına firmamızın kullanmakta olduğu kırma dökme gibi cihazların aksine tamamen robotlarla tıkanıklığa sebebiyet veren cisimlerin döner alan hareketiyle dönerek kırılıp parçalanması mümkün hale gelmiştir. Tıkalı boru açma işlemi özellikle kameralı görüntüleme cihazları sayesinde kesinlikle artık %100 garantili olarak ortadan kaldırılabilmektedir. Kırmadan Tıkanıklık  Açma Bildiğiniz üzere artık firmamız kurumsallık çatısı altında hizmet sunarken özel robotlarla tıkanıklık açma hizmeti sundukları için herhangi bir kırma işlemine tenezzül etmemektedirler.

Su Kaçağı Sorunlarınıza TEKNOLOJİK Çözüm bulan Firma ... ERSOYLAR TESİSAT

1 Yorum yapılmış

  1. Evimin banyosunu giderini tıkandığını düşünmüştüm daha önce bir ekip getirdim her şey yapmalarına rağmen nerede tıkanıklık var bulamadılar evimde çok hasar verip gittiler. bende İnternette ersoylar sitesini buldum
    adam çağırdım adamlar geldiler evimde teknolojik aletlerle aradılar evimde duvarın içindeki borunun tıkandığını söylediler çok fazla zarar vermeden tamir yaptılar.hem çok uygun fiyatlara herkese tavsiye ederim.

Sorunun mu var Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir